#245
Une bague en or blanc et jaune 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,62 ct.No longer availableDim. 4,74 gEstimate: € 600 / 700 -
#498Guerin
#10
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband.
#456
Een zuil van composiet. Met een porseleinen schemerlamp.
#186
#277Goebel, Germany
#571Antoine BaryePeriod: 1796 - 1875
“Adelaarskop”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gesigneerd. Postume geut.
Tête d’aigle. Statue en bronze sur socle en pierre de taille. Signée. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 200 / 240 -
#140
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
#552
Composition moderne. Huile sur toile. Monogrammé V.D.B. et daté ‘73.No longer availableDim. 100 x 100 cmEstimate: € 49 / 50 -
#634
#518
#350
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 7,98 gEstimate: € 400 / 500