#587
Un vase en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un faisan doré et de pivoines sur fond bleu.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#5
Une bague en or jaune 14 carats avec diamant taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,35 ct. (Il manque une pierre).No longer availableDim. 3,20 gEstimate: € 80/120 -
#1
Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
#456
#691
Een sobere houten schildersezel.
Un chevalet sobre en bois.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 80/100 -
#106
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
#94H. Peeters
“Waterval”. OIieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 19**.
#178
#568
Een zeshoekige bronzen lantaarn met concave ruitjes.
#570
Een modern bronzen beeldje op sokkel van wit en zwart marmer.
#125
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,66 ct. FVS1.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 900/1000 -
#6
Een Engelse opvouwbare cakestand.
Un présentoir à gâteaux pliant anglais.No longer availableDim. H. 90 cmEstimate: € 35/50