#755PomellatoEen paar 18 karaats geel gouden oorbellen.
#830Een Tsjechische bajonet. Mauser VZ-24. Gemerkt ‘Z’.
#542“Dakenzicht.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Vue des toits”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#550Les Must de CartierDrie in elkaar geweven 18 karaats wit en geel gouden ringen. Gemerkt.
#812Vier stuks roze kristal van Val Saint-Lambert en Bohemen.
#592Een antiek ovaal metalen dienblad op vouwpoot.
#359Henri SeghersPeriod: 1823 - 1905“Hoeve aan een water”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1891.
”Fermette auprès de l’eau”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1891.No longer availableDim. 31 x 49 cmEstimate: € 60 / 100 -
#696HamadanEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Deux pendules murales , fronts en porcelaine. Une pendule sans poids.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50