#623
Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.
#518
Een grote woestijnroos.
#461Vriens
“Biddende monniken.” Een beeld van notenhout.
#666Heriz
#777
Een designlamp van plexiglas in de vorm van paarden.
Une lampe en plexi en forme de chevaux.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 80 / 100 -
#348
Bolle vaas van bruin glas met vlekkenmotief. Onderaan gemerkt.
Un vase sphérique en verre brun et motifs tachetées. Marque sous la base.No longer availableDim. H.20 cmEstimate: € 50 / 60 -
#73H. Hughes & Son
Een oude Engelse sextant in houten koffertje.
#682P. Alechinsky
Een lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1969 buiten de plaat.
Une lithographie. Signée et datée 1969 hors planche.No longer availableDim. 27 x 43 cmEstimate: € 200 / 240 -
#696Hamadan
#494G. G. Winckler
Twee ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures met Parijse zichten.
Deux gravures en couleurs du XVIIIème siècle, vues sur Paris.No longer availableDim. 31 X 41 cmEstimate: € 90 / 110 -
#522
“Het schildersmodel”. Aquarel op papier.
”Le modèle de peintre”. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 23 x18 cmEstimate: € 150 / 200 -
#184
“Waterlandschap met personages in een boot”. Olieverf op paneel. Gerestaureerd. Toegeschreven aan Thomas Heeremans (1641-1694).
”Paysage fluvial, personnages et bateau”. Huile sur toile. Restauration. Attribué à Thomas Heeremans. (1641 - 1694).No longer availableDim. 58 x 93 cmEstimate: € 2000 / 3000