Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Afrikaanse hoogreliefs “personages”.

Twee Afrikaanse hoogreliëfs van personages.

Deux haut-reliefs africaines de personnages.
Dim. h: 45 cm
SKU: 2105190814.
Categories: Afrikaans, Beeld, Hout.
Auction day: 22 May 2019 19:00
Catalogue #814
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #719

    Afrikaans hoogrelief. “Personages”.

    Un haut-relief: “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #784

    Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #296

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #286

    Gefineerd meubel in de geest van Boulle met witmarmeren blad.

    Un meuble style Boulle à tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 104 cm l: 35,5 cm
    Estimate: € 600 / 650
  • #790

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #769

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.
    No longer available
    Dim. h: 101 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #606

    Een plantentafel in Lodewijk XV stijl.

    Une table de poterie style Louis XV.
    No longer available
    Dim. 77 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #661

    Een gepolychromeerd houten heiligenbeeld van Maria met kind staande op de slang uit de tuin van Eden. Rechterduim ontbreekt.

    Une statue religieuse de la Mère à l’Enfant debout sur le serpent du jardin d’Eden. Pouce droit manquant.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #722

    Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.

    Une statue africaine en ébène, multiples personnages.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #266

    Een tafel in Louis XV stijl met bronzen beslag en witmarmeren tafelblad.

    Une table style Louis XV à montures en bronze et tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. h: 79 cm; b: 106 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #276

    Een tafeltje in Lodewijk XV stijl met bronzen versieringen en een decor met bloemenvaas op het blad.

    Une petite table style Louis XV à montures en bronze et décor d’un vase à fleurs sur la tablette.
    No longer available
    Dim. b: 85 cm; h:73 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #615

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #773

    Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.

    Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.
    No longer available
    Dim. h: 67 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #436

    Een bijzetmeubeltje van notenhout in drie niveaus.

    Un petit meuble en noyer à trois niveaux.
    No longer available
    Dim. h: 75 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #614

    Een kastje in Empirestijl uit wortelhout.

    Une petite armoire en bois de racine, style Empire.
    No longer available
    Dim. 80 x 35,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #555

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
  • #800

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #749

    Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.

    Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #476

    Een gebeeldhouwd eikenhouten haardkistje met deksel.

    Un coffre en chêne sculpté à couvercle.
    No longer available
    Dim. 45 x 43 x 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #466

    Een houten dienblad op voet.

    Un plateau en bois sur pied.
    No longer available
    Dim. 74 x 69 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #664
    Chris Mestdagh
    Period: °1959

    Een lot van twee kleerkasten uit palissanderhout. Periode 1990. Een inbouwkast met twee legplanken en een gechromeerde stang en een vrijstaande kast op bolpoten voorzien van drie legplanken. Lacune aan inbouwkast.

    Un lot de deux armoires en bois de palissandre. Période 1990.
    No longer available
    Dim. 245 x 82 x 72 / 178 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #229

    Een bureau van witgepatineerd hout in Lodewijk XV-stijl met een kalfslederen blad.

    Un bureau en bois à patine blanche style Louis XV, tablette en vachette.
    No longer available
    Dim. 82 x 140 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #136

    Een marqueterie tafel met laden.

    Une table marqueterie à tiroirs.
    No longer available
    Dim. 75,5 x 66 x 43,5 cm
    Estimate: € 240 / 280

Other lots in this auction

  • #611

    Een zittende Guanyin naar het Blanc de Chine.

    Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #822
    Takejiro Hasegawa

    “Carpenters” & “Street scene”. Twee Japanse houtsnedes op crêpon uit de reeks “Pictures of Japanese life”. Gesigneerd. 1904.

    ”Carpenters” & “Street scene”. Deux gravures sur bois japonaises sur crépon, venant de la série ‘Pictures of Japanese life’. Signées et datées 1904.
    No longer available
    Dim. 18 x 15 cm x2
    Estimate: € 60 / 80
  • #477

    Een design vaas in kleurloos kristal. Jaren ‘70.

    Un vase design en cristal incolore. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #387

    Een oude bloeddrukmeter in metalen doos.

    Un ancien tensiomètre dans une boîte en métal.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #19

    “Burcht en fontein”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘53 en genummerd 20/30 buiten de plaat.

    ”Château fort et fontaine.” Une gravure sur bois. Signée datée ‘53 et numérotée 20/30 hors planche.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #37

    Twee oude poppen van Belgische makelij. De grootste draagt het merk Unica.

    Deux anciennes poupées, fabrication belge. Une porte la marque Unica.
    No longer available
    Dim. h: 44 en 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #394
    Swarovski

    Een lot geslepen kristallen sierstukjes, bestaande uit een zwaantje, ééntje met een afbeelding van een leeuw, een schelp met parel en een zakje met kleine bloemetjes en een ring van Swarovski.

    Un lot de cristal taillé, comprenant un cygne, un lion, une coquille, un petit sac et fleurs et une bague Swarovski.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #218

    Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).

    Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).
    No longer available
    Dim. ± 6075 gram
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #233
    Delvaux

    Een blauwe en met lichtblauwe streepjes geweven lederen handtas. Met stofzak.

    Un sac à main en cuir tressé en bleu foncé et bleu clair. Avec sac anti-poussières.
    No longer available
    Estimate: € 300 / 500
  • #261
    Swarovski

    “Harlekijn”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Anton Hirzinger. Jaarlijkse uitgave 2001. In originele doos, met display en kristallen plaquette.

    “Arlequin”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle d’Anton Hirzinger. Edition annuelle 2001. Dan la boîte d’origine avec display et plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 75 / 90
  • #643

    Een paar blauw/witte Chinese dekselvazen met foo honden op het deksel en een decor met vogels en bloemen.

    Une paire de vases à couvercle en porcelaine chinoise, chiens Fo sur le couvercle et décor d’oiseaux et fleurs.
    No longer available
    Dim. l: 60,5 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #764

    “Geometrische compositie met rechthoeken.” Collage op papier.

    ”Composition de rectangles géométriques”. Collage sur papier.
    No longer available
    Dim. 66 x 67 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More