Similar lots by type
-
#638“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200 / 240 -
#643Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#513Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#648Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#647Een buste van Christus van gesculpteerd ivoor. Omstreeks 1930. Op houten sokkel.
Buste de Christ en ivoire sculpté. Vers 1930. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 100 / 120 -
#741Een gesculpteerd houten masker. Afrikaans werk.
Masque en bois sculpté. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641“Oude wijze ofte “skinny man””. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor op een houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Vieux sage ou “Skinny Man””. Statuette en ivoire sculpté du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#414Een lot van vier moderne werken, waarbij twee lithografieën, gesigneerd ‘Verhaeghe’, genummerd op 35 exemplaren en gedateerd ‘72.
Un lot de quatre oeuvres modernes, dont deux lithographies signées ‘Verhaeghe’, numérotées sur 35 exemplaires et datées ‘72.No longer availableDim. 40 x 35 cmEstimate: € 80 / 100 -
#533Een beeldje van gesculpteerd turkoois in de vorm van een Guan-Yin en een voorstelling van Boeddha. Handjes gebroken.
Statuette en turquoise sculptée représentant Guanyin et Bouddha. Mains cassées.No longer availableDim. h: 8,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#755Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#644“Achtertuin”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Frans Hoek. Klein letsel.
“Jardin” Huile sur toile. Attribuée à Frans Hoek. Petit dégât.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 315 x 215 cmEstimate: € 60 / 80 -
#662“Bloemstilleven”. Aquarel. Draagt een handtekening: Kamerling-Oenes.
“Nature morte aux fleurs”. Aquarelle. Porte une signature: Kamerling-Oenes.No longer availableDim. 15 x 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#473“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#35Een 18 karaats geel gouden filigraan bewerkte armband met hanger in de vorm van een Sfinks (met letsel).
Bracelet en or jaune 18 ct en filigrane et son pendentif en forme de Sphinx (petit dégât).No longer availableDim. 18,24 gEstimate: € 400 / 450 -
#241Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“La prière”. Een bronzen beeld met gouden patina. Gesigneerd.
”La prière”. Une statue en bronze, patine doré.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 400 / 600 -
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
Deux vases en porcelaine bleu cobalt et dorures dans l’esprit de la porcelaine de Sèvres. Décor polychrome d’un couple dansant en cartouche.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 240 / 360 -
#806Een rond bijzetkastje van gefineerd hout met één deur en een rond roodmarmeren blad.
Une petite armoire ronde en bois de placage à une porte et une tablette en marbre rouge.No longer availableDim. 70 x Ø 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#474Paul Joostens“Compositie”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Composition”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39 x 25 cmEstimate: € 60 / 80

