#332Willy Vandersteen
22 albums uit de gekleurde rode reeks van Suske en Wiske.
#24
#448
#62
“Encyclopedie van muziekinstrumenten”. Ed. Helmond. Alphen aan de Rijn, 1986.
#32
#39
“Kunst uit zwart Afrika”. Laure Meyer. Ed. Librero. Kerkdriel, 2001.
#52
#79
#349
#233
#31
#139
Een filmaffiche van “The Sound of Music”. Ingelijst.
Affiche de cinéma pour “The Sound of Music”. Encadrée.No longer availableDim. 59 x 44 cmEstimate: € 30 / 50
#582
“Indisch koppel”. Paar gouaches op doek. Modern werk.
#148
“Romeins wagenmenner”. Een beeld van witgepatineerd plaaster naar een werk van A. Santini.
“Aurige romain”. Sculpture en plâtre à patine blanche d’après un oeuvre de A. Santini.No longer availableDim. l: 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#528
#77Zephyr
“Fille à la cruche”. Statuette en porcelaine polychrome. Avec marque. Travail espagnol.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#590
#454D.V.H.
“Hoevelandschap”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd.
#367
#549Guido MarimanPeriod: °1948
“Vrouwenportret”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#250
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,52 ct et d’un rubis de Siam de ± 4,10 ct.No longer availableDim. 7 gEstimate: € 4000 / 5000 -
#816
#2
Een lot van drie fotolijsten met Sterling zilveren frame.
Lot de trois cadres à photographies en argent sterling.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#392
Een lot van 26 glazen lampenkappen in diverse soorten en vormen.
Lot de 26 abat-jour divers en verre.No longer availableEstimate: € 50 / 80