Other lots in this auction
-
#167
Een kleine cachepot en een onderbord van polychroom porselein met decor van lange lijzen aan een tafel. China, tijdperk Republiek.
A small cachepot and a bottom plate in polychrome porcelain with a decoration of long lines on a table. China, Republic era.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 16,5 x 23,5 cmEstimate: € 50/80 -
#38
Acht diverse kopjes en schoteltjes van veelkleurig porselein. O.m. gemerkt van Kopenhagen, Limoges enz.
Eight different cups and saucers of multicolored porcelain. To marked from Copenhagen, Limoges etc.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 40/50 -
#237
Een kleine nest of tables.
Petite suite de tables de gigogne.No longer availableOnline onlyDim. H: 48-50 cmEstimate: € 15/25 -
#37
Twee stuks kristal, bestaande uit een rookgrijs vaasje en een blauwe asbak.
Two pieces of crystal, consisting of a smoky gray vase and a blue ashtray.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 8,5 & 15 cmEstimate: € 15/25 -
#224
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit drie dienbladen, een theestel zonder deksel, een theepot, enz.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 € -
#94
Drie glazen asbakken waarvan één in de vorm van een hoge hoed.
Three glass ashtrays, one in the shape of a top hat.No longer availableOnline onlyDim. h: 3 - 6,5 cmEstimate: € 25/35 -
#180Lladro, Spain
“Ballerina”. Een groep van meerkleurig Spaans porselein. Het kantwerk beschadigd. Onderaan gemerkt.
"Ballerine". Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. La dentelle est abîmée. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#104
Een vergulde bronzen jardinière, stijl barok met puti’s. Schaal ontbreekt. Meerdere herstellingen.
A gilded bronze jardinière, baroque style with putis. Scale is missing. Multiple repairs.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h 16,5 cmEstimate: € 30/40 -
#230
Een houten gatelegg table, eind 1800. Met gedraaide poten en twee opklapbare zijkanten. Blad moet opnieuw aangehecht worden.
No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 72 x 160 cm -
#176
lot van aardewerken kommetje met daarin 15-tal stenen balletjes van divers formaat, bijgevoegd eivormig balletje uit gekleurde mineraal steen, gepolijst
lot of earthenware bowl containing 15 stone balls of various sizes, included egg-shaped ball of colored mineral stone, polishedNo longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 25/35 -
#151Matchbox Dinky Collection
Drie modelautootjes op schaal 1:43:- DY-3 MG B GT 1965.- DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van.- DY-5 1950 Ford V8 Pilot.In originele doosjes.
Three 1:43 scale model cars: - DY-3 MG B GT 1965. - DY-4 1950 Ford E83W 10 VWT Van. - DY-5 1950 Ford V8 Pilot. In original boxes.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Estimate: € 60/80 -
#255
Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.
Two separate reprints of antique engravings, consisting of a view of Brussels and the Antwerp roadstead.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30