Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Kanton.

Twee antieke Chinese goudlaksculpturen. Canton.

Deux anciennes sculptures chinoises en laque d'or. Canton.
Dim. 33 x 22 & 14 x 39 cm
SKU: 2604220392.
Categories: Aziatisch, Hout.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #392
Estimate: € 70 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #619

    Een Indische gouache op zijde.

    Une gouache indienne sur soie.
    No longer available
    Dim. 77 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #603

    Een gepolychromeerd houten masker. Centraal Afrika. Schade onderaan.

    Un masque en bois polychrome. Afrique centrale. Dommage au fond.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #445

    Een Chinees hardhouten plantenstaander met cloisonné blad.

    Un porte-plante chinois en bois dur avec plateau en cloisonné.
    No longer available
    Dim. h: 91 cm Ø: 43 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #358

    Een lot van drie stuks Aziatica, bestaande uit een sierbord van Satsuma-aardewerk, een antiek porseleinen bord met Imaridecor en een Chinees porseleinen potje met meerkleurig decor van pioenen op achtergrond van capucineglazuur.

    Lot de trois objets asiatiques, composé d'une assiette décorative en poterie de Satsuma, d'une assiette ancienne en porcelaine à décor Imari et d'un pot en porcelaine de Chine à décor de pivoines multicolores sur fond brun capucine.
    No longer available
    Dim. Ø: 11, 21 & 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #618

    Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.

    Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #192

    Een trumeau met verguld houten lijst en met lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau avec cadre en bois doré et avec couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #627

    Een paar kleine en een grote balustervaas van Nanking met krijgers in het decor.

    Une paire de petits et un grand vase balustre de Nankin à décor de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm - 58 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #483

    Een grote decoratieve schotel van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een draak en een paradijsvogel.

    Grand plat décoratif en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc représentant un dragon et un oiseau de paradis.
    No longer available
    Dim. Ø: 97 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #661

    Een klein traditioneel Birmaans snaarinstrument, versierd met twee gesculpteerde vogels en de klankkast beslagen met lood.

    Un petit instrument à cordes traditionnel birman, décoré de deux oiseaux sculptés et de la caisse de résonance constellée de plomb.
    No longer available
    Dim. l: 61 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #653

    Een lot Japans aardewerk, bestaande uit twee vaasjes en een ei. We voegen er twee kleine Chinees porseleinen vaasjes met Japans decor aan toe.

    Lot de faïence japonaise, composé de deux vases et d'un oeuf. On y ajoute deux petits vases en porcelaine de Chine à décor japonisant.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 24 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #16
    Friso Kramer

    Architectenstoel. Gemerkt Ahrend Cirkel en gedateerd 6 juli 1961.

    Chaise d'architecte. Marqué Ahrend Cirkel et daté du 6 juillet 1961.
    No longer available
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #593

    Een gepolychromeerd houten plankmasker. West-Afrika.

    Masque en planche de bois polychrome. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. 37 x 118 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #617

    Een Chinees porseleinen buikvaas met blauw-wit decor van bloesems, gemonteerd als lampenvoet.

    Vase ventru en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de fleurs, monté en pied de lampe.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #564

    Een gebeeldhouwd tropisch houten beeld met voorstelling van Ganesha.

    Une statue en bois tropical sculpté représentant Ganesha.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #613

    Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.

    Une paire de vases Satsuma en faïence du Japon
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #443

    Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.

    Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #498

    Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

    Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
    No longer available
    Dim. Ø: 45 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #577

    Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.

    Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 110 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #531

    Een paar liggende Chinese figuren van blauw, rood en wit geglazuurd porselein.

    Une paire de personnages chinois couchés en porcelaine émaillée bleue, rouge et blanche.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 180 / 200
  • #587

    Een groot gepolychromeerd houten plankmasker met hoorns. Burkina Faso.

    Un grand masque en planche de bois polychrome à cornes. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 120 x 66 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #597

    Een gepolychromeerd houten dierenmasker. Burkina Faso.

    Masque animalier en bois polychrome. Burkina Faso.
    No longer available
    Dim. 93 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #567

    Een gebeeldhouwde ceremoniële plank in de vorm van een personage met krokodillen. West-Afrika.

    Étagère d'apparat sculptée en forme de personnage aux crocodiles. Afrique de l'Ouest.
    No longer available
    Dim. 156 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #296

    Een paar gebeeldhouwd notenhouten cabrioletfauteuils, bekleed met naaldwerk. We voegen er een derde, licht afwijkend model met andere bekleding aan toe.

    Paire de fauteuils convertibles en noyer sculpté, tapissés de broderies. Nous ajoutons un troisième modèle légèrement différent avec un revêtement différent.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #274
    F. Dartet

    “Zomers kerkzichtje”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1889.

    "Vue de l'église d'été". Aquarelle sur papier. Signé et daté 1889.
    No longer available
    Dim. 32 cm x 23 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #98
    Lladro

    “Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Deux hérons". Un grand groupe en porcelaine espagnole. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. 53 cm x 61 cm x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #265
    Maria Innocentia Hummel

    “Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.

    "Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #509
    Jos De Swerts

    Een lot van tien affiches waaronder: Twee ingelijste posters van de ijzerbedevaart uit 1938 en 1939 (29 x 19 cm), Een affiche van de Guldensporenviering van de stad Antwerpen uit 1953, een affiche van de ijzerbedevaart uit 1931 ( 90 x 65 cm), een affiche van VZW VOS uit 1938, een grote affiche van de ijzerbedevaart uit 1938 en een kopie van Merksem Kleine kermis 1938, twee affiches van Merksem kermis uit 1937 en een kleine affiche van de ijzerbedevaart uit 1940.

    Lot de dix affiches sur des fêtes flamandes.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #179

    Een vergulden houten spiegel in Louis-Philippestijl.

    Miroir en bois doré de style Louis Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 cm x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #491

    Een serie van één plat en vier diepe borden en twee grotere schotels met een famille rose decor met een paar pauwen en bloeiende pioenen. China, tijdperk Kianlong. Enkele randschilfers, een schotel en een diep bord met haarscheur.

    Série d'une assiette plate et de quatre assiettes creuses et de deux plats plus grands à décor famille rose d'un couple de paons et de pivoines fleuries. Chine, époque Kianlong. Quelques éclats de bord, une soucoupe et une assiette creuse avec cheveu.
    No longer available
    Dim. Ø 23 & 28 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #561

    Een paar borden van Chinees porselein met een Imari decor van een visser in een landschap met treurwilg. XIXde eeuw.

    Une paire d'assiettes en porcelaine de Chine à décor Imari d'un pêcheur dans un paysage au saule pleureur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #465

    Commode met drie laden van gefineerd hout in transitionele stijl. Marmeren blad. Begin XXste eeuw. (blad gebroken)

    Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle. (marbre cassé)
    No longer available
    Dim. 80 x 77 x 38 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #565

    Een verlengbare mahoniehouten tafel. Met drie verlengbladen.

    Une table à allonges en acajou. Avec trois lames d'extension.
    No longer available
    Dim. H:75 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en telkens één grijze parel.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,32 ct, chacune avec une perle grise.
    No longer available
    Dim. 5,92 g
    Estimate: € 700 / 750
  • #588

    Een design vaas van geglazuurd aardewerk.

    Un vase design en faïence émaillée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 36 / 40
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More