Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

Twee antieke karaffen met zilveren afwerking.

Deux carafes, finitions en argent.
Dim. h: 31 cm
SKU: 2105190164.
Categories: Glaswerk, Zilver.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #164
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #512

    Een modern glas-in-lood raam met mondgeblazen glas.

    Un vitrail moderne , verre et plomb, dont le verre soufflé fait main.
    No longer available
    Dim. 56 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #595

    Een kogelvaas in rode glaspasta met gouden accenten.

    Un vase bille en pâte de verre rouge, accents dorés.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #183
    Val St. Lambert
    Period: 1905 - 1909

    Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd bloemendecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrammeerd ‘VSL’.

    Un vase à double couche de verre, décor fait à l’acide fluor, décoration de fleurs stylisés en émail métallisé à la vapeur d’oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Porte le monogramme ‘VSL’.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #283

    Een antieke apotheker fles met originele stop.

    Une bouteille à bouchon ancienne de pharmacie. Bouchon d’origine.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #502

    Een églomise affiche van de Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.

    Une affiche églomisé, Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.
    No longer available
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #904

    Een glazenservies met geslepen decor, bestaande uit 10 borreltjes, 11 aperitiefglaasjes, 10 wittewijnglazen, 8 rodewijnglazen, 8 waterglazen en 13 champagnecoupes.

    Un service de verres à décor taillé, comprenant 10 verres à schnaps, 11 verres à apéritif, 10 verres à vin blanc, 8 verres à vin rouge, 8 verres à eau et 13 coupes à champagne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #681

    Een design-vaas van meerkleurig glas.

    Un vase design en verre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #910

    Een set van vier verschillende kleurloze karaffen.

    Un lot de quatre carafes différentes incolores.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #714

    Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.

    Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #838

    Een driedelig schouwstel met twee opaalglazen vazen en een dekselvaas met handgeschilderde bloemen en decors van romantische koppeltjes in cartouches.

    Une garniture de cheminée à deux vases en verre d’opale et un vase à couvercle, décors de fleurs peint à la main et de couples romantiques en cartouches.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #263
    Val St. Lambert
    Period: 1905 - 1909

    Een vaas van tweelagig glas, geëtst met fluorwaterzuur, versierd met een gestileerd disteldecor van gekleurd en met oxidedamp gemetalliseerd email. Ontwerp van de Gebroeders Muller voor Val St. Lambert. Gemonogrameerd ‘VSL’. Lange barst over de buik en de basis.

    Un vase en verre à double couche, décor gravé à l‘acide de fluor et décoration stylisé de chardons en émail à vapeur d'oxyde. Création par les frères Muller pour Val St. Lambert. Monogramme ‘VSL’. Longue fissure sur la panse et la base.
    No longer available
    Dim. h: 55,5 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #252

    Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

    Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal aux barres de verre.
    No longer available
    Dim. l:83 cm Ø 30 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #482

    Een verzilverde kandelaar met glazen sierelementen.

    Un candélabre argenté, éléments décoratifs en verre.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #877

    Een grote presse-papier van Italiaans glas met inclusies.

    Un grand presse-papier en verre italien à inclusions.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #867

    Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.

    Un lustre design rond orange en verre et montures en chrome. Années ‘70.
    No longer available
    Dim. 25 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #871
    Baccarat

    Drie kleurloos kristallen schaaltjes.

    Trois petites coupelles en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. 8 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #253

    Een hanglamp, stijl Art - Deco, in metaal en glasstaven.

    Une lampe à suspendre, style Art Déco, en métal et barres de verre.
    No longer available
    Dim. l: 83 cm Ø 30 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #872

    Een porseleinen groep van de Heilige Familie onder stolp. Gemerkt en genummerd.

    Un groupe en porcelaine représentant la Sainte Famille. Sous cloche. Marque et numéroté.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #671

    Een vaas van gekleurd glas in Murano-stijl.

    Un vase en verre de couleur, style Murano.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #208

    Een smeedijzeren luchter met zeven lichtpunten, versierd met glazen kralen, geslepen glazen bloemen en vegetatieve motieven.

    Un lustre en fer forgé à sept points lumineux, décoration de perles en verre, fleurs en verre taillé et motifs végétaux.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #459

    Een vaas, een karaf en zes borrelglaasjes van Booms glas met een verguld decor.

    Un vase, une carafe et six verres à liqueur en verre de Boom et décor doré.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #131

    Een paar zilveren strooilepels. 800‰.

    Une paire de saupoudroirs en argent. 800 ‰.
    No longer available
    Dim. 100 g
    Estimate: € 120 / 140
  • #218

    Een zilveren bestek, bestaande uit 10 botermesjes, 8 kleine messen, 11 kleine vorken, 10 kleine lepels, 19 grote messen waarvan één lemmet gebroken, 20 grote vorken, 10 grote lepels, 10 vismessen en -vorken, 7 dessertlepeltjes, 8 dessertvorken, 10 eierlepeltjes, een slabestek en twee sauslepels. Gemerkt van Delheid. 800‰ (gewicht inclusief botermessen, maar zonder grote en kleine messen).

    Un service à couverts en argent, comprenant 10 couteaux à beurre, 8 petits couteaux, 11 petites fourchettes, 10 petites cuillères, 19 grands couteaux, 20 grandes fourchettes, 10 grandes cuillères, 10 couteaux et fourchettes à poisson, 7 cuillères à dessert, 8 fourchettes à dessert, 10 cuillères à oeufs, un couvert à salade et deux cuillères à sauce. Marque Delheid. 800 ‰. (poids incluant les couteaux à beurre mais hors petits et grands couteaux).
    No longer available
    Dim. ± 6075 gram
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #865
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #859

    Een paar gefineerde Engelse bijzetmeubeltjes op wieltjes met een uitschuifbaar blad en een lade.

    Une paire de petits meubles anglais en bois de placage, tablette coulissante et un tiroir.
    No longer available
    Dim. 61 x 46 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #903

    Een klein sac-a-perlesluchtertje.

    Un petit lustre sac-à-perles.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #271
    Swarovski

    “Colombine”. Een kristallen object uit de reeks “Maskerade” naar een ontwerp van Gabriele Stamey. Jaarlijkse uitgave 2000. In originele doos, met kristallen plaquette.

    “Colombine”. Objet en cristal de la série “Mascarade” d’après un modèle de Gabriele Stamey. Edition annuelle 2000. Dans la boîte d’origine et avec plaquette en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #757

    Twee slagtanden van een wrattenzwijn, waarbij één met een gesculpteerd hoofdje.

    Deux défenses d’un phacochère, dont une défense à tête sculptée.
    No longer available
    Dim. l: 17 & 21 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #453

    Een paar bronzen kandelaars.

    Une paire de candélabres en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #488
    Val St. Lambert

    Een reeks van twaalf kleurloos kristallen onderzetters met gesatineerde bloemendecors. Gemerkt.

    Une série de douze sous-verres en cristal incolore, décor de fleurs.
    No longer available
    Dim. Ø: 9 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #713

    Een staande Boeddha van gepolychromeerd en verguld hout.

    Un Bouddha en bois polychrome et doré.
    No longer available
    Dim. h: 167 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #785

    Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.

    Une sculpture africaine en ébène.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #582

    Een spiegellijst met een foto van Marilyn Monroe.

    Encadrement miroir avec une photo de Marilyn Monroe.
    No longer available
    Dim. 89 x 72 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #85
    Gioix

    Een 18 karaats geel gouden dasspeld.

    Une pince à cravate en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 11,60 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #819

    Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.

    Un lot de quatre petites peintures japonaises sur papier.
    No longer available
    Dim. 17 x 12; 4 x 19 & 20 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #556

    Een marqueterie ladenkastje met een witmarmeren blad.

    Un petit meuble à tiroirs, marqueterie, tablette en marbre blanc.
    No longer available
    Dim. 79 x 35 x 35 cm
    Estimate: € 190 / 210
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More