#227
#203
“Tabor, transfiguratie van Christus”. Russische icoon XVIIIde eeuw.
“Tabor, transfiguration du Christ”. Icône russe du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1900 / 2000 -
#199Eugène Van MieghemPeriod: 1875 - 1930
“Zicht op de Schelde”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
“Vue de l’Escaut”. Aquarelle sur papier. Monogrammée.No longer availableDim. 16 x 20 cmEstimate: € 2500 / 2600 -
#441
Een Belgische militaire tamboer met messingen bescherming. Model 1886.
Tambour militaire belge renforcé de laiton. Modèle 1886.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#667
De eeuwige jeugd. Terracotta beeld naar pre-Columbiaans voorbeeld. Midden-Amerika.
#335Avia Swiss Made
Een roestvrij stalen dameshorloge.
Montre de dame en acier inoxydable.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#771
Een XIXe eeuwse glazen veldfles, bekleed met leder. Bijgevoegd drie antieke rijzweepjes.
Flasque en verre du XIXe siècle, recouvert de cuir. Nous ajoutons trois cravaches ancienne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#466Vynco Luxe
Twee vintage bakelieten krukjes. Jaren ‘70. Gemerkt.
#485
Een 18 karaats geel gouden armband.
#344
Garniture de toilette huit pièces en verre taillé partiellement bleu. Un bouchon manque.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#46
Een piëdestal van beige marmer.
Piédestal en marbre beige.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
#10
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de + - 0,30 ct. Et de perles.No longer availableDim. 3,80 gEstimate: € 400 / 500