Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee antieke vuursteenwapens.

Twee antieke vuursteenwapens.

Deux armes à feu antiques.
Dim. l: 42 en 26 cm
SKU: 2105190343.
Auction day: 21 May 2019 19:00
Catalogue #343
Estimate: € 50 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #797

    Een paar vol messingen potten met Chinese leeuwenkoppen.

    Une paire de pots en laiton plein, décoration de têtes de lions chinois.
    No longer available
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 70 / 80
  • #59
    Nelly Degouy
    Period: 1910 - 1979

    “Danseres”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    ”Danseuse”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #527

    Afrikaans houten beeld en een bronzen maskertje uit de Dogon - cultuur.

    Une statue africaine en bois et un masque de la culture Dogon.
    No longer available
    Dim. 38 en 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #421

    Een lot munten, bestaande uit een munt ter herdenking van het huwelijk van Diana en Charles, een 999‰ zilveren hindoeïstische plaquette, een munt van de Bourlaschouwburg, enkele speciale Nederlandse munten, een halve Amerikaanse Dollar en een zilveren Canadese Dollar.

    Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #161
    Val St. Lambert

    Een vaas van groen en kleurloos kristal met een in ruiten en bollen geslepen motief. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore, motif à carreaux et ronds taillés.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #578

    Een dekselvaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van personages die huishoudelijke taken uitvoeren. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle en porcelaine chinoise, décor de personnages en train de faire des tâches ménagères. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #541

    Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van een pauw.

    Un vase en porcelaine chinoise, décor bleu sur blanc d’un paon.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #440

    Een lang parelhalsnoer met zoetwaterparels.

    Un long collier de perles d’eau douce.
    No longer available
    Dim. ± 120 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #52

    “Plattelandszicht met molen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1918.

    ”Paysage de campagne au moulin”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1918.
    No longer available
    Dim. 48 x 67 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #865
    Val St. Lambert

    Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.

    Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #524

    “Notre-Dame de Paris”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Blos.

    ”Notre-Dame de Paris”. Huile sur panneau. Porte une signature: Blos.
    No longer available
    Dim. 28 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #105
    Jaeger-LeCoultre Swiss Made

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met lederen polsband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct et bracelet en cuir.
    No longer available
    Dim. bruto: 29,21 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling 21 & 22 Mei 2019

De veiling is volledig - 910 loten in de catalogus. .pdf en .xls verkrijgbaar op de downloads pagina.

21 May 2019 19:00
22 May 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 May 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More