Other lots in this auction
-
#232Dirk Bols“Boerenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Cour de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 280 -
#17Metalen Venusbeeldje (diverse letsels en manco’s).
Figurine de Vénus en métal (dégâts et manquants divers).No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#421Een Chinees porseleinen balustervaas met vogels in het decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#370Een 18 K witgouden ring bezet met een kleine solitaire van +- 0,15 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un petit solitaire de +- 0,15 ct.No longer availableDim. 2,98 gEstimate: € 150 / 200 -
#125Een 18 karaats geel gouden hanger en of broche van jade bezet met parels en diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct qui peut servir comme broche, en jade serti de perles et de diamants ayant un poids totald e ± 0,50 ct.No longer availableDim. 46,33 gEstimate: € 550 / 650 -
#607Twee paar kandelaars van verzilverd metaal. We voegen er een domper aan toe.
Deux paires de bougeoirs en métal argenté. Nous ajoutons un éteignoir.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#369R. Beutels“Winter in Middelburg. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Hiver à Middelburg. Huile sur panneau. Signé et daté 1918.No longer availableDim. 32 x 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#686Twee handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Deux tapis orientaux en laine noués main.No longer availableDim. 152 x 117 & 147 x 107 cmEstimate: € 30 / 50 -
#23Val Saint LambertDrie achthoekige asbakken van kleurloos geslepen kristal. Afnemende afmetingen, de grootste zonder merk, de kleinste met een ingeslepen maçoniek embleem. We voegen er een ander, kleiner model aan toe, zeshoekig en gemerkt.
Trois cendriers octogonaux en cristal taillé clair. Dimensions décroissantes, le plus grand sans marque, le plus petit avec un emblème maçonnique sculpté. Nous ajoutons un autre modèle plus petit, hexagonal et marqué.No longer availableDim. Ø 18,5 à 12 cmEstimate: € 40 / 50 -
#267Een decoratief grendelgeweer.
Un fusil à verrou décoratif.No longer availableDim. 119 cmEstimate: € 80 / 120 -
#481Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van paradijsvogels en met Fo-honden op de deksels.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d'oiseaux de paradis et chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#198Een houten wandelstok met een olifantenhoofd als handvat.
Une canne en bois avec une tête d'éléphant en guise de manche.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 60 / 80

