Other lots in this auction
-
#419“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrameerd en op de verso gedateerd 1886. Kleine restauratie.
“Nature morte florale”. Huile sur toile. Monogrammée et datée 1886 au verso. Petite restauration.No longer availableDim. 42 x 32 cmEstimate: € 60 / 100 -
#685Een rechthoekige vintage salontafel met zwartgeglazuurd terracotta blad op chromen frame. Jaren ‘60.
Table basse vintage rectangulaire avec plateau en terre cuite émaillée noire sur un cadre chromé. Sixties.No longer availableDim. 39 x 121 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#552Een paar vazen van japans aardewerk, versierd met een decor van pioenen en vogels.
Une paire de vases en poterie japonaise décorés de pivoines et d'oiseaux.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Art nouveau coupe met fazant.
Coupe art nouveau avec faisan.No longer availableDim. 28 x 12,5cmEstimate: € 30 / 40 -
#281Art deco beeld van twee bronzen maanvissen op marmeren voetstuk.
Sculpture Art Déco de deux poissons-anges en bronze sur un socle en marbre.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 55 / 65 -
#403Een vaas van Satsuma-aardewerk met meerkleurig en vergld decor van diverse personages. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence de Satsuma à décor multicolore et doré de divers personnages. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#423Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.
Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.No longer availableDim. l: 50 & 42 cmEstimate: € 35 / 50 -
#149Karel De BauwPeriod: 1909-2002“Breister bij het raam”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1948.
Tricoteuse à la fenêtre. Huile sur toile. Signée et datée 1948.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 550 / 600 -
#546Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
No longer availableDim. 190 x 200 cmEstimate: € 300 / 500 -
#357Vier bronzen beeldjes met Boeddhistische godheden. Waaronder Hotei, een kleine Guanyin enz.
Quatre statuettes en bronze représentant des divinités bouddhistes. Dont Hotei, un petit Guanyin, etc.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#287Val Saint LambertEen getorst vaasje in kersenrood gekleurd kristal. Onderaan gemerkt, Val St. Lambert.
Vase torsadé en cristal de couleur rouge cerise. Marqué en bas, Val St. Lambert.No longer availableDim. 16,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#73Een leeuwin van gepatineerd Boheems porselein op houten sokkel.
Une lionne en porcelaine de Bohême patinée sur un socle en bois.No longer availableDim. l: 55 cmEstimate: € 140 / 200

