#209Royal Vienna
Beeldje van een jongen en een meisje met een mand. Gemerkt.
#44
#699
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.
#467
Trois bols anciens divers en faïence de tailles différentes, sobrement décorés en gris-bleu. Production sino-est-asiatique.No longer availableDim. H. 22,5, 22 & 17,5 cmEstimate: € 120/200 -
#686
#65
#690
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.
#131
Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.
#168
Twee massief zilveren schotels met gechantourneerde randen in Georgian stijl. Keuren van Sheffield, de ene door William Hutton & Sons Ltd, datumletter I voor 1926, de andere door S.B. Ltd, datumletter S voor 1935.
Deux plats en argent massif aux bords chantournés de style géorgien. Poinçons de Sheffield, l'un par William Hutton & Sons Ltd, date lettre I pour 1926, l'autre par SB Ltd, date lettre S pour 1935.No longer availableDim. Ø: 30 cm, 1805 gEstimate: € 900/1000 -
#563
Krishna dansant sur le roi serpent Kaliya. Statue en bois polychrome. Inde vers 1900. Blessures légères.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 100/120 -
#700
Een handgeknoopt Indisch wollen tapijtje.
#359
"Ville du sud". Aquarelle sur papier. Attribué à Jespers.No longer availableDim. 18 x 14 cmEstimate: € 100/150