Other lots in this auction
-
#280
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 4,62 gEstimate: € 650/700 -
#632Louis Toffoli
“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
"Les sampans". Une lithographie. Signée et numérotée 66/150 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 68 cmEstimate: € 50/80 -
#444Jean Pellen
“Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.
“Abstrait, Düsseldorf” Techniques mixtes. Signé.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 30/50 -
#579
Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
Deux miniatures indiennes aux scènes mythiques.No longer availableDim. 21 x 5 & 18 x 7 cmEstimate: € 50/60 -
#506Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijt van zijde. Eerste kwaliteit, 1.000.000 knopen per vierkante meter.
Un tapis persan en soie noué à la main. Première qualité, 1 000 000 nœuds par mètre carré.No longer availableDim. 350 x 250 cmEstimate: € 4000/8000 -
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60/100 -
#198
Een lot van 58 souvenirlepeltjes, waarbij 48 zilveren. Voornamelijk 800‰.
Lot de 58 cuillères souvenirs dont 48 en argent. Principalement 800‰.No longer availableDim. 510 gEstimate: € 200/250 -
#74
“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
Diane réveillée par un faune. Huile sur toile. Croquis ovale pour une décoration de plafond dans l'esprit de François Boucher. Ecole Française XVIIIème siècle.No longer availableDim. 20 x 24 cmEstimate: € 200/220 -
#563
Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
Krishna dansant sur le roi serpent Kaliya. Statue en bois polychrome. Inde vers 1900. Blessures légères.No longer availableDim. H. 75 cmEstimate: € 100/120 -
#14Alfred OstPeriod: 1884 - 1945
“Zicht op een kerk”. Inkt en aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
"Vue d'une église". Encre et aquarelle sur papier. Monogrammé.No longer availableDim. 12 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#217
Een gazelle-gewei op muurplaat.
Bois d'une gazelle sur plaque murale.No longer availableDim. l: 100 cmEstimate: € 100/120 -
#656
Een handgeknoopt zijden kleedje.
Une carpette en soie nouée à la main.No longer availableDim. 137 x 68 cmEstimate: € 120/200