#611
Een vaas van meerkleurig en verguld Chinees porselein. Met houten sokkel.
#576
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#596
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
#281
Een designschaal van groen en kleurloos kristal. Gemerkt.
Un bol design en cristal vert et incolore. Marqué.No longer availableDim. 34 x 34 cmEstimate: € 50/70 -
#532Hendrik Vader
“Vissers op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Pêcheurs sur la plage". Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
Een armstoel met donkergroene fluwelen bekleding.
#65
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,46 ct.No longer availableDim. 5,23 gEstimate: € 700/800 -
#162H. Syhtam
“Bedrijvigheid op het strand”. Olieverf op doek. Kleine beschadiging in de lucht. Gesigneerd.
"Activités sur la plage" . Huile sur toile. Petits dégâts dans l'air. Signée.No longer availableDim. 101 x 71 cmEstimate: € 300/500 -
#214Sorez (?)
Een paar molenlandschappen op paneel. Gesigneerd.
Une paire de paysages de moulins à vent sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 400/500 -
#292Frank Mortelmans
“Hoeve Zwijndrecht”. Pentekening op papier. Gesigneerd en met droogstempel.
"Ferme de Zwijndrecht". Dessin à la plume sur papier. Signé et tamponné à sec.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 35/45 -
#567L. Drimmer
Een aardewerken lampenvoet met groen glazuur met vergulde motieven. Gemerkt.
#636Capodimonte
“Visser”. Een groep van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Edoardo Tasca. Gemerkt.
"Pêcheur". Un groupe de biscuit multicolore d'après un dessin d'Edoardo Tasca. Marqué.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 70/120