Other lots in this auction
-
#546
Een tweeledig buffet in Lodewijk XV-stijl met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee deuren naast een gevitreerde deur. Aanpassing aan de rechterkant. Op bestelling gemaakt in 1992 (factuurbedrag 703.070 BEF).
Buffet a deux corps en cerisier de style Louis XV, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines flanquant une porte vitrée. Côté droite adapté. Construit sur commande en 1992 (703.070 BEF sur facture).No longer availableDim. 226 x 140 cmEstimate: € 100/120 -
#56
Een paar wingbackfauteuils van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl, de bekleding met vlinders en bloesems. Enkele vlekken.
Paire de fauteuils à oeillères en bois doré de style Louis XVI. Couvertures aux papillons et fleurettes. Quelques taches.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 200/240 -
#22
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Drie lithografieën, waarbij de eerste twee gesigneerd ‘Leon Danchin’ buiten de plaat. Eén met vochtplekjes.
“Chien de chasse”; “Chasse aux canards”, “Chien de chasse aux canards” & “Shih-Tzu”. Trois lithographies, dont deux signées par Leon Danchin hors planche.No longer availableDim. 80 x 57 cmEstimate: € 400/500 -
#270Certina
Een herenhorloge in 18 karaats geelgouden kast. In werkende staat.
Montre à bracelet homme à boîtier en or jaune 18 K. En état de marche.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#544
Een meubeltje van notenhoutfineer met in twee delen openklapbaar front, versierd met inlegwerk en met een lade onderaan. Op metalen voet. Verkleuring en spikkels bovenaan.
Un meuble en placage de noyer avec une façade pliante en deux parties, décoré d'incrustations et d'un tiroir en bas. Sur une base en métal. Décoloration et mouchetures en haut.No longer availableDim. 74 x 70 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#143
Een antiek gepolychromeerd houten Christusbeeld. Een hand manco.
Sculpture ancienne en bois polychrome représentant le Christ. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200/300 -
#77
Een vierdelig koffie- en theestel van verzilverd metaal. Op dienblad.
Service à thé et à café sur plateau en métal argenté.No longer availableDim. h: 14 - 27 cmEstimate: € 120/160 -
#247
Een oud schriftje met handtekeningen van Belgische en Nederlandse autoriteiten, zoals Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck enz.
Un vieux cahier aux autographes de personnalités belges et hollandais tels Willem Kloos, August Vermeylen, Stijn Streuvels, Maurits Sabbe, Pol De Mont, Karel en Gustaaf van de Woestijne, Lode Dosfel, Jan van Rijswijck etc.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#258Gallé
Een siercoupe en een klein vaasje van meerkleurig geëtst glas. Beide gemerkt. Kleine schilfers aan de basis (beide).
Coupe et petit vase en verre polychrome décoré à l’eau forte. Les deux avec marque et avec petits éclats à la base.No longer availableDim. 6,5 & 8 cmEstimate: € 200/250 -
#536
Een mahoniehouten meubel in gotische stijl met twee deuren met briefpanelen en drie laden.
Meuble de style gotique en acajou ouvrant à deux portes et à trois tiroirs.No longer availableDim. 131 x 122 cmEstimate: € 200/300 -
#293
Drie siervaasjes van deels verguld Brussels porselein, waarbij twee een paar vormen en versierd zijn met een meerkleurig bloemendecor. XIXe eeuw.
Trois vases partiellement dorés en porcelaine de Bruxelles dont deux formant une paire et décorés de fleurs polychromes.No longer availableDim. h: 25& 17 cmEstimate: € 60/80 -
#452Guillaume Roger
“Moderne compositie”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 18/50 en gedateerd ‘93 buiten de plaat.
“Composition moderne”. Lithographie. Signée, numérotée 18/50 et datée ‘93 hors planche.No longer availableDim. 28,5 x 43,5 cmEstimate: € 80/120