#327
Een zeventien-snarig instrument in de stijl van een citer.
#508
Een vaas van cloisonné op rood koper met decor van vogels.
#117
#819
Een lot van vier kleine Japanse schilderijtjes op papier.
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
Een bloemenstruik met vogel van gesculpteerd jade. Op houten sokkeltje.
Un arbuste à fleurs et un oiseau en jade sculpté. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 50/60 -
#569
#502
Een églomise affiche van de Nederlandsche Gasgloeilicht Maatschappij.
#747
Een paar Chinese muiltjes van messing met gegraveerd decor.
#304
“Vaas met gele rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase et fleurs jaunes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#122Hubert Coeck
“Zicht op het oud veer van Niel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vue sur le vieux bac de Niel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#234
Un lustre en cuivre et verre à six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 100/120