#124Arthur HaegebaertPeriod: 1876 - 1942
“Vrouw met mand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Perforatie.
Femme au panier . Huile sur toile. Signé. Perforation.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#672
Een set van zes geslepen kristallen wijnglazen met gekleurde kelk.
#119
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 40/50 -
#725Mori
Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.
#564
Vase en porcelaine polychrome à glaçure irisante décoré de fleurs en relief.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60/100 -
#292Solingen
#614
Een Heilige Familie van meerkleurig biscuit onder glazen stolp.
#693Elios
Een art nouveau vaas van plateel versierd met guirlandes op zwarte achtergrond.
#501
Een paar Chinese bronzen vaasjes, versierd met draken. Onderaan gemerkt.
#675
Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
#98
“Deisis”. Messingen reistriptiek.
#362
Een paar kuipfauteuils met cannage.
Paire de fauteuils à sièges baquets cannées.No longer availableEstimate: € 100/150