Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.

Twee barokke meubelpaneeltjes van gebeeldhouwd, verguld en gepolychromeerd hout.

Lot de porcelaine coquille d'oeuf, japonaise et chinoise avec différentes tasses et soucoupes.
Dim. 32 x 32 cm
SKU: 2710200084.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #84
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #627

    Een paar zeshoekige dekselvazen van Chinees porselein, versierd met een famille-rosedecor van bloemen.

    Paire de vases couverts hexagonaux en porcelaine de Chine à décor famille rose de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #89

    “Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.

    Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.
    No longer available
    Dim. 42 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #340

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct. en een opaal van +- 4,74 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct. Et une opale de + - 4,74 ct.
    No longer available
    Dim. 4,50 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #763

    Een witgelakt metalen vintage hanglamp.

    Une suspension vintage en métal peint en blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 43 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #661

    Een benen theedoos met schildpad.

    Boîte à thé en os avec tortue.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 x 10 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #553

    Een zeshoekige vaas van Chinees porselein met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt. Barst aan een handvat.

    Un vase hexagonal en porcelaine chinoise à décor multicolore. Marqué en bas. Fissuré sur une anse.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Een gefineerde ronde tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.

    Une table ronde de style Empire en placage avec une tableau en marbre noir.
    No longer available
    Dim. Ø: 81 cm
    Estimate: € 360 / 400
  • #567

    Een paar dekseldoosjes van blauw en wit Chinees porselein in de vorm van ganzen.

    Une paire de boîtes à couvercle en porcelaine de Chine bleue et blanche en forme d'oies.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #772
    Villeroy & Boch

    Partij serviesgoed van aardewerk met een decor Kopenhagen. Gemerkt. Bestaande uit kruidenpotjes, een suikerpot, een groenteschaal, een soepterrine met pollepel, kannetjes en een chocoladekan.

    Vaisselle en faïence avec un décor de Copenhague. Marquée. Composée de bocaux à épices, d'un sucrier, d'un légumier, d'une soupière avec louche, de cruches et d'un pot de chocolat.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #725
    Mori

    Een handgeknoopt wollen Bochara-lopertje.

    Petit couloir en laine noué main. Motif Bochara.
    No longer available
    Dim. 299 x 84 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #735

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.

    Carpette persane en laine. Nouée main.
    No longer available
    Dim. 208 x 138 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #389

    Een klein bijzettafeltje met opklapbare zijbladen.

    Petite table d'appoint avec côtés rabattables.
    No longer available
    Dim. 74 x 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More