Other lots by Lladro
#873LladroEen verliefd burgerpaar op een bank. Groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Handvat van parasol ontbreekt.
Un couple amoureux sur un banc. Un groupe en porcelaine polychrome. Marque sous la base. Le manche du parasol est manquant.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 80 / 120 -
#723LladroEen lot van drie polychroom porseleinen beeldjes. Meisje met eend, een ballerina en een croquet speler.
#461LladroEen geisha van polychroom porselein.
Une geisha en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h 33 cmEstimate: € 35 / 50