Other lots in this auction
-
#663
Een bureau plat met notenhoutfineer in Chippendalestijl met vijf laden.
Un bureau en bois de placage de noyer, style Chippendale et à cinq tiroirs.No longer availableDim. 76 x 150 x 85 cmEstimate: € 200/240 -
#639
“Compositie in reliëf”. Constructie. Draagt een toeschrijving op verso.
”Composition en relief”. Une construction. Dédicace au dos.No longer availableDim. 25 x 25 cmEstimate: € 600/800 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en baguettes met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de brillants et de baguettes ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 4,49 gEstimate: € 800/900 -
#373
Een grote bolle vaas van Booms glas met een decor van herten. Gesigneerd ‘Artuer’.
Un grand vase sphérique en verre de Boom, décor de cerfs. Signé: ‘Artuer’.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60 -
#28
Een kom van oranje aardewerk. Tijdperk Art Deco. Onderaan gemerkt en genummerd. Luxemburg.
Un bol en faïence orange. Période Art Déco. Marque sous la base et numéroté Luxembourg.No longer availableDim. 8,5 cm Ø 16 cmEstimate: € 40/60 -
#569
“Marilyn”. Een zeefdruk naar een werk van Andy Warhol. Uitgegeven bij Sunday B. Morning.
”Marilyn”. Une sérigraphie d’après une oeuvre par Andy Warhol. Édition par Sunday B. Morning.No longer availableDim. 90 x 90 cmEstimate: € 160/180 -
#305
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,12 ct. en een centrale tanzaniet van ± 1 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,12 ct et d’une tanzanite de ± 1 ct.No longer availableDim. 2,10 gEstimate: € 450/550 -
#441
Een zwarte bureaulamp. Jaren 70.
Une lampe de bureau noir. Années ‘70.No longer availableDim. 47 x 50 cmEstimate: € 30/40 -
#836
Een witmetalen schildersezel.
Un chevalet en fer blanc.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 100/120 -
#33Scailmont
Een paar gesatineerde glazen karaffen met een decor van dromedarissen en kamelen.
Une paire de carafes en verre satiné, décor de dromadaires et chameaux.No longer availableDim. h: 23,5 cmEstimate: € 40/50 -
#777
Een cilindervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van reizigers.
Un vase cylindrique en porcelaine chinoise, décor polychrome de voyageurs.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 40/50 -
#751
Een vaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van vogels op bloeiende takken in cartouches op een achtergrond van bloemen op lichtblauwe fond. Onderaan gemerkt.
Un vase en porcelaine chinoise , décor Famille Rose d’oiseaux sur des branches en floraison en cartouches sur fond de fleurs et arrière-plan bleu clair.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160