#632François BlommaertsPeriod: °1955
“Abstract”. Een wandtapijt. Met certificaat.
#25
Een gouden munt van 5 dollars. Elizabeth II. Canada 1986.
#451
Een lot van vier chocoladevormen.
#483
Een beschilderde Gerbino Valains vaas.
#361
Verrekijker in etui.
#402
Een originele affiche van de Burgerbescherming.
#205
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille ayant un poids total de ± 1 ct. +- 1880.No longer availableDim. 12,53 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#35
Een gouden munt van Edward VII. 1905.
#200
Une broche rodée en or blanc 18 ct sertie de diamants ancienne taille monté sur argent ayant un poids total de ± 5 ct et de perles. +- 1880.No longer availableDim. 37,32 gEstimate: € 2000 / 2400
#204Vincenzo IrolliPeriod: 1860 - 1942/49
“Meisje met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#421
Un lot de pièces, comprenant une pièce à l’occasion du mariage de Diana et Charles, une plaquette hindouiste en argent 999 ‰, une pièce du théâtre Bourla, quelques pièces spéciales des Pays Bas, un demi dollar américain et un dollar canadien en argent.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
#339Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Duinlandschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#135
Une bague en or en trois couleurs 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,29 ct.No longer availableDim. 7,23 gEstimate: € 400 / 500 -
#594
#734
Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
#513
Twee verschillende Boeddhahoofden van geglazuurd aardewerk.
#867
Een ronde design luchter in oranje glas met chromen setting. Uit de jaren ‘70.
#412Frans Van Immerseel
Drie spreuken in een kader. Allen gesigneerd.
#712
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#873
Twee houten sigarenvormen.
Deux formes à cigares en bois.No longer availableDim. l: 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#763
Een lot van drie poppen, waarbij twee Thaise en één met porseleinen hoofdje.
Un lot de trois poupées, dont deux thaïs et une avec une tête en porcelaine.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 50