#695Drie oude lederen reiskoffers.
Trois vieilles valises en cuir.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#16Een decoratief stoeltje met rieten zit. Regio Namen, omstreeks 1760.
#381RadioneEen Volksempfanger in bakelieten kast.
#288“Accordeonist” & “Ballerina”. Twee beelden van meerkleurig Spaans porselein. Het eerste gemerkt van Nao, het andere van Miquel Requena.
Accordéoniste et Ballerine. Deux statuettes en porcelaine polychrome espagnole. La première par Nao, l’autre par Miquel Requena.No longer availableDim. h: 35 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#688Een Vlaamse kroon van messing met acht lichtarmen.
#384Een ronde Empire piëdestal van notenhout op driepoot met vergulde klauwen. Groen marmeren bladen (gebroken en gelijmd).
#156Een vierdeurscredenza, versierd met gesculpteerde leeuwenkopjes.
Crédence à quatre portes décorée de têtes de lion sculptées.No longer availableDim. 166 x 252 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#216Goebel, GermanyEen grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#332Een scheepskompas met kaarsverlichting in messingen kast.
Boussole de bateau illuminée à la chandelle dans une caisse en laiton.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 120 / 200 -
#487Een lot van vier verguld houten Thaise Boeddha’s.
#583“Acala”. Een bronzen beeld.
Un sac à bandoulière bleu foncé avec bouton poussoir en cuir grainé, doublé de suède. Avec sac de transport d'origine.No longer availableEstimate: € 300 / 400