Other lots in this auction
-
#89“Gloria in excelsis Deo...”. Een gebedstekst in een gotische messingen lijst versierd met gekleurde glazen parels. D.d. 1900.
Gloria in excelsis Deo ... . Un texte de prière dans un cadre gothique en laiton orné de perles de verre colorées. D.d. 1900.No longer availableDim. 42 x 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#490Een paar glazen kandelaars in de vorm van Heilig Hartbeelden. Klein letsel.
Paire de candélabres en verre en forme des Sacres Coeurs. Petit dégât.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 30 / 50 -
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale gele diamant van +- 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un diamant jaune central de + - 0,65 ct.No longer availableDim. 6,60 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#570Een Empire meubeltje met twee deuren en een lade in de gordel. Vergulde bronzen versierselen, grijs marmeren blad. XIXde eeuw.
Meuble Empire ouvrant à deux portes et un tiroir en ceinture. Orné de bronzes dorés, tablette en marbre gris. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#346Een smeedijzeren design hanglamp met twee lichtpunten.
Une suspension design en fer forgé avec deux points lumineux.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 40 / 60 -
#140Een 18 karaats wit gouden ring bezet met een diamant van +- 0,66 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 0,66 ct.No longer availableDim. 4,16 gEstimate: € 1350 / 1450 -
#264“Paardenkoets in een dorpszicht”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Carrosse dans un village”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Marinus Van Eys“Hoevezicht met koeien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme aux vaches”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 150 / 200 -
#736Een verlengbare ovale notenhouten tafel met gerainureerde poten.
Table ovale en noyer aux allonges et sur pieds rainurés.No longer availableDim. 114 x 94 cmEstimate: € 120 / 180 -
#734“Wilbur & Orville”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 21/60 en gedateerd 1984 buiten de plaat. Glas gebroken.
Wilbur et Orville. Litho. Signée, numérotée 21/60 et datée 1984 hors planche. Verre cassé.No longer availableDim. 43 x 59 cmEstimate: € 45 / 50 -
#406Een handgeknoopt wollen karpet.
Carpette en laine. Nouée main.No longer availableDim. 169 x 106 cmEstimate: € 40 / 60 -
#675Een paar gefineerd houten plantenstaanders met ingelegde wapens.
Une paire de supports pour plantes en bois plaqué avec des bras incrustés.No longer availableDim. h: 86; Ø: 42 cmEstimate: € 240 / 260

