Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
SKU: 2710200271.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #82
    Hans Reifferscheid

    “Duits bergdorp”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Village de montagne allemand . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 27 x 21 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #686
    Heriz

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.

    Un tapis d’Orient en laine nouée main.
    No longer available
    Dim. 340 x 230 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #466
    Paco Capdell Silero

    Een serie van vier stoelen in zwarte hoogglanslak. Regeny inspiratie.

    Suite de quatre chaises en laque de haute brillance. Inspiration Regency.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 240
  • #391

    Een paar gedraaid eikenhouten lampenvoeten.

    Une paire de pieds de lampe en chêne tourné.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #682
    Adrienne Pas

    “Stilleven met gebroken bloempot en viooltjes”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 6 - 1903.

    “Nature morte au pot aux fleurs cassé et aux violettes”. Huile sur toile. Signée et datée 6-1903.
    No longer available
    Dim. 28 x 36 cml
    Estimate: € 100 / 150
  • #637

    Een paar grote balustervazen van meerkleurig en verguld Cantonporselein.

    Paire de grands vases balustre en porcelaine de Canton multicolore et dorée.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #3

    Groepje van veelkleurig biscuit. Italiaans werk.

    Groupe de biscuits multicolores. Travail italien.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #685
    Calligaris, Italy

    Een reeks van drie barstoelen van kunststof, op verchroomde poot, model ‘Basil’. Gemerkt.

    Une série de trois tabourets de bar en plastique, sur pied chromé, modèle Basil . Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 118 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #222
    Mertens

    “Jachtstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd ‘75.

    “Nature morte de chasse”. Huile sur panneau. Signé et daté ‘75.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #410
    Rado

    Een dameshorloge van zwart glazend keramiek en titanium. Model Jubilé. Met extra schakeltje.

    Montre de dame en céramique noire et titane. Modèle Jubilé. Avec maillon extra.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #251
    Christian Dior 130

    Een zijde foulard.

    Foulard n soie.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #711

    Een luchter met albasten coupe, omstreeks 1900.

    Un lustre avec coupe en albâtre, vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 95 cm
    Estimate: € 200 / 250
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More