Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
SKU: 2710200271.
Auction day: 27 October 2020 19:00
Catalogue #271
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #484

    “Paar composities”. Olieverf op doek. Toegeschreven achteraan ‘Del Pezzo’.

    Paire de compositions. Huile sur toile. Attribuées aux versos: Del Pezzo.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #6

    Een bronzen luchtertje met zes lichtarmen.

    Petit lustre en bronze à six lumières.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een paar vergulde kandelaars, gedragen door bronzen moriaantjes op een marmeren zuiltje.

    Une paire de bougeoirs dorés, soutenus par des landes en bronze sur une colonne de marbre.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #133

    Een Frans aardewerken schotel met bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Plat en faïence française à décor de fleurs. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #710
    Mori

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Tapis en laine. Noué main.
    No longer available
    Dim. 263 x 189 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #141

    Een bronzen beeldje van een klein meisje op een stoel. Achteraan toegeschreven aan Auguste Moreau, maar naar een werk van Juan Clara.

    stATUETTE en bronze d’une petite fille sur une chaise. Attribution à Auguste Moreau au verso mais d’après un oeuvre par Juan Clara.
    No longer available
    Dim. H. 45 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #723
    Guerin, Bouffioulx

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met leeuwenschild en blauwvoet. Gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore avec écusson de lion et base bleue. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #457

    Een Garudabeeld van gesculpteerd hout.

    Une statue de Garuda en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #178

    Een grote fossiele ammoniet.

    Une grande ammonite fossile.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #356

    Een verchroomd metalen staande lamp.

    Lampe chromée.
    No longer available
    Dim. h: 180 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #28

    Een XVIIIe eeuwse aardewerken kruik met tinnen deksel. Frankrijk. Geijkt.

    Une cruche en faïence du XVIIIe siècle avec couvercle en étain. France. Calibrée.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #351

    Een oude glazen fruitstolp.

    Une vieille cloche de fruits en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Oktober 2020

Tentoonstelling zat. 24 & zon. 25 Oktober van 11.00 tot 18.00

27 October 2020 19:00
28 October 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 October 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More