Other lots in this auction
-
#514Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Fête solaire”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd 103/200 en gedateerd ‘96 buiten de plaat.
Fête solaire . Une lithographie. Signée, numérotée 103/200 et datée '96 en dehors de la planche.No longer availableDim. 33 x 40 cmEstimate: € 140 / 180 -
#384Een glasservies van geslepen kleurloos kristal bestaande uit: 11 champagnecoupes, 8 rodewijnglazen, 10 wittewijnglazen, 12 aperitiefglazen en 11 borrelglaasjes. Model Val-St. Lambert met zeshoekige voet.
Un service de verre en cristal incolore taillé composé de: 11 coupes de champagne, 8 verres à vin rouge, 10 verres à vin blanc, 12 verres à apéritif et 11 verres à liqueur. Modèle Val-St. Lambert avec base hexagonale.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#651Een legerdolk. Post Wereldoorlog II.
Un poignard de l'armée. Après la Seconde Guerre mondiale.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#405Een lot Tsjechoslowaaks zilver (Totaal 1115 gram):- Zes onderzetters met flessenzetter. 800‰, 1922 - 1929.- Servetring. 800‰. Bohemen/ Moravië 1942 - 1949.- Sauskom. 800‰, 1929 - 1942.
Un lot d'argent tchécoslovaque (Total 1115 grammes): - Six sous-verres avec sertisseur de bouteilles. 800 ‰, 1922 - 1929. - Rond de serviette. 800 ‰. Bohême / Moravie 1942 - 1949. - Sauskom . 800 ‰, 1929 - 1942.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#649Gustaaf-Christiaan De BruynePeriod: 1914-1981“Kerststal”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 25 december 1942.
Crèche . Crayon sur papier. Signé et daté le 25 décembre 1942.No longer availableDim. 17 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#356Een vintage opklapbaar serveerwagentje. Duitsland, jaren ‘60.
Chariot de service pliant vintage. Allemagne, années 1960.No longer availableDim. 78 x 63 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#512Jan CremerPeriod: °1940“Zomers landschap met koe en hooimijten”. Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘75 en genummerd 57/80 buiten de plaat.
Paysage d'été avec vache et meules de foin. Une lithographie. Signée, datée '75 et numérotée 57/80 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 150 / 180 -
#81Een lot souvenirlepeltjes waarbij acht Duitse (800‰ zilver), een Zwitsers (800‰) en vier Belgische (verzilverd).
Un lot de cuillères souvenirs dans lesquelles huit allemandes (800 ‰ d'argent), une suisse (800 ‰) et quatre belges (argentées).No longer availableDim. zilver: 84,95 gEstimate: € 40 / 50 -
#92“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Dreef . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 65 x 80 cmEstimate: € 80 / 100 -
#374Rémy Cornelissen“De strijdwagen”. Litho. Gesigneerd, genummerd 12/15 en met opdracht buiten de plaat.
The Chariot . Lithographie. Signée, numérotée 12/15 et avec dédicace à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 32 x 26 cmEstimate: € 60 / 70 -
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
Un Bouddha de cuivre rouge et jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 60 -
#100Een 18 K witgouden armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Un bracelet en or blanc 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 4,13 gEstimate: € 1500 / 1600

