#351SitzendorfEen haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
#677Een antiek vaasje van Cantonporselein. Gat gemaakt in de bodem voor montage op elektriciteit.
#655Een gietijzeren kolenbak met groen gelakt deksel.
#412“Zittend naakt”. Blauwe krijttekening. Gesigneerd.
Nu assis . Dessin à la craie bleue. Signé.No longer availableDim. 33 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292“De Studio”. Potloodschets. Gesigneerd en gedateerd 1972 en met opdracht.
The Studio . Croquis au crayon. Signé et daté 1972 et avec dédicace.No longer availableDim. 17 x 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#683Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
#229Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
#53Een maquette van een vissersboot.
#401“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
#137Pendule van wit marmer. Gemerkt Ernuld Collet, Chimay.
#18Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
#352“Landschap”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
Paysage . Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 38,5 x 48,5 cmEstimate: € 30 / 50