Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
SKU: 2505210223.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #106

    Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.

    Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.
    No longer available
    Dim. 150 x 90 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #141

    “Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.

    Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #227
    Animaux Spéciaux (Jeroen Lemaitre)

    Twee ingekaderde tropische vlinders: Papilio Blumei Blumei (Java) & Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonesië).

    Deux papillons tropicaux encadrés: Papilio Blumei Blumei (Java) et Ornithoptera Priamus Poseidon (Indonésie).
    No longer available
    Dim. 25,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #399
    Roland Rens

    “De kampeerders”. Gravure. Gesigneerd en genummerd B1/15 buiten de plaat.

    Les campeurs . Gravure. Signée et numérotée B1 / 15 à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #49

    Een Oekraïense icoon met een voorstelling van Christus. XIXe eeuw. Achter glas. Zonder riza.

    Une icône ukraniènne, représentation du Christ. XIXème siècle. Sous verre. Sans riza.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #551

    Een ronde schotel van gedreven en geciseleerd geel koper. Binnenrand met acht lobben. Midden-Oosten, omstreeks 1900. We voegen er een soortgelijk klein rond schaaltje aan toe.

    Un plat rond en cuivre jaune ciselé et repoussé. Bord intérieur à huit lobes. Moyen-Orient, vers 1900. Nous ajoutons un petit plat rond similaire.
    No longer available
    Dim. Ø 38,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #213

    Een grote antieke blaasbalg. Met pootje zoadat hij kan gebruikt worden als salontafel.

    Un grand soufflet ancien. Avec pied pour pouvoir être utilisé comme table basse.
    No longer available
    Dim. 114 x 64 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #121

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.
    No longer available
    Dim. H. 63 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #496

    Een munt van 22 K geelgoud en zilver. 20 Ecu. Boudewijn 1930-1990.

    Une pièce en or jaune 22 carats et argent. 20 écus. Baudouin I 1930-1990.
    No longer available
    Dim. 10,5 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #197

    Een eikenhouten vierdeurskast in Franse stijl met uitgestoken paneeldeuren, geflankeerd door zuiltjes met dorische kapitelen en met twee laden in de gordel. Gemerkt. Lichte beschadiging aan het fineer van het blad van de basis achteraan.

    Armoire à quatre portes de style français en chêne avec portes à panneaux saillants, flanquée de colonnes à chapiteaux doriques et avec deux tiroirs dans la ceinture. Marquée. Léger dommage au placage du haut de la base de derrière.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 260
  • #115

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.

    Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de 0,17 ct.
    No longer available
    Dim. 2,84 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #471

    Een geisha van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.

    Une geisha en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Signée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More