Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.

Deux cristaux de roche à base de bois de racine.
SKU: 2505210223.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #223
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #38

    “Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.

    Leçon de poésie . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #12
    Roger Hebbelinck

    “Straatje in Damme”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 283/250 buiten de plaat.

    Petite rue de Damme . Eau-forte couleur. Signée et numérotée 283/250 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 33 x 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #599

    “Méditation d’un vieux”. Olieverf op doek. Draagt monogram en gedateerd 1952.

    Méditation d'un vieux . Huile sur toile. Monogrammée et datée 1952.
    No longer available
    Dim. 115 x 112 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #224
    Jos Beerden

    “Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Dim. 70 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #539

    Een paar Indische Kama-Sutrascènes. Met certificaten op de achterkant.

    Quelques scènes du Kama Sutra indien. Avec des certificats au dos.
    No longer available
    Dim. 14,5 x 9,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #275

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten, markiezen en een baguet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.

    Bague en or blanc 18 K sertie de brillants, de marquises et d’une baguette ayant un poids total de ca 0,60 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #315

    Een 18 K geelgouden ketting met hanger. Qu’hier, Que demain.

    Chaîne en or jaune 18 ct avec pendentif “Qu’hier, Que demain”.
    No longer available
    Dim. 5,94 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #500

    Een olie- en azijnstelletje met kristallen flesjes in 813‰ zilveren montuur. Mogelijk Duitsland, XIXe eeuw. 230 gram (zonder flesjes).

    Un ensemble d'huile et de vinaigre avec des bouteilles en cristal dans des montures en argent 813 ‰. possible Allemagne, XIXème siècle. 230 grammes (sans bouteilles.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #597
    Val Saint Lambert

    Vaas van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa. Gemerkt en nr. 84/330.

    Vase en cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse. Marqué et n ° 84/330.
    No longer available
    Dim. H. 30
    Estimate: € 300 / 400
  • #632
    Ben Vermaelen

    “Stilleven met hortensia’s”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    Nature morte aux hortensias . Aquarelle sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 22 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17

    Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.

    Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #467

    “Hotei met kinderen”. Een groepje van gesculpeerd ivoor. Op houten sokkel. Sokkel achteraan gelijmd, voorwerpen in de handjes van de kinderen manco.

    Hotei avec des enfants. Un groupe d'ivoire sculpté. Sur un socle en bois. Plinthe collée à l'arrière, objets manquants dans les mains des enfants.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More