#525
Twee schotels van 800‰ met geaccoleerde rand. 2235 gram.
#232Jozef Tilleux
“Begijnhof van Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Een houten voorouderbeeld. Hemba - Singiti, D.R. Congo.
#36
Een gedreven messingen kerkkandelaar.
#555
#122M. Donat
“Stadsgezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#16
Een gepolychromeerde piedestal van hout en plaaster.
Un socle polychrome en bois et plâtre.No longer availableDim. h:94 cmEstimate: € 40 / 60 -
#1
Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
#529
Een 18 K geelgouden ketting met doopplaatje. Marguerite 23 01 1917.
#154Jan Van PuijenbroeckPeriod: 1887 - 1972
“Stilleven met stoofperen en -appelen”. Olieverf op doek.
Nature morte aux poires et pommes. Huile sur toile.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#613
L'art de Chokin. Lot d'assiettes en porcelaine japonaise aux décors Chokin plaqués or, dont huit petites, deux moyennes et une grande, marquées au dos et quatre dans des boîtes d'origine.No longer availableDim. Ø: 10, 16 & 21 cmEstimate: € 55 / 75 -
Trois paires de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de camées, de perles et de pierres fantaisie.No longer availableDim. 11,20 gEstimate: € 300 / 400