Other lots in this auction
-
#651Een lotje Chinees porselein, bestaande uit een kommetje, drie schoteltjes en een kopje met schoteltje. Diverse leeftijden. Enkele kleine randschilfers.
Lot de porcelaine de Chine, composé d'un bol, de trois soucoupes et d'une tasse avec soucoupe. Epoques diverses. Quelques petits éclats de bord.No longer availableDim. Ø: 7 - 1 3 cmEstimate: € 30 / 40 -
#401Een paar kleine balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van krijgers. Beide gerestaureerd (en beschadigd).
Paire de petits vases balustres en porcelaine de Chine à décor multicolore de guerriers. Tous deux restaurés (et abîmés).No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#94Tony ReniersPeriod: 1923 - 2013“Herfstlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
“Paysage d'automne”. Huile sur panneau. Signée et datée 1970.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 40 / 60 -
#564Een kleine bronzen Quan Yin.
Un petit Guan Yin en bronze.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#627Robert PicaultEen fruitschaal van geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Une coupe à fruits en terre vernissée. Signée en bas.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#596Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 175 x 105 cmEstimate: € 80 / 120 -
#548Een vaas van groen glas.
Un vase de verre vert.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 45 / 60 -
#517Een lot van vijf borden, waarbij één met een décor à la mouche van B.F.K., twee met een gedrukt blauw op wit Chinees decor, een Chinees bord en een Imari bord.
Lot de cinq assiettes, une à décor à la mouche de B.F.K., deux à décor imprimé bleu sur blanc chinois, une assiette chinoise et une assiette Imari.No longer availableDim. Ø: 21,5 - 26 cmEstimate: € 50 / 60 -
#24Drie handgeschilderde miniatuur damesportretten. waarbij één gesigneerd.
Trois portraits de femmes miniatures peints à la main, dont un signé.No longer availableDim. 4 x 3 cmEstimate: € 90 / 120 -
#602Gaston PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#368Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#351Art deco lampje met zwaan. Marmeren voet.
Lampe art déco au cygne. Socle en marbre.No longer availableEstimate: € 35 / 45

