Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.

Twee bierpullen met tinnen deksel, waarbij één van Frans porselein en één van Brussels aardewerk.

Deux chopes à bière avec couvercles en étain, l'une en porcelaine française et l'autre en faïence de Bruxelles.
SKU: 2501220285.
Auction day: 25 January 2022 19:00
Catalogue #285
Estimate: € 55 / 75
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #567
    Feltmann, Weiden

    Een servies van Beiers porselein, versierd met vergulde rand, bestaande uit een grote en een kleine terrine, een grote ronde schotel, een slakom, 12 diepe, 12 platte en 12 dessertbordjes, 18 ondertassen en 17 kopjes (Eén met barst). Bijgevoegd 9 kopjes en 12 ondertassen van Winterling. Alles gemerkt onderaan.

    Service en porcelaine bavaroise, orné d'un rebord doré, comprenant une grande et une petite terrine, un grand plat rond, un saladier, 12 assiettes creuses, 12 plates et 12 à dessert, 18 soucoupes et 17 tasses (une avec fêlure). Ajoutées 9 tasses Winterling et 12 soucoupes. Toutes marquées en bas.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 160
  • #208
    Hilger & Watts

    Een theodoliet. Compleet en in originele kist. Medio XXe eeuw.

    Un théodolite. Complet et dans sa boîte d'origine. Milieu du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 22 cm x 27 cm x 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #189

    Een grote Delftse schotel van polychroom aardewerk. Versierd met een bloemenvaas op het plat en gestileerde bloemen en bladeren op de vleugel.

    Grand plat en faïence de Delft à décor polychrome d’un vase fleuri sur le creux et de fleurs stylisées et des feuilles sur l’aile;
    No longer available
    Dim. Ø 34 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #213

    Twee bronzen bulldogs gemonteerd op een rond schaaltje in onyx.

    Deux bouledogues en bronze montés sur un plat rond en onyx.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 150 / 180
  • #602
    Gaston Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    “Schuur nabij Gent”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grange près de Gand. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #594
    Tony Reniers
    Period: 1923 - 2013

    “Zicht op een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1974.

    Vue d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée 1974.
    No longer available
    Dim. 97 x 146 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #670

    Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.

    Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 6,22 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #679
    Paolo Simoncini

    Een lang gerekt mannenfiguur van brons op natuurstenen basis. Onderaan gemerkt.

    Une figure masculine allongée en bronze sur un socle en pierre naturelle. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #498

    Een schaal van rood geglazuurd Chinees aardewerk.

    Un bol de poterie chinoise émaillée rouge.
    No longer available
    Dim. Ø 22 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #455

    “Werkers op de rijstvelden”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    Ouvriers dans les rizières. Huile sur toile. Pas clairement signée.
    No longer available
    Dim. 29 x 43 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #259

    “Hoeve bij een water”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Ferme au bord de l'eau. Huile sur toile. Signé illisible.
    No longer available
    Dim. 68 x 98 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #423

    Twee Afrikaanse houten maskers, waarbij één met messingen beslag.

    Deux masques africains en bois, l'un avec des garnitures en laiton.
    No longer available
    Dim. l: 50 & 42 cm
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Januari 2022

Veiling volledig - 700 loten.

25 January 2022 19:00
26 January 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 January 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More