Other lots by Hendrickx
#562Hilde Hendrickx“De nieuwe aarde”. Olieverf op doek.
“La nouvelle terre”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#559Hilde Hendrickx“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
“Dame sur un banc” & “Potager”. Sanguine et aquarelle sur papier. Tout deux sont signés.No longer availableDim. 63 x 42 & 52 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#624Hilde Hendrickx“Bloemenvaas” & “Vijver”. Gemengde techniek op papier. Beide gesigneerd.
“Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.No longer availableDim. 24 x 16 & 30 x 25 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639Hilde Hendrickx“Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Nu féminin”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘89.No longer availableDim. 29 x 19 cmEstimate: € 30 / 50
“La nouvelle terre”. Huile sur toile.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 40 / 50