Twee bloemenstillevens. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Hilde Hendrickx

Dim. 33 x 31 & 32 x 41 cm
SKU: 2410170720.
Categories: Aquarel, Papier.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #720
Estimate: € 40 / 50

Other lots by Hendrickx

  • #562
    Hilde Hendrickx

    “De nieuwe aarde”. Olieverf op doek.

    “La nouvelle terre”. Huile sur toile.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #559
    Hilde Hendrickx

    Dim. 63 x 42 & 52 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #624
    Hilde Hendrickx

    “Vase à fleurs “ & “Etang”. Techniques mixtes sur papier. Tout deux signées.
    Dim. 24 x 16 & 30 x 25 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #639
    Hilde Hendrickx

    “Nu féminin”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘89.
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50

  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #562
    Hilde Hendrickx

    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 50

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00