Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.
Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.

“Battle of the Bulge” en “1944-1945, De Slag van de Ardennen in Beelde”. Twee boeken met betrekking tot de Slag om de Ardennen.

Deux livres concernant la Bataille des Ardennes.
SKU: 0202160738.
Category: Boek.
Auction day: 3 February 2016 19:00
Catalogue #738
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #723

    Twee boeken: - “Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982. - “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.

    Deux livres: -“Antiek van het Nederlandse platteland”. Noortje de Roy van Zuydewijn. Ed. Gottmer. Haarlem, 1982. - “Landleven”. Ton de Joode. Ed. Elsevier. 1981.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #388

    Een lot boeken bestaande uit: - Twee magazines met betrekking tot het Belgische koningshuis. 1935 - 1936. - “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: Le bois.” Ed. Vromant Co, Bruxelles. Tweedelig. - “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.

    Lot de livres comprenant: - Deux magazines concernant la dynastie belge. 1935-1936. - “Le musée des arts décoratifs. Palais du Louvre, Pavillon de Marsan: le bois”. Ed. Vromant Co, Bruxelles. Deux volumes. - “Visuele Historie: Aanschouwelijk overzicht van de algemene en vaderlandse geschiedenis.” Ed. G.B. Van Goor Zonen’s uitgeversmaatschappij, ‘s Gravenhage.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #141

    “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Erwin Joos. Drukkerij De Brauwere, Antwerpen. Twee delen. In stofhuls.

    Erwin Joos. “Eugeen Van Mieghem. 1875-1930. An artist of the people”. Imprimerie De Brauwere, Anvers. Deux volumes. Dans son protège-poussière.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #347

    Een groot lot muziekboeken.

    Grand lot de livres à musique.
    No longer available
    Dim.
    Estimate: € 40 / 50
  • #743

    “L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Brussel, omstreeks 1950.

    “L’art en Belgique”. Ed. La renaissance du livre. Bruxelles, vers 1950.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #191

    “L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.

    “L’abbé Dehaene et Flandre”. M. l’abbé J. Lemire. Ed. F. Deman. Lille, 1891.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #727

    “Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2013.

    “Red Star Line Antwerpen 1873 - 1934”. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2013.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 30
  • #721

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Genummerd 2038/4580. Parijs, 1948.

    “Les cent visages du cinéma”. Marcel Lapierre. Ed. Grasset. Exemplaire sur Alfa. Numéroté 2038/4580. Paris, 1948.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #737

    “Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.

    “Was wirklich geschah. Malmedy, 17 Dezember 1944”. Gerd J. Gust Cuppens. Ed Grenz-Echo. Eupen, 1989.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #3

    “Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.

    “Les emblèmes et les drapeaux de la France. Le coq Gaulois”. Arthur Maury. Boulevard Montmartre, Paris.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #728

    “150 witte keramische dieren”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling door de Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Antwerpen, 1993.

    “150 witte keramische dieren”. Catalogue de l’Exposition de ce nom, organisée par la Koninklijke maatschappij voor dierkunde Anwerpen. Ed. ESCO. Anvers, 1993.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50

Other lots in this auction

  • #564
    Louis De Saeger
    Period: 1908 - 1988

    “De schapenhoeder”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le berger”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een zilveren theepot met een houten handvat en het deksel getooid met een adelaar. XIXe eeuw.

    Théière en argent à anche en bois et au couvercle surmonté d’un aigle. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 816,3 g Bruto
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met Jaguar embleem.

    Porte-clefs en or jaune 18 ct à l’emblème de Jaguar.
    No longer available
    Dim. 23,39 g
    Estimate: € 480 / 550
  • #370

    Een 18 karaats tweekleurige gouden schakelring met drie paar verschillende bijpassende schakeloorbellen.

    Bague en maillons en or bicolore 18 ct et trois paires de boucles d’oreilles en maillons.
    No longer available
    Dim. 14,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #311
    Val St. Lambert

    Een lot geslepen groen kristal, bestaande uit een solifiore en drie verschillende vazen. Allen gemerkt.

    Lot de cristaux taillés verts comprenant un soliflore et trois vases différents. Chaque pièce avec marque.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #9

    Twee XVIIIde eeuwse kleurengravures met afbeeldingen van bekende Franse figuren.

    Deux gravures en couleurs du XVIIIe siècle représentant des personnalités françaises.
    No longer available
    Dim. 24 x 20 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #454

    “Overslag van de vangst”. Olieverf op paneel. Russische school.

    “L’arrivée des pêcheurs”. Huile sur panneau. Ecole russe.
    No longer available
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #372
    Boris O’Klein

    “Bal Tabarin”. Ingekleurde ets. Gesigneerd.

    “Bal Tabarin”. Eau-forte en couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. 37 x 49 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #784

    Een ovale vergulde spiegel met facet geslepen spiegelglas.

    Miroir ovale doré, verre taillé aux facettes.
    No longer available
    Dim. h: 78 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #566

    Een buffetkast met twee deuren van gesculpteerd eikenhout in de geest van Lodewijk XV.

    Buffet à deux portes en chêne sculpté d’inspiration Louis XV.
    No longer available
    Dim. b: 146 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #672
    J. Roelandt

    “Herbergscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Begin XXe eeuw.

    “Scène d’auberge”. Huile sur toile. Signée. Début XXe siècle.
    No longer available
    Dim. 64 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #386

    Een bijzetmeubeltje met drie laden van gefineerd en geparqueteerd hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Meuble d’appoint à trois tiroirs en bois de placage et parqueté. Style Louis XVI.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2016

Deze veiling is volledig - 845 loten.

2 February 2016 19:00
3 February 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 3 February 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More