#463Een polychroom Oud-Grieks aardewerken oliekruikje of Lekythos met afgebroken hals. Vermoedelijk 5e eeuw vC.
A polychrome ancient Greek terracotta oil flask or Lekythos with a broken neck. Presumably from the 5th century BC.No longer availableDim. 13,5cmEstimate: € 100 / 200 -
#688Een schotel en vaas in aardewerk met Afrikaans thema.
#332A. Ruyter“Stilleven met bloemen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Still Life with Flowers". Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 16,5 x 12 cmEstimate: € 100 / 120 -
#342‘Havenzicht’, olieverf op board, draagt een monogram en het jaartal 37.
#636Een handgeknoopt tapijt.
A hand-knotted carpet.No longer availableDim. 116 x 168 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Een Aziatisch houten gesculpteerd bijzettafeltje met marmer ingelegd blad.
#589“Portret van een oudere dame”. Een met houtskool gehoogde foto van een zwartgeklede dame. Onderaan gesigneerd.
#385Terracotta vaasje. Dakarkari, Nigeria.
Terracotta vase. Dakarkari. Nigeria.No longer availableDim. H. 16 cmEstimate: € 35 / 40 -
#20Een 18 K geelgouden ring bezet met drie kleine briljantjes en drie robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18K yellow gold ring set with three small diamonds and three rubies with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 500 / 600 -
An old brass land surveying instrument, circa 1900, in its original wooden carrying case.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#511Bronzen zittende Boeddha. Cambodja.
Bronze seated Buddha. Cambodia.No longer availableDim. H. 33 cmEstimate: € 300 / 400