Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Saint-Louis, France

Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
Dim. Ø: 10 cm
SKU: 2906210658.
Category: Kristal.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #53

    Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.

    Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #523

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #358

    Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.

    Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #601

    Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux vases design en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm; b; 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #351

    Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.

    Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #331
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.

    Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #623

    Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.

    Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #693

    Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #360
    Val St. Lambert

    Een reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.

    Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #632
    György Kadar
    Period: 1912 - 2002

    “Bloemenvaas”. Een lithografie. Eerste staat. Gesigneerd buiten de plaat en met opdracht.

    Vase à fleurs. Une lithographie. Premier état. Signé à l'extérieur de la plaque et avec dédicace.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 26,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #86

    Een lot van zeven Windsorstoelen, waarbij drie armstoelen. (Eén licht afwijkend model)

    Un lot de sept chaises Windsor, dont trois fauteuils. (Un modèle légèrement différent)
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #194

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #543
    Colmore

    Een groen glazen designvaas.

    Vase design en verre vert.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #66

    Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.

    Un lit double laqué noir avec ferronnerie.
    No longer available
    Dim. 200 x 145 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #650

    Een kersenhouten wandmeubeltje in twee niveaus en met spijltjes.

    Un élément mural en merisier à deux niveaux et à lattes.
    No longer available
    Dim. 82 x 66 x 35 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #192

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #19

    “Koppel bij een koets” & “Koppel met hond”. Twee groepjes van meerkleurig Duits porselein.

    Couple en calèche & Couple avec chien. Deux groupes de porcelaine allemande multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12 & 19 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #580

    Een vijfhoekige gesculpteerde Chinees houten sokkel met marmeren blad.

    Un piédestal chinois en bois sculpté pentagonal avec dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 61 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #643

    “La Belgique”. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.

    La Belgique. Carton de Wiart. Ed. Albert Dewit, Bruxelles. 1928.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #114
    Pros Colpaert
    Period: 1923 - 1990

    “Woonwagens bij het bos”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Les charrettes gitanes au bord des bois”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 12,5 x 18 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #280

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,48 ct.

    Paire de boucles d’oreilles en or jaune et blanc 18 K serties de brillants ayant un poids total de ca 0,48 ct.
    No longer available
    Dim. 5,36 g
    Estimate: € 700 / 800
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More