Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.
Saint-Louis, France

Twee bolle asbakjes van resp. groen en blauw kristal. Gemerkt.

Deux cendriers convexes de cristal vert et bleu respectivement. Marqué.
Dim. Ø: 10 cm
SKU: 2906210658.
Category: Kristal.
Auction day: 30 June 2021 19:00
Catalogue #658
Estimate: € 50 / 70
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #17

    Een milieu-de-table met geslepen kristallen coupe in een montuur van verzilverd metaal.

    Une table écologique avec une coupe en cristal taillé dans un cadre en métal argenté.
    No longer available
    Dim. 32 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #693

    Een vaas van felgroen kristal. Kleine schilfer aan de basis.

    Un vase en cristal vert brillant. Petit éclat à la base.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #360
    Val St. Lambert

    Een reeks van achttien kleurloos kristallen onderzetters met gegraveerde en gesatineerde decors. Gemerkt.

    Un ensemble de dix-huit sous-verres en cristal clair à décors gravés et satinés. Signé.
    No longer available
    Dim. Ø: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #53

    Een coupe van geslepen kristal met paarse voorstellingen van vogels en op porseleinen voet. Bijgevoegd een kleurloos glazen vaasje met messingen montuur.

    Une coupe en cristal taillé avec des représentations violettes d'oiseaux et sur une base en porcelaine. Un vase en verre transparent avec cadre en laiton est ajouté.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #358

    Een zevendelig toiletstelletje van geslepen roze kristal. Eén met kleine randschilfers.

    Un nécessaire de toilette sept pièces en cristal rose taillé. Un avec de petits éclats de rebord.
    No longer available
    Dim. h: 4 - 15 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #351

    Een uiltje van geslepen en deels gesatineerd kristal van Lalique en twee Italiaanse glazen duifjes. Het eerste met klein barstje aan de vleugel.

    Une chouette en cristal taillé et partiellement satiné Lalique et deux colombes en verre italien. La première avec une petite fissure sur l'aile.
    No longer available
    Dim. h: 8 - 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #623

    Een grote pique-fleur van geslepen groen kristal. Mogelijk Val St. Lambert.

    Une grande fleur piqué de cristal vert taillé. Peut-être Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #523

    Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten op elektriciteit en versierd met kristallen pendeloques.

    Une paire de girandoles en bronze à six lumières électriques et décorées de pendeloques en cristal.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #698

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #601

    Twee designvazen van meerkleurig Muranoglas.

    Deux vases design en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm; b; 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #331
    Val St. Lambert

    Twee geslepen kristallen asbakken, waarbij één kleurloze en één rood gedubbeld.

    Deux cendriers en cristal taillé, un incolore et un rouge doublé.
    No longer available
    Dim. Ø: 15 & 15 cm
    Estimate: € 50 / 60

Other lots in this auction

  • #436
    Colt - Special Combat

    Een CO2 luchtdrukpistool. Model ‘Classic’ (M1911). In originele doos. Kaliber 4.5mm metalen balletjes.

    Un pistolet à air comprimé CO2. Modèle 'Classic' (M1911). Dans sa boîte d'origine. Billes métalliques de calibre 4,5 mm.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #514

    Een gefineerde mahoniehouten bilbiotheek met onderaan leggers en laden achter drie paneeldeuren en bovenaan drie gevitreerde deuren.

    Une bibliothèque en acajou plaqué avec des étagères en bas et des tiroirs derrière trois portes à panneaux et trois portes grillagées en haut.
    No longer available
    Dim. 210 x 183 x 60 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #78

    “Moeder Gods” & “Sint Jozef”. Twee Russische messingen iconen.

    Mère de Dieu & Saint Joseph. Deux icônes russes en laiton.
    No longer available
    Dim. 27 x 23,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562

    Een handgeknoopt Perzisch kleedje van zijde met een centraal bloemenmedaillon.

    Un napperon en soie persan noué à la main avec un médaillon floral central.
    No longer available
    Dim. 97 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #488

    Een lot van vier grote sierborden van Imari-porselein. Het grootste met randschilfers.

    Un lot de quatre grandes assiettes décoratives en porcelaine Imari. La plus grande avec des éclats de bord.
    No longer available
    Dim. Ø: 28 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #266

    Een paar goudgepatineerde metalen bijzettafeltjes met vogelpoten.

    Une paire de tables d'appoint en métal patiné doré avec pieds d'oiseau.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 x 62 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #76

    Een gebeeldhouwde eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl en bekleed met tapisserie.

    Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII et recouvert de tapisserie.
    No longer available
    Dim. 120 x 67 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #386

    Een ceremoniële bronzen gong in houten staander. Birma of Tibet, XIXde eeuw.

    Un gong de cérémonie en bronze sur support en bois. Birmanie ou Tibet, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. Ø 46 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #430

    Een enkelschots Co2 luchtdrukpistool. Kaliber 5.5. Bijgevoegd een Retay tactical red dot.

    Un pistolet à air comprimé CO2 à un coup. Calibre 5.5. Ci-joint un point rouge tactique Retay.
    No longer available
    Dim. l: 28 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #527

    “Vrouw met pioenen”. Een beeld van gesculpteerd ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    “Femme aux pivoines". Une sculpture en ivoire sculpté. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 850 / 1000
  • #139
    Paul Hagemans
    Period: Antwerpen 1884-1959

    “Jonge vrouw in kimono”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Paneel met schade ter hoogte van de handtekening.

    Jeune femme en kimono. Huile sur panneau. Signé. Dommages dus à l'humidité vers le bas.
    No longer available
    Dim. 122 x 67 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #24
    Spinoy

    “Souvenir de la D.A., Au brave type Van Ertvelde”. Een spottekening uit 1942.

    Souvenir de la D.A. Au brave type Van Ertvelde. Caricature de 1942.
    No longer available
    Dim. 34,5 x 25,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More