Similar lots by type
-
#218
Een paar schotels van meerkleurig Hollands aardewerk met een decor van een bloemenvaas op het plat en een Japans geïnspireerd decor op de vleugel. XIXe eeuw. (haarscheur en letsels aan de rand).
Paire de plats en faïence polychrome hollandaise décorés d’un vase fleuri dans le creux et d’un décor à la japonaise sur les ailes. XIXe siècle. (Cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 150/200 -
#665
Een eikenhouten koffer met gesculpteerde cassettes in het front, versierd met ingelegde vogels. Omstreeks 1800.
Un tronc en chêne avec cassettes sculptées à l'avant, décoré d'oiseaux incrustés. Vers 1800.No longer availableDim. b: 152 cmEstimate: € 120/200 -
#162Foucart à Bruxelles
Een vuurvergulde pendule met voorstelling mbt. de jacht boven het uurwerk. Gemerkt in de wijzerplaat. Achterpoten afgebroken. XIXe eeuw. Met slinger en sleutel en onder stolp.
Pendule dorée au feu représentant la chasse. Marque sur le cadran. Pieds arrières manquent. Avec balancier, clé et sous globe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 280/360 -
#655
Een eikenhouten koffer met gesculpteerd front. XIXe eeuw.
Coffre en chêne à front sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. 113 x 54 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#389
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Een XIXe en een XVIIIe eeuwse gravure.
“Hôtel-de-Ville de Louvain” & “Vue Perspective de la Salle du Bal, construite dans la cour de l’Hôtel de Ville”. Deux gravures, du XIXème et du XVIIIème siècle.No longer availableDim. 71 x 53 & 48 x 76 cmEstimate: € 80/100 -
#712
Een terracotta schoorsteen.
Une cheminée en terre cuite.No longer availableDim. 78 cmEstimate: € 80/120 -
#685
Een sobere eikenhouten dekenkoffer.
Coffre à linge en chêne.No longer availableDim. 73 x 130 x 66 cmEstimate: € 80/120 -
#640
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#749
Vier aardewerken netsukes in de vorm van wijzen. Achteraan gemerkt. Eén handje manco, eentje beschadigd.
Quatre netsukes en faïence sous forme de sages. Marque au dos. Une petite main manquante, et une pièce avec dégâts.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 40/60 -
#227
Twee koffiepotten van Naams aardewerk met koperen monturen. Eén met restauratie aan een deksel.
Deux cafetières en faïence de Namur aux montures en cuiver. Une restauration à un couvercle.No longer availableDim. h: 25 & 38 cmEstimate: € 120/180 -
#715
Drie antieke met leder beklede armstoelen in Lodewijk XVI-stijl. Op te frissen.
Trois fauteuils rembourrés en cuir ancien de style Louis XVI. À rafraîchir.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#723
Een reeks van elf antieke Delftse tegels.
Suite de onze carreaux de Delft anciens.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 60/100 -
#662
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens divers en grès.No longer availableDim. h: 32 - 50 cmEstimate: € 60/100 -
#747Royal Doulton, England
Vier verschillende kleine ‘Character jugs’ van meerkleurig aardewerk. Allen gemerkt onderaan. Eén met randschilfer achteraan.
Quatre différentes petites “Character Jugs” en faïence polychrome. Marque sous la base. Un éclat à l’arrière.No longer availableDim. h: 8 & 9 cmEstimate: € 60/80 -
#204
“Pastoraal landschap met personage en koeien”. Olieverf op doek. XIXe eeuw.
”Paysage pastorale, personnages et vaches”. Huile sur toile. XIXème siècle.No longer availableDim. 19 x 28 cmEstimate: € 500/600 -
#733
Twee hoornvaasjes en een Madonna met Kind van Brussels porselein. XXe & XIXe eeuw.
Deux cornets et une Vierge à l’Enfant en porcelaine de Bruxelles.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 60/70 -
#652
Vier diverse antieke potten van steengoed.
Quatre pots anciens différents en grès.No longer availableDim. 32 - 48 cmEstimate: € 200/220 -
#228
Drie bordjes van Delfts aardewerk met meerkleurige decors, waarbij een koppel met een bloemenvaas in het decor en een pannekoekbordje met een decor van een personage met bloemen. Omstreeks 1800. (letsels aan de rand).
Trois assiettes en faïence de Delft à décor polychrome dont un couple décoré d’un vase fleurie et une assiette pannenkoek décorée d’un personnage et des fleurs. Vers 1800. (cheveux et usures au bord).No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 250/350 -
#330
Een paar wit gouden oorbellen.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc.No longer availableDim. 1,76 gEstimate: € 100/150 -
#595
Een mahoniehouten compactum wardrobe met twee grote deuren langs een centraal compartiment met vijf laden en twee deurtjes. XIXe eeuw.
Compactum Wardrobe en acajou ouvrant à deux grandes portes latérales et à cinq tiroirs et deux portes dans le centre. XIXe siècle.No longer availableDim. 205 x 228 x 54 cmEstimate: € 400/600 -
#667
Twee kleine bustes en een krokodil van gebeeldhouwd ivoor. Afrikaans werk, eerste kwart XXste eeuw. Herstelling aan krokodil (L. 60 cm).
Deux petits bustes et un crocodile en ivoire sculpté. Travail africain, premier quart du XXe siècle. Réparation au crocodile (L. 80 cm).No longer availableDim. L. 60 cmEstimate: € 80/100 -
#393
Zes kopjes en schoteltjes van lusterware. Staffordshire, XIXe eeuw. Enkele restauraties.
Six tasses et soucoupes en lusterware. Staffordshire, XIXe siècle. Quelques restaurations.No longer availableDim. Ø: 8 & 13 cmEstimate: € 50/80 -
#596
Een sobere eikenhouten secretaire-bibliotheek met klapblad. Achter het klapblad zes kleine laden, eronder twee deuren. Bovenaan een opzet met twee beglaasde deuren. Medio XIXde eeuw.
Sobre bibliothèque-secrétaire à abattant, cachant six petits tiroirs. Le bas à deux portes pleines, le haut à deux portes vitrées. Milieu du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 176 x 104 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#651Joris Buseyne
“Fantasiewezen”. Een beeld van gepatineerd keramiek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘96.
”Être fantastique”. Une statue en céramique. Marque sous la base et datée ‘96.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#5
Eén oorbel van 18 karaat met een diamand oude slijp van +/- 0,30 ct. in zilver gezet.
Une seule boucle d’oreille sertie d’un diamant de taille ancienne de ± 0,30 ct serti en argent.No longer availableDim. 1,88 gEstimate: € 40/60 -
#489
“Vogels bij een bloeiende boom”. Een paar Chinese Gouaches op zijde. Gemerkt.
“Oiseaux dans un arbre en fleurs” Paire de gouaches chinoises sur soie. Avec marque.No longer availableDim. 83 x 38 cmEstimate: € 120/150 -
#288Johannes DomissePeriod: 1878 - 1955
“Meisje met vogeltje”. Een terracotta buste op zwart marmeren sokkel.
“Fille et oiseau”. Buste en terre cuite sur socle en marbre noir.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 200/300 -
#338
Drie verschillende clowns van meerkleurig Muranoglas.
Trois différents clowns en verre de Murano polychrome.No longer availableDim. h: 18 - 27 cmEstimate: € 60/100 -
#297
Een paar cassolettes van biscuit, versierd met scènes van putti met bloemen in reliëf en met messingen ramskoppen. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.
Paire de cassolettes en biscuit, décorées de scènes aux putti et aux fleurs en relief, anses en forme de têtes de bélier. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 300/500 -
#522Shaar
“Harlequin”. Twee lithografieën op papyrus. Gesigneerd en genummerd op vijftig exemplaren buiten de plaat.
“Arlequin”. Deux lithos sur papyrus. Signées et numérotées sur 50 exemplaires hors planche.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 100/160 -
#249Leonid FrechkopPeriod: 1897-1982
“Portret van een oude dame”. Een gewassen inkttekening op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘63.
“Portrait d’une vieille dame”. Lavis sur papier. Signé et daté ‘63.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 120/160 -
#387
Een lot messing, bestaande uit een waterketel, een kom met handvatten en een paar vuurbokken.
Lot de laiton, comprenant une bouilloire, une marmite et une paire de chenets.No longer availableDim. h: 11 - 30 cmEstimate: € 80/120 -
#26
Een reeks van vijf Engelse mahoniehouten stoelen.
Suite de cinq chaises anglaises en acajou.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#768Fontés à Caylux
Een comtoiseklok op stoeltje met geëmailleerde wijzerplaat in een gedreven messingen front-. Met slinger en gewichten.
Comtoise sur sa chaise et au cadran émaillé entouré de laiton repoussé. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 43 x 14 cmEstimate: € 80/120 -
#346
Een reeks van acht witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl met roze bekleding.
Suite de huit chaises à patine blanche de style Louis XVI à couverture rose.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80/120 -
#668
Een vrouwen- en een mannenbuste van gebeeldhouwd Afrikaans hout.
Un buste féminin et masculin en bois dur sculpté africain.No longer availableDim. h: 26 & 31 cmEstimate: € 100/120