Similar lots by type
-
#118Een gevarieerd lot zilver, bestaande uit lepeltjes, servetringen, suikertangen, strooilepeltjes, een opengewerkte schep met benen handvat en twee pollepels. Diverse keuren en verschillende gehaltes. 1127,4 gram (zonder schep met been).
Lot varié d'argenterie, composé de cuillères, de ronds de serviette, de pinces à sucre, de cuillères à saupoudrer, d'une pelle ajourée avec manche en os et de deux louches. Poinçons divers et contenu différent. 1127,4 grammes (sans la pelle avec os).No longer availableDim. +- 1130 gEstimate: € 400 / 500 -
#113Een toiletstel van vermeil, bestaande uit drie potjes met gegraveerd kleurloos kristal, vier borstels, een handspiegel en een kam. Londense keuren, makersmerk A&Co.
Ensemble de toilette en vermeil composé de trois pots avec cristal incolore gravé, quatre brosses, un miroir à main et un peigne. Poinçons de Londres, marque de fabricant A&Co.No longer availableEstimate: € 120 / 160 -
#138Een rechthoekige schotel van 800‰ zilver. Gemerkt van Delheid. 1554,3 gram.
Un plat rectangulaire en argent 800‰. Poinçonné par Delheid. 1554,3 grammes.No longer availableDim. 46 x 32 cmEstimate: € 700 / 800 -
#183Een driedelig zilveren theestel met overvloedig uitgewerkt decor en de theepot met houten handvat en dekselknop. Merken van Sheffield met jaarletter ‘h’ voor 1900. Genummerd 3827.
Un service à thé en argent trois pièces avec un décor élaboré et la théière avec poignée en bois et bouton de couvercle. Marques de Sheffield avec la lettre de l'année h avant 1900. Numérotée 3827.No longer availableDim. 765 gram BrutoEstimate: € 300 / 400 -
#98Een lot 800‰ zilver bestek, bestaande uit zes kleine vorken, vijf kleine lepels en vijf grote lepels. 823,2 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de six petites fourchettes, cinq petites cuillères et cinq grandes cuillères. 823,2 grammes.No longer availableEstimate: € 400 / 450 -
#108Een lot 800‰ zilveren bestek, bestaande uit negen vorken met Lodewijk XV-motieven, een reeks van zes vorken en zes lepels en een reeks van vier vorken en vijf lepels. Alles gemerkt van Delheid. 2149 gram.
Lot de couverts en argent 800‰, composé de neuf fourchettes aux motifs Louis XV, d'un ensemble de six fourchettes et six cuillères et d'un ensemble de quatre fourchettes et cinq cuillères. Le tout poinçonné de Delheid. 2149 grammes.No longer availableEstimate: € 800 / 1200 -
#148Een 800‰ zilveren groenteschaal met deksel. Gemerkt van Delheid. 1222,7 gram.
Un légumier en argent 800‰ avec couvercle. Marqué par Delheid. 1222,7 grammes.No longer availableDim. 12 x 31 x 22 cmEstimate: € 400 / 500 -
#300Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger in de vorm van een autostuur bezet met een klein briljantje.
Une chaîne en or jaune 18 ct et pendentif sous forme de volant de voiture serti d’un petit brillant.No longer availableDim. 2,64 gEstimate: € 80 / 120 -
#97Een 800‰ zilveren sauskom. Gemerkt van Delheid. 588,17 gram
Une saucière en argent 800‰. Marquée par Delheid. 588,17 grammes.No longer availableDim. 10 x 23 x 14 cmEstimate: € 250 / 300 -
#128Een 800‰ zilveren schotel. Gemerkt van Delheid. 1047,7 gram
Un plat en argent 800‰. Poinçon Delheid. 1047,7 grammes.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 400 / 600 -
#247Een Sterlingzilveren schoteltje met geaccoleerde rand. Engelse keuren. Met inscriptie uit 1945.
Une soucoupe en argent sterling avec un bord en accolade. Poinçons anglais. Avec inscription de 1945.No longer availableDim. Ø: 25 cm 448,67 gEstimate: € 200 / 240 -
#131Een lotje zilver, bestaande uit bekertjes, schoteltjes en kopjes.
Lot d'argent, composé de gobelets, soucoupes et tasses.No longer availableDim. 560 gramEstimate: € 240 / 260 -
#13Drie stuks kleurloos kristal, bestaande uit een peper-en zoutvaatje en een asbakje en vaasje met 835‰ zilveren rand.
Trois pièces de cristal incolore, composées d'une salière et d'une poivrière et d'un cendrier et d'un vase avec une bordure en argent 835‰.No longer availableDim. h: 16 cm Ø: 9 cmEstimate: € 20 / 30
Other lots in this auction
-
#286Een table de milieu met gevacheteerd blad.
Une table de milieu avec tablette en vachette.No longer availableDim. 70 x 61 x 105 cmEstimate: € 80 / 100 -
#54L. Pulmans“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#559Drie Japanse bronzen beeldjes.
Trois statuettes japonaises en bronze.No longer availableDim. h: 11,5 - 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#390Een 18 K geelgouden kleine zakhorloge in origineel etui.
Une petite montre de poche en or jaune 18 carats dans son écrin d'origine.No longer availableDim. Ø 2,5 cm br: 18,15 gEstimate: € 50 / 100 -
#637Vijf Oosterse beeldjes van runderen van zilver, messing en brons. Thailand, Pakistan, Kreta
Cinq figurines orientales de bétail en argent, laiton et bronze. Thaïlande, Pakistan, CrèteNo longer availableDim. 24 x 10,5 cm x 2Estimate: € 80 / 120 -
#227Een verguld houten engeltje op sokkel naar barok voorbeeld.
Un ange en bois doré sur socle d'après exemple baroque.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#1Vijf diverse dieren van brons, messing en smeedijzer. Oosters en Europees.
Cinq animaux différents en bronze, laiton et fer forgé. Oriental et européen.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#347Herend, HungaryDrie beeldjes van meerkleurig porselein, bestaande uit een giraf, een konijntje en een kardinaal. Allen gemerkt onderaan.
Trois figurines en porcelaine multicolore, composées d'une girafe, d'un lapin et d'un cardinal. Toutes marquées en bas.No longer availableDim. h: 15 - 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#312Een lot van vier litho’s met rozen naar werken van Redouté.
Lot de quatre lithographies aux roses d'après des oeuvres de Redouté.No longer availableDim. 35 x 25 cmEstimate: € 80 / 100 -
#695Een kleine kopie van een Friese staartklok.
Une petite copie d'une horloge à queue frisonne.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 80 / 100 -
#107Val Saint LambertEen coupe in geslepen en groen gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt Val St Lambert.
Une coupe en cristal taillé et doublé vert. Marquée en bas Val St Lambert.No longer availableDim. Ø 25 cm -
#202Herend, HungaryEen aperitiefschaal van meerkleurig porselein met drie schelpvormige schaaltjes en getooid met vissen. Onderaan gemerkt.
Un bol apéritif en porcelaine multicolore avec trois plats en forme de coquille et décoré de poissons. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 60 / 80

