Similar lots by type
-
#203
“Liggend naakt met fluit en een ree”. Een beeld van zwartgepatineerd brons op groen marmeren sokkel. Gesigneerd ‘Ary Bitter’. Postume geut.
”Nu couché avec flûte et chevreuil”. Une statue en bronze sur socle en marbre vert. Signée ‘Ary Bitter’. Fonte posthume.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 650/700 -
#631
Een ronde Chinese dekselpot van meerkleurig porselein met een decor van draken en een vlammende parel. Onderaan met Qianlong-merk.
Un pot à couvercle chinois en porcelaine polychrome, décor de dragons et perle enflammée. Marque Qianlong sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#659
Een Chinees koffertje van zwartgelakt hout met een verguld deocor en met pootjes in de vorm van drakenkopjes. Met sleuteltje.
Un petit coffre chinois en bois laqué noir , décor doré et pieds en forme de têtes de dragons. Avec clé.No longer availableDim. b: 21,5 cmEstimate: € 120/200 -
#754
Een Chinese scroll, gouache op zijde, met een afbeelding van een draak. Gesigneerd.
Un scroll chinois représentant un dragon. Gouache sur soie. Signée.No longer availableDim. 45 x 50 cm (Afb.)Estimate: € 40/60 -
#638
Een paar balustervormige dekselvazen met een famille-jaunedecor van bloemen en mythische vogels. Omstreeks 1900.
Une paire de vases couvert en porcelaine, de forme balustre à décor floral et d’oiseaux mythiques, famille jaune. Vers 1900.No longer availableDim. h: 29,5 cmEstimate: € 180/240 -
#683
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor met een landschap en een gelukstekst aan de achterkant.
Un vase balustre en porcelaine de Chine, décor famille-rose d’un paysage et un texte porte-bonheur à l’arrière.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 40/50 -
#411
Een reeks van zes theekopjes met schoteltjes van Chinees porselein met een blauw landschapsdecor. Omstreeks 1750. Afkomstig van het schip “de Geldermalsen”, gezonken in 1752 en geborgen in 1985. Het lot destijds aangekocht in de ‘Naking cargo”- veiling bij Christie’s te Amsterdam. We voegen er een boek over de Geldermalsen aan toe.
Une série de six tasses et soucoupes à thé en porcelaine de Chine, décor de paysage bleu. +- 1750. Origine: le navire “de Geldermasen”, sombré en 1752 et renfloué en 1985. Lot acquis aux enchères “Naking-cargo” chez Christie’s à Amsterdam. Nous ajoutons un livre en relation avec le “Geldermaalsen”.No longer availableDim. Ø:Estimate: € 100/120 -
#673
Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig en verguld decor van een personage op een brug.
Un vase balustre en porcelaine du Japon , décor polychrome et doré d’un personnage sur un pont.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/200 -
#817
“Jonge vrouw bij een tempelleeuw”. Een beeld van roodgeaderd marmer met hoofd en armen van wit marmer, armbanden van onyx en halsketting van malachiet.
”Jeune femme auprès d’un lion gardien du temple”. Une statue en marbre veiné rouge, la tête et les bras en marbre blanc, bracelets en onyx et collier en malachite.No longer availableDim. h: 135 cmEstimate: € 4800/5200 -
#622
Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200/240 -
#742
Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit drie paar verschillende vazen. Restauraties en barsten.
Un lot de porcelaine de Chine bleue et blanche, comprenant trois paires de vases différents.No longer availableDim. h: 22, 30 & 31 cmEstimate: € 40/50 -
#647
Een Chinese flacon van kleurloos glas met een bruin-paarse reliëfdecor van een draak en een mythische vogel. De stop van rood dennenhars. Omstreeks 1900.
Flacon chinois en verre translucide avec overlay brun-mauve composant un dragon et un oiseau mythique. Bouchon en résine de pin rouge. Vers 1900.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 80/120 -
#624
Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60/100 -
#407
Een paar Huang jiuflesjes met zes kommetjes van blauw en wit Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Recent werk.
Une paire de petites bouteilles Huang Jiu et six bols en porcelaine bleue et blanche de Chine, décor de motifs floraux. Travail récent.No longer availableDim. H. 12 cmEstimate: € 30/40 -
#717
Een paar balustervazen van Nanking-aardewerk met een decor van krijgers. Afwijkende modellen.
Une paire de vases balustre en faïence de Nanking, décor de guerriers.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/120 -
#533
Een paar grote kraagvazen van Cantonporselein met een decor van personages.
Une paire de vases à col en porcelaine de Canton, décor de personnages.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 300/500 -
#809
Een bronzen hanglantaarn.
Une lanterne à suspension en bronze.No longer availableDim. H. 105 cmEstimate: € 460/500 -
#648
Een Chinese wierrookbrander van groen agaat, versierd met draken van cloisonné en met kikkers, draken en leeuwen van verzilverd metaal. Omstreeks 1940.
Encensoir chinois, formé par un corps en agate verte, recouvert d’un nombre de décorations en métal argenté en forme de grenouilles, dragons et lions. Vers 1940.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 60/100 -
#619
Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60/100 -
#641
Een paar vazen van Chinees porselein met een decor van paarden en een gedicht op de achterzijde. Onderaan gemerkt en gesigneerd. Eén met kleine restauratie aan de rand. XXe eeuw.
Une paire de vases Chinois en porcelaine à décor de chevaux et avec poème. Signé et marque sous la base. Un vase avec légère restauration du col. XXe siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80/100 -
#806
Een paar grote vazen van meerkleurig Chinees porselein met taferelen van de Keizerlijke hofhouding in cartouches.
Paire de grands vases en porcelaine de Chine polychrome à décor du Cour Impérial en cartouches.No longer availableDim. h: 119 cmEstimate: € 2000/2200 -
#833
“Geliefden”. Een groep van terracotta. Verschillende herstellingen. Gesigneerd en gedateerd 1892.
”Les amoureux”. Un groupe en terre cuite . Réparations.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 120/180 -
#469
Vier vrouwenbustes en een mannenbuste van gesculpteerd Afrikaans ivoor. We voegen er een Chinees ivoren handvat aan toe.
Quatre bustes de femmes et un buste d’homme en ivoire sculpté. Travail africain. Nous ajoutons une manche en ivoire chinois.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#422
Een lot van vier verschillende fotokaders van brons en messing.
Un lot de quatre cadres à photos en bronze et laiton.No longer availableDim. h: 24 - 59 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#388Murano
Een vaas van meerkleurig Italiaans glas. Omstreeks 1960.
Un vase en verre polychrome d’Italie. +- 1960.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#739
Een houten barometer met zwartgelakte rand. Werkende staat.
Baromètre en bois au rebord peint noir. Etat de marche.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 120/200 -
#165
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met een diamant van ± 0,30 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti d’un diamant de ± 0,30 ct et de deux saphirs ayant un poids total de ± 1 ct.No longer availableDim. 4,15 gEstimate: € 850/950 -
#266
Een verlengbare eikenhouten tafel met vier balusterpoten in kruisverbinding. Het blad bekleed met leder in vijf vlakken, bevestigd met klinknagels.
Une table avec allonges en chêne avec quatre pieds balustre en croix. La tablette est revêtue de cuir en cinq parties, cloués.No longer availableDim. 130 x 93 cmEstimate: € 200/240 -
#704Albert De Deken
“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80/120 -
#139
“Interieurscène”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Vernislaag te verwijderen.
”Scène d’intérieur”. Huile sur panneau. XIXième siècle. A nettoyer.No longer availableDim. 48 x 35 cmEstimate: € 400/500 -
#145
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 550/650 -
#80
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale maansteen van ± 12,10 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une pierre de lune centrale de ± 12,10 ct.No longer availableDim. 9,35 gEstimate: € 1800/2000 -
#601
Een eikenhouten buffetkast in renaissancestijl, onderaan met twee gesculpteerde paneeldeuren, versierd met een hond en een vos. Het opzet met twee glas-in-lood-deuren, versierd met heraldische leeuwen. Het opzet gedragen door twee liggende leeuwen.
Un buffet en chêne, style Renaissance. Le dessous à deux portes sculptées et décorées d’un chien et d’un renard. Le dessus à deux portes vitrines de verre et plomb, décoration de lions héraldiques. Le dessus porté par deux lions couchés.No longer availableDim. h: 230 x 140 x 57 cmEstimate: € 200/240 -
#488
Een Chinese Wijze op fo-hond in Blanc de Chine.
Un sage chinois sur un chien Pho, Blanc de Chine.No longer availableDim. h.22 cmEstimate: € 100/120 -
#518
Een paar Kota, ceremoniële beelden van hout en messing. Afrikaans werk.
Deux statues de cérémonie Kota en bois et laiton. Travail africain.No longer availableDim. h: 62 & 59 cmEstimate: € 200/300 -
#378
Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat en bovenaan versierd met een gebeeldhouwd hoofdje.
Un régulateur en bois à cadran en émaille, surmonté d’une petite tête sculptée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40/50