Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
SKU: 2405160678.
Categories: Brons, Koper.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #678
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #462

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Goede staat. Stofwikkel beschadigd.

    Prof. Dr. Jerzy Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Fonds Mercator, Anvers 1972. Bon état. Garde-poussière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #305
    Christian Dior Dune

    Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.

    Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #610
    Nina Ricci

    “L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.

    “L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #465

    Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.

    Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #335
    Genny, Fleur de Rose en Fath

    Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.

    Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #790

    Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.

    Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.
    No longer available
    Estimate: € 240 / 300
  • #310
    Oscar de la Renta

    Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.

    Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #350
    Cabotine Pastel en Grès

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #235
    Giorgio Beverly Hills

    “Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.

    “Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #470

    Een koperen sac-à-perles in drie niveaus met kristallen pendeloques.

    Sac-à-perles en cuivre aux pendeloques en cristal sur trois niveaux.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #605
    Ralph Lauren

    “Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.

    “Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 60
  • #590
    Chantal Thomass

    Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.

    Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #207
    Spilliaert

    Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #727

    Een godslamp en een schotel van messing.

    Lampe de sanctuaire et plat d’offrande en laiton.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #624

    Een luchter van goudgepatineerd koper met acht lichtpunten en versierd met vliegende draken.

    Lustre en cuivre doré à huit lumières et décoré de dragons volants.
    No longer available
    Dim. h: 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #733
    E. Bacon & Co., Grimsey

    Een scheepslantaarn van rood en geel koper. Gemerkt.

    Lanterne de bateau en cuivre rouge et laiton. Avec marque.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #699

    Twee appliques van geel koper met twee lichtpunten.

    Deux appliques en cuivre jaune à deux lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #300
    Yves Saint Laurent

    Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.

    Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #282

    Een lot koper, bestaande uit vijf olielampen, waarvan één versierd met een libel, een slak en een hagedis, een lantaarntje, een oude telefoon met bakelieten hoorn en een komfoor.

    Lot de cuivres comprenant cinq lampes à huile dont une décorée d’une libellule, un escargot et un lézard, une petite lanterne, un ancien téléphone au parleur en bakélite et un réchaud.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #681

    Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).

    Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #742

    Een koperen luchter met acht lichtpunten.

    Lustre en cuivre à huit lumières.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.

    “Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 800 / 1000

Other lots in this auction

  • #525

    Groot lot postuitgaven: “Endangered Species” (1993-2013. ‘11 en ‘13 dubbel). Annual Collection, Wiener Sammelmappe e.a. (2010-2013). Mooi uitgegeven in zeer gedocumenteerde booklets, een tiental zegels per boekje. Evenals vellen en blokken en gefrankeerde briefkaarten in een map en een album met eerstedaguitgaven tussen 1990 en 2006.

    Grand lot d’éditions de la poste: “Endangered Species” (1993-2013. ‘11 et ‘13 double). Annual Collection, Wiener Sammelmappe e.a. (2010-2013). Jolie édition aux livrets très documentés. Une dizaine de timbres par exemplaire, Ainsi que des feuillets et des blocs et des cartes postales dans un classeur et un album aux FDC entre 1990 et 2006.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #253

    Een lot van vier oude benzinebranders.

    Quatre chalumeaux à pétrole.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #751
    Erich Schmidt-Kestner
    Period: 1877 - 1941

    “De baadster”. Een beeld van albast. Meerdere restauraties.

    “La baigneuse”. Sculpture en albâtre. Plusieurs restaurations.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #504

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd ITH.

    “Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Monogrammée ITH.
    No longer available
    Dim. 44 x 22 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #160

    Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif serti de deux brillants ayant un poids tota de ± 0,60 ct et de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 10,31 g
    Estimate: € 1600 / 1700
  • #219

    Een dames- en een herenportret. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Herdoekt.

    Portrait d’homme et de femme. Huile sur toile. XVIIIe siècle, Retoilées.
    No longer available
    Dim. 87 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #8

    Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.

    Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #19
    Léon Houyoux

    “Boom in het bos”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.

    “Arbre dans le bois”. Huile sur toile marouflée. Signée.
    No longer available
    Dim. 32 x 23 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #539
    Manuel Trinidad

    “Que sera del corazon?”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op verso gedateerd 1972.

    “Que sera del corazon”. Huile sur toile. Signée. Datée 1972 au verso.
    No longer available
    Dim. 84 x 119 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #701

    Twee geelkoperen appliques in empirestijl in de vorm van een zwaan.

    Deux appliques en cuivre jaune de style Empire. En forme de cygnes.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #662

    Een Indo-Perzisch borduurwerk met zilverdraad op zijde met vogels en papaver. Mogul, XIXe eeuw.

    Broderie indo-persan en fil d’argent sur soie. Décor d’oiseaux et de pavots. Mogul, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 45 x 120 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #47

    Een kruik in de vorm van een zittende figuur van Brussels aardewerk in de geest van de Engelse ‘toby jugs’.

    Cruche en forme d’un homme assis du XVIIIe siècle. Faïence de Bruxelles.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More