Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.

Twee broodbordjes en een aspergetang van massief zilver. Makersmerk Wolfers.

Deux assiettes à pain et des pinces à asperges en argent massif. Poinçon de maître Wolfers.
Dim. 767,12 g Ø 20,5 cm
SKU: 2809210147.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #147
Estimate: € 180 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #176

    Een verlengbare ronde eikenhouten tafel met getorste poten en de gordel versierd met gebeeldhouwde bladermotieven.

    Une table baroque ronde extensible en chêne sculpté avec des pieds torsadés et la ceinture décorée de motifs de feuilles sculptées.
    No longer available
    Dim. Ø: 148 cm h: 79 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #175
    Donatella Pellini

    Een lange halssnoer met zoetwaterparels en halfedelstenen.

    Un collier long avec perles d'eau douce et pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. l: 135 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #518

    Een geborsteld stalen wandkapstok met kantelbare spiegel.

    Un porte-manteau mural en acier brossé avec miroir inclinable.
    No longer available
    Dim. b: 76 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #404

    “Vogels”. Twee Chinese tekeningen op zijde. Beide gesigneerd.

    Oiseaux. Deux dessins chinois sur soie. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35
    Estimate: € 60 / 100
  • #481

    Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.

    Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #110

    Een 18 K geelgouden slavenarmband. Geblutst.

    Un bracelet d'esclave en or jaune 18 carats. Bosselé.
    No longer available
    Dim. 13,10 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #28
    Julius Dressler, Austria

    Een tweedelige Boheemse aspergeschotel van aardewerk met een verguld reliëfdecor. Onderaan gemerkt met een vuurtoren in reliëf.

    Un plat à asperges en faïence de Bohême en deux parties avec un dessin en relief doré. Marqué en bas d'un phare en relief.
    No longer available
    Dim. l: 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #587

    Een geslepen fluitvaasje op een voet van arduin en verguld messing.

    Vase flûté en verre gravé sur base en laiton doré et pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #192
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “De Heilige mis”. Een met aquarel gehoogde pentekening. Gemonogrammeerd.

    La Sainte Messe. Un dessin à l'aquarelle à la plume rehaussée. Monogrammé.
    No longer available
    Dim. 24 x 17 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #307
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen en rood en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal taillé et rouge et incolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #480

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #359

    “Luchtgevechten uit WO1 & WO2” Een reeks van zeven decoratieve prenten naar werken van Deneen.

    Batailles aériennes de WW1 & WW2 Une série de sept estampes décoratives d'après des œuvres de Deneen.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 50
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More