Other lots in this auction
-
#492“Aan de wasplaats”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Handtekening links onderaan onleesbaar. Op te frissen.
“A la buanderie”. Huile sur panneau. XIXème siècle. Signature en bas à gauche illisible. A rafraîchir.No longer availableDim. 45 x 63 cmEstimate: € 300 / 500 -
#579Hugo Quirynen“Vrouw in laken bij de spiegel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Femme en drap près du miroir. Huile sur panneau. Signée.No longer availableDim. 102 x 75 cmEstimate: € 150 / 180 -
#611PhilipsEen oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.
Une vieille radio dans un coffret en bois. Modèle 634C, 1933.No longer availableDim. 48 x 41 x 27 cmEstimate: € 50 / 80 -
#531“Hond”. Een bronzen beeld naar een werk van Alberto Giacometti.
Chien. Une statue en bronze d'après une œuvre d'Alberto Giacometti.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 650 / 700 -
#120Een 18 K geelgouden geweven halssnoer. L: 19 cm.
Un collier tressé en or jaune 18 carats. L : 19 cm.No longer availableDim. 12,15 gEstimate: € 400 / 500 -
#638PhilcoEen oude radio in bakelieten kast. Model A.3610.
Une vieille radio dans un meuble en bakélite. Modèle A.3610.No longer availableDim. 30 x 42 x 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een lot van vijf documentatieboeken m.b.t. wapens:- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.
Un lot de cinq livres de documentation sur les armes :- “Geweren en karabijnen encyclopedie”. A. E. Hartink. 1997.- “Pistolen en revolvers encyclopedie”. A. E. Hartink. 1996.- “Alles over messen”. Jean- Noël Mouret.- “Alles over geweren”. Olivier Achard.- “1000 wapens in beeld”.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#540Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#178Een reeks van twaalf gebeeldhouwd eikenhouten stoelen met getorste poten en stijlen en gebeeldhouwde bladermotieven en een wapenschild. Twee reeksen van zes met verschillende bekleding.
Un ensemble de douze chaises en chêne sculpté avec des pieds et des montants torsadés et des motifs de feuilles sculptées et un blason. Deux ensembles de six avec un revêtement différent.No longer availableDim. h: 126 cmEstimate: € 400 / 600 -
#29Een oorkonde van een Belgisch onderofficier van de Jagers te Paard naar aanleiding van het behalen van een tweede prijs in het schieten. 1910.
Une attestation d'un sous-officier belge des Chasseurs à Cheval à l'occasion de l'obtention d'un deuxième prix de tir. 1910.No longer availableDim. 65 x 47 cmEstimate: € 40 / 60 -
#464“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Vroeg XIXe eeuw. Te restaureren.
Portrait de femme. Huile sur toile. Début XIXe siècle. A restaurer.No longer availableDim. 70 x 53 cmEstimate: € 200 / 300 -
#136BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 362 x 278 cmEstimate: € 300 / 500

