#594Gaston LarrieuPeriod: 1908 - 1983“Los Molinos - Espagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Op de verso gedateerd 1979 en met opdracht.
“Los Molinos - Espagne”. Huile sur toile. Signée. Datée 1979 au dos et avec dédicaceNo longer availableDim. 60 x 80 vmEstimate: € 300 / 400 -
#380Een carnavalskostuum: Napoleon.
Un costume de carnaval : Napoléon.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#193Een rijkelijk gebeeldhouwd jachtbuffet met opzet. Onderaan twee paneeldeuren en twee laden. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen en jachtbuit.
Buffet de chasse à usétagère somptueusement sculpté. Deux portes à panneaux et deux tiroirs en bas. Le tout décoré de têtes de lion, de fleurs et de butin de chasse.No longer availableDim. 223 x 153 x 64 cmEstimate: € 350 / 500 -
#409Een lot van vier diverse oude gravures, waarvan één allegorie op de oogst door Le Blond naar Heinze, evenals drie zichten op Firenze en Pisa. Enkele beschadigingen.
Un lot de quatre gravures anciennes diverses, dont une allégorie des vendanges par Le Blond à Heinze, ainsi que trois vues de Florence et Pise. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#95Drie ringen van 18 K wit, geel en roze geweven goud.
#188Een rijkelijk uitgewerkte eikenhouten beeldenkast met onderaan twee paneeldeuren met bloemen en muzikanten, geflankeerd door personages. In de gordel twee laden met musicerende engeltjes en fabeldieren, geflankeerd door leeuwenkoppen met ringen. Bovenaan een opzet met twee paneeldeurtjes met engelenkopjes, geflankeerd door personages met bloemen en vogels. De kap versierd met vogels, bloemen en engelenkopjes en gedragen door vier beelden. Naar de XVIIe eeuw.
Un meuble aux sculptures, dite beeldenkast en chêne richement élaboré avec deux portes à panneaux avec des fleurs et des musiciens en bas, flanqué de personnages. Dans la ceinture deux tiroirs avec des anges musiciens et des créatures mythiques, flanqué de têtes de lion avec anneaux. Au sommet une pièce jointe avec deux portes à panneaux avec des têtes d'anges, flanquée de figures avec des fleurs et des oiseaux. Le capot décoré d'oiseaux, de fleurs et de têtes d'anges et soutenu par quatre statu(..)No longer availableDim. 234 x 163 x 72 cmEstimate: € 600 / 1000 -
#413Een kraagvaasje van Chinees porselein met een drakendecor in vier kleuren. Onderaan gemerkt.
Vase à col en porcelaine de Chine à décor de dragons en quatre couleurs. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 50 / 80 -
#658BushEen oude radio. Met type G- stekker (Verenigd Koninkrijk).
Une vieille radio. Avec prise de type G (Royaume-Uni).No longer availableDim. 23 x 30 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
Fauteuil Régence recouvert de gobelin. Décor d'oiseau de paradis et scène allégorique.No longer availableDim. h: 113 cmEstimate: € 100 / 150