Similar lots by type
-
#730
Een oeil de boeuf wandklok met sleutel en slinger.
Une pendule oeil-de-boeuf, avec balancier et clé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#540
Een grote balustervaas van meerkleurig porselein met een decor van bloesems en bamboe.
Un grand vase balustre en porcelaine polychrome, décor de floraisons et bambou.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 60/80 -
#444
Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.
Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#881
Vijf stuks rood gekleurd kristal/glas. Drie vaasjes en een schaaltje.
Cinq pièces en cristal et verre rouge. Trois vases et un petit plat.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#890
Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.
Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 20/25 -
#628
Een bloempot van Chinees porselein met onderschotel.
Un pot à fleurs en porcelaine chinoise avec une assiette.No longer availableEstimate: € 320/360 -
#627
Een paar grote balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van de Keizerlijke hofhouding in cartouches in een celadonkleurige achtergrond van bloemen, fruit en vogels. De hals en de schouder versierd met fabeldieren in hoogreliëf. Met bijpassende houten sokkels.
Une paire de vases balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de la Cour Impériale en cartouches sur fond de couleur céladon de fleurs, fruits et oiseaux. Le col et l’épaule au décor d’animaux fantastiques en relief. Avec socles en bois assortis.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 1000/1500 -
#708
Een schotel van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen en pioenen.
Un plat en porcelaine de Chine à décor polychrome de pivoines et élises.No longer availableDim. Ø 35 cmEstimate: € 30/50 -
#475
Een lot van vijf groepjes van meerkleurig porselein met kanten rokjes. Duits werk.
Un lot de cinq groupes en porcelaine polychrome, avec tes jupes en dentelle. Travail allemand.No longer availableDim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25/40 -
#550
Een vaas van meerkleurig Chinees porselein met een famille-noir decor van bloemen en draken. Onderaan gemerkt. Op houten sokkeltje.
Un vase en porcelaine chinoise polychrome, famille-noir décor de dragons et fleurs. Marque à la base. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 63 cm (z.s)Estimate: € 100/120 -
#644Daum, Nancy
Een grote glazen vaas met een met het wiel gegraveerd landschapsdecor op een oranjebruine achtergrond, eindigend in een donkere voet. Voluit gemerkt en met het kruis van Lotharingen. Begin XXe eeuw.
Un grand vase en verre, décor gravé à la roue de paysage sur fond orange brun, se terminant en pied brun. Avec marque et une croix de Lotharingen. Début XXème siècle.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 1000/1500 -
#886
“O.-L.-Vrouw van Vlaanderen”. Gipsen beeld op gebeeldhouwde en vergulde sokkel in rococostijl.
”Notre Dame des Flandres”. Une statue en plâtre sculpté et socle doré style Rococo.No longer availableDim. H. 65 cmEstimate: € 20/30 -
#703
Een gevarieerd lot Imariporselein, bestaande uit een kopje met bordje, een kom, twee kleine en een groot bord en vier ruitvormige schaaltjes.
Un lot d’objets en porcelaine Imari, comprenant une tasse et sous-tasse, un plat, deux petites assiettes, une grande assiette et quatre coupelles en forme de losange.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#241
Een likeurkaraf in geslepen en gegraveerd kristal met zilveren montuur en zes kleine zilveren bekertjes, samen op verzilverd schaaltje van WMF.
Une carafe à liqueur en cristal gravé et taillé, montures en argent et six petits verres, le tout sur un petit plateau argenté WMF.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 160/180 -
#877
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22/24 -
#657
Een paar dekselpotten met fohonden.
Une paire de pots à couvercle, décor de chiens Pho.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 160/180 -
#845Val St. Lambert
Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit twee bierpullen, een boterpot, een vaasje, een schotel en twee verschillende aperitiefschoteltjes, versierd met een verguld zwaantje. Allen gemerkt.
Lot de verreries incolore, comprenant deux pintes à bière, un pot à beurre, un petit vase, un plateau et deux plateaux apéritif, décoré de cygnes. Marques présentes.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#707
Een paar zeshoekige vazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders op een Celadongroene fond.
Une paire de vases hexagonales en porcelaine de Chine à décor de fleurs, oiseaux et papillons polychromes sur un fond vert Céladon.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 80/100 -
#835
Een theeservies van wit, zwart en verguld porselein, bestaande uit een koffiepot, theepot, melkkannetje, suikerpot, acht kopjes en twaalf onderbordjes. We voegen er een zilveren suikertang aan toe.
Service à thé en porcelaine noire, blanche et dorée comprenant une cafetière, une théière, un pot à lait, un sucrier, huit tasses et douze soucoupes. Nous ajoutons une pince à sucre en argent.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#485
Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.
Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30/50 -
#693
Een kommetje met schoteltje van Chinees porselein met een blauw decor van Chinese tekens. Onderaan gemerkt.
Un bol et petit plat en porcelaine chinoise à décor de signes chinois.No longer availableDim. Ø: 9 cmEstimate: € 30/40 -
#795De Fuiseaux, Baudour
Een servies met een decor van vogeltjes, bestaande uit 29 platte borden en 10 diepe borden, een boterschaaltje, een sauskom, een ronde en een ovale serveerschotel. Gemerkt.
Un service au décor d’oiseaux, comprenant 29 assiettes plates, 10 assiettes creuses, un petit beurrier, une saucière, un plat ovale et un plat rond. Marquées.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#673
Een paar gemberpotten van blauw en wit porselein, versierd met een decor van tekens van het eeuwige leven.
Une paire de pots à gingembre en porcelaine bleue et blanche, décoration de symboles de longévité.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 140/160 -
#815
Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.
Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80/120
Other lots in this auction
-
#376
Een eikenhouten piëdestal in neo-renaissancestijl.
Un piedéstal en chêne, style Néo- Renaissance.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 30/50 -
#773
Een gemberpot van Chinees porselein met een blauw op wit decor van personages.
Un pot à gingembre en porcelaine chinoise, décor bleu et blanc de personnages.No longer availableEstimate: € 35/60 -
#150
Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500/1600 -
#856
Twee armstoeltjes in Engelse stijl van notenhout, bekleed met naaldwerk.
Deux fauteuils en style anglais en noyer, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#605
Een bronzen luchter met vier lichtpunten, getooid met bloemvormige glazen kapjes. Begin XXe eeuw.
Un lustre en bronze à quatre points lumineux, décoration de coupes en verre en forme de fleurs. Début XXème siècle.No longer availableDim. l: 108 cmEstimate: € 100/140 -
#201
Een bronzen ruitersbeeld van prins Benin. Verloren wastechniek.
Une statue de guerrier en bronze d’un prince Bénin. Technique de lavis perdue.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 1400/1600 -
#33
Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een milieu-de-table, een enkele en een dubbele kandelaar, een pollepel, een suikertang, een mandje, een mes, een doopbekertje en twee geboortesets.
Un lot de métal argenté, comprenant un milieu-de-table, quelques candélabres, une louche, une pince à sucre, un petit panier, un couteau, un bénitier et deux ensembles de baptême.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#683
Een balustervaas van blauw en wit Chinees porselein met een decor van eeuwige levenstekens. Met houten sokkel.
Base balustre en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de signes de la vie éternelle. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 80/120 -
#82J. Verswijvel
“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Vase à fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#325
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale saffier van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’un saphir central de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,22 gEstimate: € 650/750 -
#103Durily(?)
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
”Fille hollandaise”. Un buste en albâtre sur marbre (petit dégât au nez).No longer availableDim. h 12 cmEstimate: € 60/80 -
#224Georges Steel
“Paar rustende jongens”. Olieverf op doek, Gesigneerd en gedateerd 1983.
”Paire de garçons au repos”. Huile sur toile. Signée Georges Steel, datée 1983.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 220/300