Similar lots by type
-
#731Een militaire ceremoniële degen in schede met rijkelijk uitgewerkt handvat van koper en ivoor.
Sabre de cérémonie militaire avec fourreau. Poignée richement décorée en cuivre et ivoire.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 180 -
#488Een lot van vijf Afrikaanse kapmessen met houten handvat.
Lot de cinq haches africaines à manches en bois.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#478Een Duitse bajonet, gemerkt ‘J Sch’ K98. Eind jaren ‘30. Met metalen schede en lederen koppelriem. Serienummers verschillend.
Baïonnette allemande marqué J.SCH K98. Fin des années ‘30. Avec fourreau en métal et ceinture en cuir. Différents numéros de série.No longer availableDim. l: 38 cmEstimate: € 70 / 80 -
#723Een paar officierssabels, waarvan één van Debonnaire uit Brussel.
Paire de sabres d’officier dont un par Debonnaire à Bruxelles.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#678Een Kukrimes met een kleiner exemplaar met ivoren handvatten in lederen schede.
Couteau Khukuri et son Karda aux poignées en ivoire. Dans le fourreau de cuir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#724Een ceremoniële bijl, versierd met hoofden. Afrikaans werk
Hache cérémonielle décorée de têtes. Travail africain.No longer availableDim. 52 x 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#640Een Arabische dolk met handvat en schede van gedreven geel koper en versieringen op het lemmet.
Dague arabe à poignée et fourreau en cuivre jaune repoussé. Lame décorée.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#473Een oude Duitse zwaardbajonet. Gemerkt ‘Carl Eickhorn, Solingen’. 1915.
Longue baïonnette allemande. Marque Carl Eickhorn, Solingen. 1915.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 70 / 90 -
#714Een metalen borstplaat van een XIXe eeuws harnas. Gedateerd 1831.
Une cuirasse en métal. XIXe siècle. Daté 1831.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 100 / 120 -
#433Een Duitse zwaardbajonet met zaagrug. Gemerkt ‘Erfurt’. 1915.
Baïonnette allemande à lame à dents de scie. Marque Erfurt. 1915.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#463Twee militaire machetes. Gemerkt ‘Legitimus. Collins & Co.’. Amerikaans werk. 1943 & 1945. Met lederen holsters van Canadese makelij.
Deux machettes militaires. Marque Legitimus. Collins & Co. Travail américain 1943 et 1945. Aux fourreaux en cuir de fabrication canadienne.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#548Een Imperiaal Duitse zwaardbajonet met zaagrug en met schede van leder en geel koper. Solingen.
Sabre-baïonnette impériale allemande à lame à dents de scie et fourreau en cuir et laiton. Solingen.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 120 / 180 -
#727Een paar oude gelijkaardige ceremoniële sabels, waarvan één met schede.
Paire de sabres de cérémonie anciens dont un avec fourreau.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 180 / 220 -
#694Een lot wapens, bestaande uit drie kleine bogen, een sikkelmes, een replica van een éénhander met bronzen handvat en een speerpunt.
Lot d’armes comprenant trois petits arcs, une hache, une réplique d’une glaive à poignée en bronze et une pointe de lance.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#630Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#532Een oude Afrikaanse ‘vogelhoofd’ werpbijl. Kang.
Hache de jet en tête d’oiseau ancienne. Travail africain des Kang.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#661Een reeks van vier lederen schedes met Kukrimessen in oplopende groottes. Drie kleine exemplaartjes manco.
Suite de quatre fourreaux aux couteaux Khukuri de tailles ascendantes. Trois petits exemplaires manquent.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#719Twee oude bajonetten in schede. Einde XIXe eeuw.
Deux baïonnettes anciennes et leurs fourreaux. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. l: 65 & 56 cmEstimate: € 100 / 180 -
#483Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#728Een Duits officierssabel met schede. 1897.
Sabre d’officier allemand. Avec fourreau. 1897.No longer availableDim. l: 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#448Drie ceremoniële sikkels met benen handvat. Mangbitu, Centraal Afrika.
Trois haches cérémonielles aux manches en os. Mangbitu, Afrique Centrale.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#734Een lot van vier kleine knuppels van gedraaid hout.
Lot de quatre matraques en bois tourné.No longer availableEstimate: € 5à / 80 -
#461Een lot van vier verschillende Afrikaanse dolken.
Lot de quatre dagues africaines.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#536Een replica van een harnas met slagzwaard en een hellebaard.
Une réplique de harnais avec épée et hallebarde.No longer availableEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#643Een houten doosje, belegd met ivoor en schildpad en een sigarettendoosje van schildpad, versierd met een drakendecor in reliëf.
Petite boîte en bois incrustée d’ivoire et d’écaille et une boîte à allumettes en écaille décorée de dragons en relief.No longer availableDim. b: 15 & 8 cmEstimate: € 40 / 60 -
#606Twee Chinese houten armstoelen en een bijzettafeltje, versierd met een ingelegd decor van karpers en bloemen van parelmoer.
Deux fauteuils Chinois et table d’appoint, décoré de fleurs de nacre et des carpes.No longer availableEstimate: € 1500 / 1600 -
#771Een gevarieerd lot verzilverd metaal, bestaande uit een koffie- en theestel, kandelaars, een paar obconische bekers, enz...
Lot varié de métal argenté comprenant une garniture à café et à thé, des candélabres, une paire de gobelets obconiques etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#741Een lot van vier bronzen tempelleeuwen.
Lot de quatre lions de temple en bronze.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 60 / 80 -
#82Richard Baseleer“Drie zichten op Antwerpen”. Etsen, gesigneerd buiten de plaat.
“Trois vues d’Anvers”. Eaux fortes signées hors planche.No longer availableDim. 24,5 x 34,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#647Een art nouveau fotolijst van smeedijzer, versierd met rozen.
Cadre à photographies art nouveau en fer forgé décoré de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#107Paul SerstéPeriod: 1910 - 2000“Wandelaarster”. Een beeld van terracotta. Gesigneerd.
“La promenade”. Sculpture en terre cuite. Signée.No longer availableDim. h: 74 cmEstimate: € 100 / 150 -
#472“Portret” & “Moeder met kind”. Krijt op papier en een lithografie. De laatste gesigneerd en genummerd 302/385.
“Portrait” et “Mère à l’enfant”. Craie sur papier et lithographie. La dernière signée et numérotée 302/385.No longer availableDim. 55 x 34 cmEstimate: € 60a / 80 -
#282Michel BrackePeriod: °1933“Winters hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 59 x 67 cmEstimate: € 80 / 120 -
#512Jef WautersPeriod: 1927-2013“Moeder en dochters”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Mère et filles”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#499Frank Piessens“Compositie met naakt”. Olieverf paneel. Gesigneerd.
“Composition avec nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 220 / 280 -
#235Een lot van negentig stalen van Armani en Versace.
Lot de 90 échantillons d’Armani et Versace.No longer availableEstimate: € 450 / 500

