#217
“Lezende kinderen”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Moreau.
“Enfants lisants”. Groupe en bronze à patine brune d’après une oeuvre par Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 300/400 -
#859S. Meusel
“Jongen met hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
#833
Buste d’homme et de femme en bois sculpté. Travail africain. Une oreille accidentée.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 40/60 -
#109Charles Counhaye
“Hoeve”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
#857
#677
Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
#150
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500/1600 -
#581
#821
Een paar balustervazen van cloisonné op koper. Chinees werk. Enkele letsels.
#306
Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
#103Durily(?)
“Hollands meisje.” Buste van albast op marmer. (klein neusletsel).
#212
“Uitgebreid Maaslandschap met steengroeve op de voorgrond”. Olieverf op doek. XIXde eeuw.
”Paysage étendu de la Meuse avec une carrière sur plan avant”. Huile sur toile. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 1500/2000