Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

Twee Chinese aardewerken jardinières met geglazuurde decors.

Deux jardinières en faïence de Chine à décors vernissés.
Dim. Ø: 45 x 38 cm
SKU: 3101230508.
Categories: Aardewerk, Aziatisch.
Auction day: 1 February 2023 19:00
Catalogue #508
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #557
    Boch

    Een balustervaas van veelkleurig porselein met een decor geïnspireerd op Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Vase balustre en porcelaine multicolore au décor inspiré de la faïence de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 53,5 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #324

    Een rechthoekig doosje wit gelakt buxushout, met op het deksel een uitgebreid rivierlandschap in een golvende omlijsting. Binnenin lichtblauw gelakt. XIXde eeuw.

    Une boîte rectangulaire en buis laqué blanc, avec un vaste paysage fluvial dans un cadre ondulé sur le couvercle. Peint en bleu clair à l'intérieur. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 3,5 x 9,5 x 6,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #364

    Een lage Chinese tafel van zwartgelakt hout met pietra dura decor van geisha’s onder glas.

    Table basse chinoise en bois laqué noir à décor en pierre dure de geishas sous verre.
    No longer available
    Dim. Ø 81 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #538

    Een paar Chinees porseleinen cilindervazen, blauw-wit, bloemendecor.

    Une paire de vases cylindriques en porcelaine de Chine, bleu et blanc, à décor floral.
    No longer available
    Dim. h 19,5 x Ø 19,5 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #352
    Gouda

    Een vaas van polychroom aardewerk met een decor van vogels en bloemen naar Delfts voorbeeld. Gemerkt onderaan.

    Vase en faïence polychrome à décor d'oiseaux et de fleurs d'après l'exemple de Delft. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 41 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #636

    Een rechthoekige salontafel van gebeeldhouwd exotisch hout met opengewerkt blad en met twee laden. Indisch werk.

    Une table basse rectangulaire en bois exotique sculpté avec plateau ajouré et deux tiroirs. Travail indien.
    No longer available
    Dim. 56 x 106 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #319

    Vier diverse schalen en asbakken van kristal, groen, blauw en kleurloos. De grootste gemerkt van Val St-Lambert.

    Quatre bols et cendriers divers en cristal, vert, bleu et incolore. Le plus grand avec marque du Val St-Lambert.
    No longer available
    Dim. 12 à 22 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #497

    Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.

    Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h32cm x Ø21cm
    Estimate: € 175 / 200
  • #594

    Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.
    No longer available
    Dim. H. 46,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #507

    Paar Chinees porseleinen vazen met deksel, blauw-wit, bloemen decor met ooievaars.

    Paire de vases en porcelaine de Chine avec couvercles, bleu et blanc, décor floral aux cigognes.
    No longer available
    Dim. h 60 x Ø 32 cm
    Estimate: € 500 / 550
  • #595
    Kaiser W. Germany

    Een paar schalen gemarkeerd MING, Aziatisch tafereel vogel op tak.

    Une paire de plats marqués MING, scène asiatique oiseau sur branche.
    No longer available
    Dim. Ø32cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #662

    Oost-Europese waterketel van aardewerk en smeedijzer.

    Bouilloire d'Europe de l'Est en faïence et fer forgé.
    No longer available
    Dim. Ø 19 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #221

    Een paar aardewerken lampenvoeten met getorste ribben.

    Paire de pieds de lampe en faïence à côtes torses.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #511

    Paar Chinees porseleinen vazen, blauw-wit met Phoenix en bloemen decor, zittend figuur op deksel.

    Paire de vases en porcelaine de Chine bleu et blanc à décor de phénix et de fleurs, personnage assis sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 45 x Ø 24 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #330
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen asbakken, een roze en een groene. Onderaan gemerkt.

    Deux cendriers en cristal, un rose et un vert. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #664

    “Guanyin met duizend armen”. Beeldje van Chinees porselein met houten sokkel.

    "Guanyin aux mille bras". Figurine en porcelaine chinoise avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #604

    “Schrijven, lezen, schaken en muziek”. 4 beeldjes van Chinees porselein met houten sokkel.

    « Écriture, lecture, échecs et musique ». 4 figurines en porcelaine de Chine avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #503

    Chinees porseleinen tulpenvaas met 6 openingen, blauw-wit met bloemendecor, gemarkeerd onderaan.

    Tulipier en porcelaine de Chine à 6 ouvertures, bleu et blanc à décor floral, marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h 23,5 x b 16 cm
    Estimate: € 210 / 230
  • #118
    J. De Braekleer

    Borstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.

    Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.
    No longer available
    Dim. h 63cm x b 55cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #612

    “Perzikdragers”. 2 beeldjes van Chinees porselein als symbool voor een lang leven.

    « Porteurs de pêches ». 2 figurines de porcelaine chinoise comme symbole d'une longue vie.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #541

    Chinees porseleinen vierkante vaas met deksel, blauw-wit met krijgstafereel.

    Vase carré avec couvercle en porcelaine de Chine, bleu et blanc avec une scène de bataille.
    No longer available
    Dim. h32cm x b18cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #501

    Grote Chinees porseleinen vaas met blauw-wit decor, organisch patroon, koperen ring aan deksel.

    Grand vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc, motif organique, bague en cuivre sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h 82 x Ø 48 cm
    Estimate: € 525 / 575
  • #473

    Een grote vaas van Chinees porselein. Versierd met talrijke personages in uitsparingen. Onderaan gemerkt.

    Un grand vase en porcelaine de Chine. Décoré de nombreux personnages en cartouches. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #572
    Ruscha, Paris

    Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.

    Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. H: 40 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #653
    Lladro, Spain

    Lot van twee beeldjes, meisje aan waterpomp en meisje met paraplu. Lichte schilferschade zijkant schort; meisje met paraplu.

    Lot de deux figurines, fille à la pompe à eau et fille au parapluie. Légers éclats endommagés sur le côté du tablier et fille avec parapluie.
    No longer available
    Dim. h32cm x b20cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #436

    4 antiek gesculpteerde stoelen, met gecanneerde rug en zit. 19e eeuws.

    4 chaises antiques sculptées, à dossier et assise cannelés. 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. h112cm x b45cm x d42,5cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #317

    Een kelkvaas van geslepen kristal, rood in de massa.

    Un vase calice en cristal taillé, rouge dans la masse.
    No longer available
    Dim. h 35,5 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #73
    Val Saint-Lambert

    Een kristallen veilinghamer. Gemerkt.

    Un marteau d'enchères en cristal. Marqué.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #460

    Parelcollier met armband, zoetwaterparels met Amethist, zilveren slotjes.

    Collier de perles avec bracelet, perles d'eau douce avec améthyste, fermoirs en argent.
    No longer available
    Estimate: € 280 / 320
  • #474
    J. Welsh

    “Street #6”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2017 achteraan.

    Rue #6. Huile sur toile. Signée et datée 2017 au dos.
    No longer available
    Dim. 83 x 102 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #68

    Zwaardbajonnet met messingen heft. Einde XIXde eeuw.

    Baïonnette-épée à garde en laiton. Fin XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #510

    Een 18 karaats geelgouden ketting met twee hangers waarvan één gegraveerd en één horoscoop van een stier.

    Un collier en or jaune 18 carats avec deux pendentifs, un gravé et un horoscope d'un Taureau.
    No longer available
    Dim. 11 g
    Estimate: € 380 / 550
  • #353

    Biscuit beeld van een meisje met lam.

    Figurine en biscuit d'une jeune fille avec un agneau.
    No longer available
    Dim. h35cm x b13cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #71

    Een paar albasten lampen met randversiering van koperen rozen en met ingewerkte verlichting.

    Paire de lampes en albâtre à décor de rosaces en laiton et éclairage encastré.
    No longer available
    Dim. h 55 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #493

    Art Deco modern gestiliseerd bronzen beeld, vrouw in geknielde houding en gespreide armen, naar Oswald Herzog.

    Sculpture en bronze stylisé moderne Art Déco, femme agenouillée et bras écartés, d'après Oswald Herzog.
    No longer available
    Dim. h 36 x 64 cm
    Estimate: € 1250 / 1500
  • #467

    Een zittende Guanyin van gepolychromeerd hout.

    Un Guanyin assis en bois polychrome.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 31 januari & 1 februari 2023

Veiling volledig - 700 loten - Tentoonstelling: op vrijdag 27 & zaterdag 28 januari van 10.00 tot 17.00u.

31 January 2023 19:00
1 February 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More