Similar lots by type
-
#830Een paar binnendeurfrontons van gesculpteerd eikenhout. Grotendeels XIXe eeuw.
Paire de frontons de portes en chêne sculpté. en partie XIXe siècle.No longer availableDim. b: 120 cmEstimate: € 100 / 180 -
#505Een liggende Guan yin van gesculpteerd jade op houten sokkel en een balustervaas van Cantonporselein.
Guanyin couchée en jade sculpté sur socle en bois, ainsi qu’un vase balustre en porcelaine du Canton.No longer availableEstimate: € 100 / 1290 -
#376LoriPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor met bomen. Handgeknoopt.
Tapis en laine à décor stylisé d’arbres. Noué main.No longer availableDim. 222 x 180 cmEstimate: € 200 / 300 -
#540BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd tuindecor. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine décoré d’un jardin stylisé. Noué main.No longer availableDim. 216 x 161 cmEstimate: € 200 / 300 -
#787“Voetballer”. Een beeld van gesculpteerd hout. Onderaan gesigneerd ‘E. Simeon’.
“Joueur de foot”. Sculpture en bois. Signée E. Simeon.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 50 / 60 -
#632“Arend”. Beeld van gepatineerd gips. Onduidelijk gesigneerd.
“Aigle”. Statuette en plâtre patiné. Illisiblement signée.No longer availableDim. H 43 cmEstimate: € 400 / 450 -
#510Een paar balustervaasjes van meerkleurig cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en vogels.
Paire de petits vases en cloisonné polychrome sur laiton décorés de fleurs et d’oiseaux.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#775Een Guan-Yin van meerkleurig geglazuurd aardewerk naar een voorbeeld uit de Tang.
Guanyin en grès polychrome d’après la Dynastie T’ang.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#86Een mahoniehouten secretaire met zes laden, waarvan de bovenste vooruitspringt en ondersteund wordt door twee zuiltjes met vergulde bronzen monturen. Marmeren blad. Tijdperk Empire.
Secrétaire en acajou ouvrant à six tiroirs dont un cachant tablette. Le tiroir de dessus à sursaut et soutenu par deux colonnettes aux montures en bronze doré. Tablette en marbre. Epoque Empire.No longer availableEstimate: € 400 / 500 -
#176Een carrouselpaard van gesculpteerd eikenhout. Tweede helft XIXe eeuw. Op metalen staander.
Cheval de carrousel en chêne sculpté. Deuxième moitié du XIXe siècle. Avec support en métal.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#56Een serie van 6 eikenhouten stoelen en een armstoel in Renaissancestijl.
Suite de six chaises en chêne et un fauteuil de style Renaissance.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#773Een Guanyin van monochroom wit porselein naar het Blanc de Chine.
Guanyin en porcelaine monochrome blanche dite Blanc de Chine.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 120 / 180 -
#626Een commode van gefineerd hout met vier laden in Louis-Philippestijl.
Commode de style Louis-Philippe en bois de placage ouvrant à quatre tiroirs.No longer availableDim. h: 88 cmEstimate: € 150 / 250 -
#550Een tweedeurs garderobe van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1900.
Garde-robe à deux portes en chêne sculpté. Vers 1900.No longer availableDim. h: 220 cmEstimate: € 300 / 400 -
#530Een grote schaal van Chinees porselein met een blauw en wit drakendecor.
Grand plat en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de dragons.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 700 / 800 -
#585Een eikenhouten vitrinekast met een dubbel gebogen kap en twee paneeldeuren onderaan.
Vitrine en chêne à corniche en arc double et à deux portes pleines vers le bas.No longer availableDim. h: -
#526Paar lage sokkels van gebeeldhouwd hardhout. Met rond marmeren blad. Chinees werk, einde XIXde eeuw.
Paire de socles bas en bois dur sculpté. Tablette ronde en marbre. Chine, fin du XIXe siècle.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#823Twee Chinese piedestals in verschillende hoogtes van gesculpteerd hardhout en met marmeren bladen.
Deux piédestals chinois de différentes tailles en bois dur sculpté et avec tablettes en marbre.No longer availableEstimate: € 20à / 260 -
#525Een gemberpot en een dekselvaas van meerkleurig Japans porselein, versierd met een jardinière met vogels en bloesems in het decor en de dekselvaas getooid met een tempellleeuw. Onderaan gemerkt.
Pot à gingembre et vase couvert en porcelaine du Japon polychrome. Décor d’une jardinière fleurie et d’oiseaux. La potiche surmontée d’un chien de pho. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#825Een eikenhouten os-de-mouton armstoel bekleed met tapisserie.
Fauteuil os-de-mouton en chêne recouvert de tapisserie.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#410Een serviesje van meerkleurig Japans porselein.
Petit service en porcelaine polychrome du Japon.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#356BachtiarPerzisch tapijt van wol met een gestileerd decor van dieren. Handgeknoopt.
Tapis persan en laine à décor stylisé d’animaux. Noué main.No longer availableDim. 204 x 157 cmEstimate: € 200 / 300 -
#520Een paar balustervaasjes van cloisonné op messing, versierd met een decor van bloemen.
Paire de petits vases balustres en cloisonné sur laiton, décorés de fleurs.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#476Twee verschillende mahoniehouten eenpersoonsbedden.
Deux lits simples en acajou. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#390Een lot fantasiejuwelen in bruine juwelendoos met sleutel.
Lot de bijoux de fantaisie dans une boîte à bijoux brune avec clé.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#76Mori BocharaEen Oosters tapijt met een veelkleurig Gül-motief. Handgeknoopt.
Tapis d’Orient à motif Gül polychrome. Noué main.No longer availableDim. 194 x 268 cmEstimate: € 100 / 120 -
#339Romain Malfliet“Pomp Vlaaikensganck” & “Begijnhof te Antwerpen”. 2 etsen. Gesigneerd en resp. genummerd 39/100 & 72/100 buiten de plaat.
“Pompe Vlaaikensganck” et “Baguinage à Anvers”. Deux eaux fortes. Signées et numérotées respectivement 39/100 et 72/100 hors planche.No longer availableDim. 23 x 14 & 32 x 21 cmEstimate: € 60 / 100 -
#32Twee boeken: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Brussel, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.
Deux livres: - “Flandria. Ambassadeur van Antwerpen”. Freddy Michiels. Ed. Artus. Bruxelles, 2008.- “Sleepboten”. J. G. Jansen. Ed. De Alk. Alkmaar, 1990.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#759Een spiegel van goudgepatineerd hout en plaaster in barokke stijl.
Miroir en bois doré et plâtre de style baroque.No longer availableDim. 124 x 70 cmEstimate: € 40 / 60 -
#214Eric KengenPeriod: °1952“Bacchus”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd. Galerie du Prévôt, Paris.
“Bacchus”. Technique mixte sur papier. Signée. Provenance Galerie du Prévot, Paris.No longer availableDim. 84 x 84 cmEstimate: € 500 / 700 -
#273“Pierrot”. Een beeldje van bruin- en goudgepatinerd zamak op een voetstuk van albast.
“Pierrot”. Statuette en régule à patine brune et or sur base en albâtre.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#360Een lotje allerlei van zilver, waaronder drie kleine zakhorloges, kettingen, en fantasiejuwelen we voegen er een aantal munten en een sigrettenpijp met een montuur van 9 karaats geel goud aan toe. Een binnenwerk van een Baum & Mercier horloge en een Festina horloge. e.a.
Lot d’argent, dont trois petites montres de gousset, des chaînes et des bijoux de fantaisie. Nous ajoutons des pièces de monnaie et une pipe à cigarettes au bord en or jaune 9 ct. On y trouve aussi le mouvement d’une montre Baum & Mercier et une montre Festina etc.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#119Roger Hebbelinck“Winters hoevezicht”. Een lithografie naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 5/350 buiten de plaat.
“Vue de ferme en hiver”. Lithographie d’un oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 5/350 hors planche.No longer availableDim. 48 x 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475“De lezeres”. Een beeld van monochroom wit biscuit naar een werk van Détrier.
“La liseuse”. Sculpture en biscuit monochrome blanc d’après un oeuvre de Détrier.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#745CapodimonteEen lot van vier sierkruiken van meerkleurig aardewerk. Onderaan gemerkt. Twee met klein letsel.
Lot de quatre cruches décoratives en faïence polychrome. Marque sous la base. Deux avec petit dégât.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#537Een paar grote gemberpotten van Chinees porselein met een blauw en wit decor van personages.
Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc de personnages.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 150 / 160

