Other lots by Langaskens
Other lots in this auction
-
#82Felix TimmermansLot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110 / 130 -
#262“Starende man.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1937.
“L'homme au regard fixe”. Huile sur toile. Illisiblement signée. Datée 1937.No longer availableDim. 50x67 cmEstimate: € 120 / 200 -
#335Een lot bestaande uit een grote geelkoperen ketel, een geelkoperen voetwarmer en ook een houten met rood koper potje.
Lot composé d'une grande bouilloire en cuivre jaune, d'un chauffe-pieds en cuivre jaune et également d'une marmite en bois avec cuivre rouge.No longer availableDim. h 28 & Ø 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#200Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie de brillants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,92 gEstimate: € 650 / 700 -
#371Vroeg 19e eeuws Frans vaasje, bloemenmotief, Saint-Aignan.
Vase français du début du XIXe siècle, motif floral, Saint-Aignan.No longer availableDim. h 12,5cmEstimate: € 36 / 45 -
#118J. De BraekleerBorstbeeld Aloïs, Melchior Grangé, terra cotta, vooraanstaande Antwerpse aannemer, geboren 29 okt. 1857 en gestorven 22 juli 1924. Gesigneerd en gedateerd 1904.
Buste d’Aloïs, Melchior Grangé, terre cuite, éminent entrepreneur anversois, né le 29 oct. 1857 et décédé le 22 juillet 1924. Signé et daté 1904.No longer availableDim. h 63cm x b 55cmEstimate: € 250 / 350 -
#594Een balustervaas van veelkleurig Chinees porselein met een Canton decor.
Vase balustre en porcelaine de Chine multicolore à décor de Canton.No longer availableDim. H. 46,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#497Rode Chinees porseleinen vaas, onderaan gemarkeerd.
Vase en porcelaine de Chine rouge, marqué en bas.No longer availableDim. h32cm x Ø21cmEstimate: € 175 / 200 -
#415Bronzen wierookpotje, Indisch.
Pot d'encens en bronze, indien.No longer availableDim. H: 18 cmEstimate: € 70 / 90 -
#619Willy VandersteenBob et Bobette, uit de rode reeks: ‘Le Dompteur de Taureaux’ in eerste Franstalige druk. & La Trompette Magique. In beschadigde staat.
Bob et Bobette, de la série rouge : 'Le Dompteur de Taureaux' en première édition française. & La Trompette Magique. En état endommagé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#1Beeldje “Paradijsvogel” van veelkleurig porselein, gemarkeerd “Germany”.
Figurine "Oiseau de Paradis" en porcelaine multicolore, marquée "Allemagne".No longer availableDim. h19cm x b15cmEstimate: € 40 / 60 -
#633Burswood StratocasterEen elektrische gitaar met esdoornen nek en kop. Met gitaartas.
Une guitare électrique avec un manche et une tête en érable. Avec étui pour guitare.No longer availableDim. L: 105 cmEstimate: € 80 / 120

