Other lots by Langaskens
Other lots in this auction
-
#484
“Geabstaheerde buste”. Krijttekening op papier. Draagt handtekening.
"Buste Abstrait". Dessin à la craie sur papier. Porte une signature.No longer availableDim. 46 x 65 cmEstimate: € 300/350 -
#316
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl. Bekleed met ecru fluweel.
Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII. Doublé de velours écru.No longer availableDim. H: 110 cmEstimate: € 60/100 -
#488
Bronzen beeld “Het Paard”, naar Fernando Botero, donkergepatineerd.
Sculpture en bronze "Le Cheval", d'après Fernando Botero, à patine foncée.No longer availableDim. h32,5 x b33cmEstimate: € 250/275 -
#682
Een oude grammofoonspeler met oude platen. Zwengel en naald ontbreken.
Un vieux joueur de phonographe avec de vieux disques. La manivelle et l'aiguille manquent.No longer availableDim. 105 x 60 x 53 cmEstimate: € 60/80 -
#155
Een 18 karaats witgouden ring bezet met briljantjes met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de diamants d'un poids total de +- 1,50 ct.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 1300/1400 -
#572Ruscha, Paris
Een aardewerken vaas met meerkleurig decor. Onderaan gemerkt.
Vase en faïence à décor multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H: 40 cmEstimate: € 80/100 -
#82Felix Timmermans
Lot “Zonder titel”, ingekleurde tekening op papier, ingekaderd, gesigneerd Felix Timmermans en boek getiteld “Grote ontmoetingen - Felix Timmermans” door José de Ceulaer, uitg. 1978.
Lot « Sans titre », dessin en couleurs sur papier, encadré, signé Felix Timmermans et livre intitulé « Grote ontmoetingen - Felix Timmermans » par José de Ceulaer, éd. 1978.No longer availableDim. h14cm x b11cmEstimate: € 110/130 -
#607
Lot van 3 Imari porseleinen bordjes.
Lot de 3 assiettes en porcelaine Imari.No longer availableDim. Ø23cmEstimate: € 60/100 -
#170Raymond Weil Geneve
Een roestvrij stalen damespolshorloge bezet met diamanten in geel goud gezet. Met certificaat en in originele doos.
Une montre bracelet pour femme en acier sertie de diamants sur or jaune. Avec certificat et dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 1800/2500 -
#676
Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 72 x 90 x 120 cmEstimate: € 120/200 -
#626
Een houten ronde tafel met centrale poot.
Une table ronde en bois avec pied central.No longer availableDim. h 72 cm & Ø 103 cmEstimate: € 50/100 -
#120
Een hangertje van 18 karaats witgoud in de vorm van een hand met een briljant van +- 0,20 ct.
Un pendentif en or blanc 18 carats en forme de main avec un brillant de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 1,70 gEstimate: € 250/300