#100Een 22 karaats geelgouden muntstuk. “Victoria Dei Gratia 1870”.
A 22 karat yellow gold coin. “Victoria Dei Gratia 1870”.No longer availableDim. 7,95 gEstimate: € 350 / 500 -
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#110Een 18 karaats geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,84 ct.
An 18 karat yellow gold ring set with brilliants with a combined weight of +- 0.84 ct.No longer availableDim. 3,04 gEstimate: € 750 / 850 -
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#634CrüwellOrientaalse tabaksreclame.
Chaise d'église en bois patiné gris avec un dossier haut et une assise en osier.No longer availableDim. H:116cmEstimate: € 25 / 30