Other lots by Murano
-
#658Murano
Glazen hoofd van meerkleurig glaspasta.
Une tête en verre et pâte à verre polychrome.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 70/100 -
#452Murano
Glazen asbak in vorm van een clown.
Un cendrier en verre représentant un clown.No longer availableDim. H 15 cmEstimate: € 30/40 -
#451Murano
Een gestileerde haan en een clown van veelkleurig glas. De clown gerestaureerd aan de hals.
Coq stilisé et clown en verre polychrome. Restauration au col du clown.No longer availableDim. h: 46 & 30 cmEstimate: € 50/60
Similar lots by type
-
#93Gustaloi
Een art deco siervaas van glas. Onderaan gemerkt.
Vase art déco en verre. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 60/100 -
#724
Een vaas van glaspasta met veelkleurig decor. Jaren ‘50.
Un vase en pâte a verre, décor polychrome. Date des années ‘50.No longer availableDim. H 29,5 cmEstimate: € 50/100 -
#403
Een lot van vijf vazen van opaalglas met handgeschilderde decors.
Lot de cinq vases en opaline aux décors peints à la main.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#714
Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60/100 -
#512
Een vaas van glaspasta, versierd met een decor van rozen.
Un vase en pâte à verre, décor de roses.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 120/160 -
#287
Een Madonna met kind onder stolp. We voegen er twee Brusselse hoornvaasjes, eveneens met stolpen, aan toe. Het hoofdje van Jezus te herstellen.
Vierge à l’Enfant en cire aux vêtements. Sous globe en verre. Nous ajoutons deux cornets en porcelaine de Bruxelles. Egalement sous globes. La tête de Jésus est à réparer.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#179Legras
Een paar vazen van meerkleurig glaspasta met een gëtst decor van bloemen. Gesigneerd.
Paire de vases en pâte de verre polychrome à décor à l’eau forte de fleurs. Signés.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 420/500 -
#277
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Vierge à l’Enfant en cire et aux vêtements. Sous globe en verre.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#681
Een glazen parfumflesje met een decor van herten. Onderaan gemerkt. Chinees werk.
Un flacon à parfum en verre, décor de cerfs. marque à la base, oeuvre chinoise.No longer availableDim. h: 8 cmEstimate: € 140/180 -
#251
Een vaas van glaspasta in art nouveaustijl met een geëtst decor van vruchten en bladeren. “Tip Gallé”. Roemenië, jaren ‘90.
Un vase en pâte de verre, style art nouveau, avec décor en gravure représentant des fruits et feuillage. “Tip Gallé”. Roumanie, ‘90.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/180 -
#453
Een bloemenrank van geblazen kleurloos glas naar Murano.
Narcisse en verre soufflé incolore dans la façon de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#362
Paar olielampen van opaalglas, met glazen lampenkappen (1 vervangen) en lampglas. Begin XXste eeuw.
Deux lampes à huile en verre opale avec abats jours en verre (dont un abat jour à été remplacé) Début XXième siècle.No longer availableDim. H: 37 cmEstimate: € 60/80 -
#808
Een luchter van Venetiaans glas.
Lampadaire en verre de Venise.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 60/80 -
#102
“Lezende dames”. Een eglomisé. Niet gesigneerd.
“Les liseuses”. Eglomisé. Sans signature.No longer availableDim. 21 x 14 cmEstimate: € 40/50 -
#692
Een paar antieke kandelaars van kwikglas. Z.g. arme-mensen-zilver.
Une paire de chandeliers en verre mercurisé. Dite argent du pauvres.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#443
Een reeks van vier recente snuffbottles van glas met meerkleurige decors.
Une série de quatre flacons à parfum récentes, en verre et décor polychrome.No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 80/120 -
#387
Asbak van Muranoglas
Un cendrier en verre Murano.No longer availableDim. 22 cm diameterEstimate: € 20/30 -
#734
Een vaas van rood glaspasta met een millefioredecor.
Un vase en pâte à verre rouge, décor millefiore.No longer availableDim. h: 28,5 cmEstimate: € 50/100 -
#778
Een lot van drie verschillende vazen van Booms glas, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Un lot de trois vases différents en verre de Boom, décor peint à la main de fleurs.No longer availableDim. h: 19 - 33 cmEstimate: € 60/80 -
#464Aurelio ArtetaPeriod: 1879 - 1940
“De accordeonist”. Een eglomisé. Toegeschreven aan.
“L’accordéoniste”. Eglomisé. Attribué à.No longer availableDim. 20 x 12,5 cmEstimate: € 100/140 -
#77
Een glazen siervaas met een handgeschilderd bladerdecor. Gesigneerd ‘Fanus’.
Vase en verre à décor de feuillages peint à la main. Signé “Fanus”.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40/60
Other lots in this auction
-
#341
Drie engelen van gesculpteerd hout. Beschadigingen. XIXe eeuw.
Trois angelots en bois sculpté. XIXe siècle. Quelques dégâts.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#740
Een kleine tafel van notenhout met vier poten in verbinding.
Petite table en noyer sur quatre pieds à entretoise en H.No longer availableDim. 74 x 104 x 67 cmEstimate: € 50/80 -
#124R. B...
“Zicht op de rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Handtekening vergaan.
“Vue sur la rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signature éffacée par le temps.No longer availableDim. 74 x 94 cmEstimate: € 50/100 -
#156
Een Engels bureau met twee ladenblokken met telkens drie laden, drie laden in de gordel, blad bekleed met vachetteleer.
Bureau anglais à caissons, chaque fois à trois tiroirs et avec trois tiroirs en ceinture. Tablette en vachette.No longer availableDim. H: 75 cm B: 151 cm D: 91 cmEstimate: € 120/200 -
#581Foutinelle
“Olifanten”. Een groep van geelgeglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
“Eléphants”. Un groupe en faïence jaune. Signé.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 80/100 -
#547
Een Chinese gemberpot van oranje porselein, versierd met afbeeldingen van lotussen en watervogels.
Un pot à gingembre en porcelaine orange, décor de lotus et oiseaux d’eau.No longer availableDim. H 22 cmEstimate: € 40/60 -
#106
Een mahoniehouten tafel met gecanneleerde poten op wieltjes.
Table en acajou aux pieds cannelés sur roulettes.No longer availableDim. 128 x 66 cmEstimate: € 120/180 -
#415
Een lot zwarte mechanische Chantilly kant. e.a.
Lot de dentelle Chantilly noire e.a.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#172
“Château de Coaraze” door Piringer naar Melling en “La tentation de Saint Antoine Abbé” door Picault naar Callot. Twee oude gravures, XVIIIde eeuw. Het kasteel van Coaraze nabij Nice staat te koop voor 1.350.000 euro.
“Château de Coaraze” par Piringer d’après Melling et “La tentation de Saint Antoine Abbé” d’après Callot. Deux gravures anciennes du XVIIIe siècle. Le Château de Coaraze près de Nice est à vendre au prix de 1.350.000 euro.No longer availableDim. 26 x 38 & 51 x 69 cmEstimate: € 500/600 -
#747
Een lot van 37 strips, waaronder Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers enz.
Un lot de 37 bandes dessinées dont Bob Morane, Michel Vaillant, Kiekeboe, Rik Ringers etc.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#816
Een luchtertje met zes lichtpunten en glazen pendeloques.
Petit lustre à six lumières et aux pendeloques en verre.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#100
Een 18 karaats wit gouden armband bezet met diamanten in bloemvormige potjes gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2,38 ct.
Bracelet en or blanc 18 ct serti de diamants dans des petites fleurs, ayant un poids total de ± 2,38 ct.No longer availableDim. 14,38 gEstimate: € 3600/3800