Other lots by Geenens
#164Pieter Jan De ClercqPeriod: 1891-1964“Vissersboten op de oever van de Schelde”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche sur la rive de l’Escaut”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 56 x 72 cmEstimate: € 200 / 300 -
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,48 ct.No longer availableDim. 2,43 gEstimate: € 400 / 500 -
#736Een gesculpteerde en zwartgelakte armstoel.
#213“Moeder Gods van Kazan”. Russische icoon uit de XVIIde eeuw.
“Mère de Dieu de Kazan”. Icône russe du XVIIe siècle.No longer availableDim. 31 x 28 cmEstimate: € 1700 / 1800 -
#399Een lot van zes mahoniehouten stoelen in twee modellen (Eén rug beschadigd). We voegen er een bijzetstoeltje met dezelfde bekleding aan toe.
#735Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,24 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,24 ct. Et de deux saphirs d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,58 gEstimate: € 500 / 600 -
#793Een bamboe kapstok met spiegel en twee Franse tegeltjes.
Fauteuil patiné blanc et banquette assortie de style Louis XV, recouverts de velours bleu.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
Tapis en laine décoré de coquilles. Noué main. Quelques dégâts.No longer availableDim. 365 x 188 cmEstimate: € 80 / 100