Similar lots by type
-
#634Gerard Verlinden
“De rede van Antwerpen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La Rade d’Anvers”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 80/120 -
#375
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#360
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#355
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#704
Een reproductie van een kaart van de ‘Leo Belgicus’ uit de XVIIe eeuw en een tweede van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Reproduction d’une carte dite “Leo Belgicus” du XVIIe siècle et une carte d’Anvers de 1565.No longer availableDim. 46 x 54 & 32 x 68 cmEstimate: € 80/100 -
#330Yves Rocher
Drie vaporisators eau de toilettes van 100 en 60 en 30 ml.
Trois vaporisateurs d’eau de toilette de 100, 60 et 30 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#744F. Wouters
“Boerenerf met schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder.
“Basse cour et grange”. Huile sur toile. Signée en bas à gauche.No longer availableDim. 52 x 75 cmEstimate: € 50/100 -
#315
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#295
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#265
Een lot van 25 originele luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#585Yves Saint Laurent
Armbanden rond een eau de Toilette. Rive gauche 100 ml en één vaporisator van 25 ml.
Bracelets autour d’une eau de toilette. Rive gauche 100 ml et un vaporisateur de 25 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#5Golf Sport
Drie verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Trois montres différentes en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#370
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#705
Een kristallen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met pendeloques.
Petit lustre en cristal à six points de lumière orné de pendeloques.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#35Visage
Vier verschillende horloges van roestvrij staal in originele doos.
Quatre différentes montres en acier inoxydable dans leurs boîtes d’origine.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#240
Antieke Franse barometer. Begin XIXe eeuw.
Baromètre ancien français. Début du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#385
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans leurs boîtes d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#45Swarovski
Een horloge met lederen polsband in originele doos.
Montre à bracelet en cuir dans la boîte d’origine.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#205Lancôme
“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#376
Eikenhouten pubtafeltje met kruisverbinding en met een lade in de gordel. XIXde eeuw.
Table de café en chêne à entretoise et à un tiroir en ceinture. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#280Liu-Jo de Jeanne en Provence
Twee vaporisators eau de parfum van 50 en 60 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator L’Occitane van 50 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 5O et de 60 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur L’Occitane de 50 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#285
Een lot van 25 originele mini luxe flesjes in doosjes van Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef en Arpels en Balmain.
Lot de 25 flacons miniatures originaux de luxe dans de boites d’Armani, Versace, Davidoff, Cacharel, Leonard, Joop, Van Cleef et Arpels et Balmain.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#220Creature
Een eau de parfum van 50 ml.
Eau de parfum de 50 ml.No longer availableEstimate: € 30/60 -
#595Salvatore Ferragamo en Esprit
Twee vaporisators eau de parfum van 30 en 50 ml in gesloten verpakking. We voegen er een vaporisator Dolce & Gabbana van 100 ml aan toe.
Deux vaporisateurs d’eau de parfum de 30 et de 50 ml en emballage fermée. Nous ajoutons un vaporisateur Dolce & Gabbana de 100 ml.No longer availableEstimate: € 50/100
Other lots in this auction
-
#144Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 72 x 58 cmEstimate: € 200/240 -
#39
“Paardenwagen”. Potloodtekening op papier. Draagt een handtekening. En “Joods dorp”. Gouache op papier. Draagt handtekening. Beide toegeschreven aan Mané-Katz.
“Char aux chevaux”. Dessin en crayon sur papier. Porte une signature. Et “Village juif”. Gouache sur papier. Porte une signature. Les deux attribués à Mané-Katz.No longer availableDim. 20 x 30 cmEstimate: € 60/80 -
#749
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl, bovenaan versierd met twee leeuwenkoppen. XIXe eeuw. We voegen er een mahoniehouten voetbankje aan toe.
Fauteuil en chêne sculpté de style Renaissance, le haut décoré de têtes de lion. XIXe siècle. Nous ajoutons un repose-pied en acajou.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 150/200 -
#547
Een Chinese wijze van gesculpteerd jade en reigers in een landschap van fijn gesculpteerd speksteen.
Sage chinois en jadéite sculpté et hérons dans un paysage en pierre de lard sculpté. Travail chinois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#681
Drie paar messingen kandelaars. Eén paar met dubbel getorste schacht (H. 30,5 cm), één paar met rechte schacht en ovale voet (H. 23 cm) en één paar in Régencestijl met gechantourneerde voet (H. 22 cm).
Trois paires de candélabres en laiton. Une paire à double torse (H. 30,5 cm), une paire à tige droite et pied ovale (H. 23 cm). et une paire de style Régence au pied chantourné (H. 22 cm).No longer availableEstimate: € 60/80 -
#796
Een bijzetmeubeltje van gefineerd hout in Transitionstijl met vijf laden en versierd met bloemenmarqueterie.
Meuble d’appoint en bois de placage de style Transition ouvrant à cinq tiroirs et décoré de marquetterie florale.No longer availableDim. h: 104 cmEstimate: € 80/120 -
#783
Een koperen en een houten kerkkandelaar in Renaissancestijl met driehoekige voet. Gemonteerd als elektrische schemerlamp.
Un candélabre d’église en cuivre et un en bois sculpté de style Renaissance sur bases triangulaires. Montés en lampadaire à l’électricité.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#182
Een voorstelling van een naakt, mogelijk onderdeel uit een groter werk. Olieverf op paneel. Vermoedelijk XVIIe eeuw met XIXe eeuwse restauratie.
“Nu assis”. Huile sur panneau. Probablement XVIIe siècle restauré au XIXe siècle.No longer availableDim. 51 x 68 cmEstimate: € 300/400 -
#654Pol Mara
“Compositie met hoofden”. Zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 141/165 buiten de plaat.
“Composition aux têtes”. Sérigraphie. Signée et numérotée 141/165 hors planche.No longer availableDim. 62 x 44 cmEstimate: € 100/180 -
#543
Een balustervaas van Satsumaporselein met een meerkleurige hofscène in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Satsuma représentant une scène de cour polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 50/80 -
#463
Een Chinees juwelenkabinetje van gelakt hout, messingen montuurtjes en jade plaquettes.
Petit cabinet à bijoux chinois en bois laqué, montures en laiton et plaquettes en jade.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 40/60 -
#108
Een schelp op bronzen voetstukje met een camaïeudecor, gemonteerd als schemerlampje.
Coquille sculptée en camée et montée en lampe sur base en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/80