Similar lots by type
-
#323Gilliot et Cie.
Een schaaltje van meerkleurig aardewerk. Jaren ‘30. Onderaan gemerkt “Manufactures céramiques d’Hemixem”.
Petit plat en faïence polychrome. Années 30. Marque sous la base: “Manufactures céramiques d’Hemixem”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#80Alfred Richard
“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220/280 -
#547
Een paar balustervazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt. Restauratie aan één van de halzen. Met houten sokkels
Paire de vases balustres en faïence de Satsuma. Marque sous la base. Restauration à l’un des cols. Socles en bois.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#531Michel Hereman
“Post-demonische wezens”. Een groep van terracotta. Gesigneerd.
“Etres post-démoniques”. Groupe en terre cuite. Signé.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 120/140 -
#71
Vier Duitse bierkannen van meerkleurig steengoed, waarbij één met een afbeelding van de Dom van Keulen.
Quatre chopes à bière allemandes en faïence beige et bleue dont une représente la cathédrale de Cologne.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#34
Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit een dekselvaas, een knobbelvaas, een klepkannetje met tinnen deksel en een schotel.
Lot de faïences de Delft comprenant un vase couvert, un vase de type “knobbelvaas”, une chope à couvercle en étain et un plat.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#163
Een bierkruik van meerkleurig aardewerk met een tinnen deksel. XVIIIe eeuw.
Chope à bière en faïence polychrome et au couvercle en étain. XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#473
Een lot meerkleurig Perzisch aardewerk, bestaande uit een drie verschillende vazen en een kaarsenhouder.
Lot de faïence polychrome persane comprenant trois vases et un bougeoir.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#351
Een kaasstolp van meerkleurig aardewerk, versierd met een bloemendecor. Onderaan gemerkt ‘Poppy’.
Cloche à fromage en faïence polychrome décoré de fleurs. Marque sous la base: “Poppy”.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#637Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk in de vorm van een schelp, gedragen door twee barokke dolfijnen. Gemerkt.
Vase en faïence polychrome en forme de coquille portée par deux dauphins baroques. Avec marque.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 120/140 -
#438
Een paar zeshoekige buikvaasjes van Delfts aardewerk, versierd met een meerkleurig decor van bloemen en bloemenmanden.
Paire de vases en faïence de Delft à la panse hexagonale. Décor polychrome de fleurs et de paniers aux fleurs.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#543
Een cachepot van meerkleurig Japans aardewerk op drie voetjes met pauwen en bloemen in het decor en met twee Fohondkoppen als handvatten.
Cache-pot en faïence du Japon polychrome sur trois pieds et décoré de paons et de fleurs. Anses en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80/100 -
#138
Een vijfdelig kaststel van meerkleurig aardewerk, versierd met een landschapsdecor, bestaande uit een jardinière, een paar grote en een paar kleine vaasjes.
Garniture cinq pièces en faïence polychrome décorée d’un paysage. Comprenant une jardinière, une paire de grands et une paire de plus petits vases.No longer availableEstimate: € 120/180 -
#414
Een lot blauw en wit aardewerk, bestaande uit een theepot, een visserskoppel, vier Delftse tegels, een schaaltje, een halsvaasje en een vaasje met verzilverd montuurtje.
Lot de faïences bleues et blanches comprenant une théière, un couple de pêcheurs, quatre carreaux de Delft, un petit plat, un vase à long col et un petit vase à monture en métal argenté.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#479
Een balustervaas van Nankingaardewerk met een strijdveld in het decor. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en faïence de Nankin représentant un combat. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 60/100 -
#183
Een vaas van meerkleurig aardewerk met een gestileerd bloemendecor. Vermoedelijk Boch. Vorm No. 568.
Vase en faïence polychrome à décor de fleurs stylisées. Probablement Boch. Forme N° 568.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#67
Een Duitse baardmankruik van steengoed. Lichte beschadiging.
Cruche “baardman” en grès allemand. Petit dégât.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40/60 -
#77
Een terrine van Doorniks plateel. Omstreeks 1900. In goede staat.
Terrine en pâte tendre de Tournai. Vers 1900. En bon état.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#447
Een lot aardewerk, bestaande uit een grote Delftse schotel, een terrine en een kleine dekselvaas van Bequet en een zwart dekselvaasje van Japans porselein.
Lot de faïence comprenant un grand plat de Delft, une terrine et un petit vase couvert de Bequet et un petit vase couvert noir en porcelaine du Japon.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#157
Een lot steengoed, bestaande uit een bruin geglazuurde kruik, een kan, een pot en een fles.
Lot de grès. Une cruche brune, une verseuse, un pot et une bouteille.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#305
Notenhouten commode met in accolade gebogen front in Queen Ann-stijl. Vier laden.
Commode en noyer au fronton en accolade. Style Queen-Ann. Quatre tiroirs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#456
Een Engelse wandconsole van eikenhout met twee laden.
Console anglaise en chêne ouvrant à deux tiroirs.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#748Mercator Fonds
Vijf kunstboeken. Alle als nieuw en in beschermhulzen: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (scheurtje aan stofwikkel). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. We voegen eraan toe: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover zonder huls).
Cinq livres d’art. Comme neufs et dans les cassettes de protection: A.M. Hammacher. “De Wereld van Henry Van de Velde”. 1967 (petite déchirure à la couverture de protection ). David Sylvester. “Magritte”. 1992. Serge Goyens de Heusch. “Het Impressionisme en het Fauvisme in België”. 1988. K.J. Geirlandt. “Kunst in België na 45”. 1983. Nous ajoutons: Hajo Düchting. “Cézanne”. Taschen 1992 (soft cover sans cassette).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#592Marcel Hess
“Naakt voor de spiegel.” Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Nu devant le miroir”. Eau-forte. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#250
Een halssnoer van verschillende kleuren Tahitiparels met een 18 karaats geel gouden slot.
Collier de perles de Tahiti de différentes couleurs. Fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 2400/2800 -
#172Pieter De MetsPeriod: 1880-1965.
“Hoevezicht” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1935.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1935.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 180/240 -
#807
“Winterzicht op een kade”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd R. De Fouquet(?). XIXde eeuw.
“Le quai en hiver”. Huile sur toile marouflée. Signée R. De Fouquet (?). XIXe siècle.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 200/240 -
#330
Een grote zuil van zwart gepatineerd hout. Tijdperk Napioléon III.
Grande colonne en bois noirci. Epoque Napoléon III.No longer availableDim. H. 120 cmEstimate: € 200/300 -
#700Peru
Een halssnoer in de vorm van een draak en een armband van 950 ‰ zilver bezet met spondylus.
Collier en forme d’un dragons et un bracelet en argent 925‰ serti de spondylus.No longer availableDim. 97,96 gEstimate: € 100/150 -
#391Val St. Lambert
Een lange vaas en een vaas met drie omgeplooide hoeken van roze kristal. Beiden gemerkt.
Long vase et vase aux coins repliés en cristal rose. Tous les deux avec marque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#235
Een drie rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een strik. (één rij te herstellen).
Collier de perles à trois rangées et un pendentif en or jaune 18 ct en forme de noeud (une rangée à réparer)No longer availableEstimate: € 500/700 -
#751
Een lot varia, bestaande uit drie reproducties van iconen, een Indonesisch masker en een Aziatisch houtsnijwerk.
Lot varié contenant trois reproductions d’icône, une masque indonésienne et une sculpture asiatique.No longer availableEstimate: € 30/40