Other lots by Val St. Lambert
-
#753Val St. LambertEen grote schaal van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.
Grand plat en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Epoque art déco.No longer availableDim. Ø: 41 cmEstimate: € 200 / 300 -
#393Val St. LambertEen vaas van geslepen kristal, rookbruin en blauw gekleurd in de massa. Tijdperk art deco.
Vase en cristal taillé coloré brun fumé et bleu dans la masse. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 160 -
#391Val St. LambertVier kandelaars van deels gesatineerd glas, versierd met vogels in reliëf in de voet. Kleine beschadiging bij één.
Quatre candélabres en verre partiellement satiné et décoré d’oiseaux en relief. Un petit dégât.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 80 -
#383Val St. LambertEen paar kandelaars van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Paire de candélabres en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 10 cmEstimate: € 120 / 130 -
#381Val St. LambertEen lot kristal, bestaande uit drie verschillende vazen en twee gekleurde glazen.
Lot de cristaux comprenant trois différents vases et deux verres en couleurs.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#361Val St. LambertEen coupe van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa.
Coupe en cristal taillé coloré rouge dans la masse.No longer availableDim. Ø: 21 cmEstimate: € 180° / 240 -
#358Val St. LambertEen driedelig toiletstel van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Garniture de coiffeuse en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#357Val St. LambertEen vaas, een kleine vaas en een asbak van geslepen kristal, blauw gekleurd in de massa. Allen gemerkt.
Vase évasé, petit vase et cendrier en cristal taillé coloré bleu dans la masse. Chaque pièce avec marque.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#351Val St. LambertEen likeurstelletje, bestaande uit een karaf en zes glaasjes van kleurloos en groen geslepen kristal.
Garniture à liqueur comprenant une carafe et six gouttes en cristal taillé aux détails verts.No longer availableEstimate: € 50 / 90 -
#51Val St. LambertEen coupe en een vaas op voet van kleurloos geslepen kristal. De tweede gemerkt.
Une coupe et un vase à piédouche en cristal taillé incolore. Le vase avec griffe.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#63Val St. LambertEen karaf met zes aperitiefglazen van kleurloos geslepen kristal, versierd met een verguld decor van druivenranken. Stop manco.
Carafe et si verres en cristal taillé incolore, décorés d’une frise de vignes dorée. Le bouchon manque.No longer availableEstimate: € 100 / 150
Similar lots by type
-
#373Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een coupe met koperen montuur, twee solifiores, een egeltje en een bel van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolores dont une coupe à monture en cuivre, deux soliflores, un petit hérisson et une sonnette de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#465Een kleine en een grote luchter van geel koper met kristallen kraaltjes.
Un grand et un petit lustre en cuivre jaune aux perles en cristal.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#343Een lot kristal, bestaande uit een vaas met rode fries, versierd met een rozendecor, een kleurloze asbak en een coupe.
Lot de cristaux comprenant un vase taillé aux frise de fleurs sur fond rouge, un cendrier et une coupe incolores.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#331Een lot roze gekleurd kristal, bestaande uit twee fluitvazen en een lampenvoet. De laatste gemerkt ‘Val St. Lambert.
Lot de cristaux roses dont deux vases flûtés et un pied de lampe. Ce dernier à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#614Een lot kleurloos geslepen kristal, bestaande uit een karaf van Baccarat, een drageoir en een schaal op voet.
Lot de cristaux taillés incolores comprenant une carafe de Baccarat, un drageoir et un plat sur piédouche.No longer availableEstimate: € 75 / 100 -
#48Een designvaas van mauve en groen Venetiaans kristal.
Vase design en cristal de Venise mauve et vert. Avec étiquette.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#368Twee verschillende vazen en een vide-poche in de vorm van een gestileerde zwaan van meerkleurig kristal. Jaren ‘50. De laatste gemerkt ‘Bayel, France”.
Deux différents vases et un vide-poche en forme d’un cygne stylisé en cristal polychrome. Années 50. Le dernier avec la marque “Bayel, France”.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#337Een punchbowl met zes kopjes van geslepen en bruinrood gekleurd kristal. Lepel ontbreekt.
Bol à punch et six tasses en cristal taillé coloré brun-rouge dans la masse. Sans louche.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#297Een milieu de table van geslepen kristal en messing, versierd met handvatten in de vorm van gestileerde vogels.
Milieu de table en cristal taillé et laiton. Anses en forme d’oiseaux stylisés.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#363Twee karaffen van kleurloos geslepen kristal.
Deux carafes en cristal taillé incolore.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Twee grote vazen van kleurloos geslepen kristal, waarvan één met koperen monturen.
Deux grands vases en cristal taillé incolore dont un au bord en cuivre.No longer availableDim. h: 40 & 32 cmEstimate: € 80° / 120 -
#200Een serie van geslepen kristallen glazen in diverse kleuren, bestaande uit zes en twee borreltjes, zes aperitiefglaasjes en vijf wijnglazen.
Lot de verres en cristal taillé de différentes couleurs comprenant six et deux gouttes, six verres à apéritif et cinq verres à vins.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#689Bronzen luchter in Lodewijk XIV-stijl, 9 armen.
Lustre en bronze de style Louis XI à huit branches.No longer availableEstimate: € 200 / 280 -
#636Een lot kristal, bestaande uit twee bonbonnières, drie drageoirs, waarvan één afwijkend model, vier zoutvaatjes op voet en een bijpassend mosterdpotje met lepeltje.
Lot de cristaux comprenant deux bonbonnières, trois drageoirs, dont un de modèle dépareillé, quatre salières sur piédouche et un moutardier assorti avec cuillère.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#594Een lot kristal, bestaande uit twee verschillende vazen, waarvan één met messingen montuur, een peper en zoutvaatje, een coupe en een dame van gesatineerd kristal. Grotendeels gemerkt ‘Royal Cristal Rock’.
Lot de cristaux comprenant deux différents vases dont un avec monture en laiton, un poivrier et une salière, une coupe et une statuette de dame en cristal satiné. En grande partie “Royal Cristal Rock”.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#321Een lot kristal, bestaande uit een rookgrijs en een mauve bloemenvaasje en twee verschillende kleurloze asbakken, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Lot de cristaux comprenant un vase en gris fumé et un en mauve, ainsi que deux cendriers incolores dont un à la marque de Val St-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#388Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een gegoten adelaar, een geslepen bloemenvaas van Cristal d’Arques en een siervaas op voet van Val St. Lambert.
Lot de cristaux incolore comprenant un aigle, un vase taillé de Cristal d’Arques et un vase sur piédouche à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#328Twee designcoupes van groen kristal, waarvan één gemerkt Val St. Lambert.
Deux coupes en cristal vert des années 60, dont une à la marque de Val Saint-Lambert.No longer availableEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#442Een lot ontwerpen van weverijpatronen voor een Waaslandse weverij. Omstreeks 1900.
Lot de croquis de tissage pour une tissage au Pays de Waes. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#352Kleine gatelegtafel met twee klapbladen en getorste poten. XIXde eeuw.
Petite table gateleg à deux tablettes abattantes et aux pieds torsadés. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#708Een geestelijk bruidegomsbeeld “Blolo Bian”. Baule, Ivoorkust.
Statuette de jeune marié Biolo Bian. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. h: 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#503Een lot van drie porseleinen Chinese figuren.
Lot de trois personnages en porcelaine de Chine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#205Lancôme“Trésor”. Een parfum van 15 ml.
“Trésor”. Un parfum de 15 ml.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#535“La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Een album in stofhuls, rijkelijk gestoffeerd met foto’s, tekst en telkens met bijpassende postfrisse postzegels.
“La Dynastie Belge”. Ed. Postphilla. Un album et gaine, richement illustré aux photos, textes et chaque fois avec des timbres postes assortis.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#668Dertien kleine jardinières van gietijzer in verschillende maten en uitvoeringen.
Treize petites jardinières en fonte de différentes tailles et modèles.No longer availableDim. 15 à 35 cmEstimate: € 100 / 200 -
#73Een lot blauw en wit porselein en monochroom wit biscuit, bestaande uit een groepje, zes figuren, een Hollands huisje en een dekseldoosje.
Lot de porcelaines bleues et blanches et de biscuits monochromes blancs comprenant un groupe, six figurines, une maisonnette hollandaise et une boîte couverte.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#115“Toi et moi”. Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
“Toi et moi”. Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de deux brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct .No longer availableDim. 3,16 gEstimate: € 550 / 650 -
#52Twee kleine hoevezichten en een mannenportret. Olieverf op paneel en de laatste eglomisé, gesigneerd H. Bauer. XIXe eeuw.
Deux petites vues de ferme et un portrait d’homme. Huile sur panneau, le dernier un églomisé signé H. Bauer. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#758Een koffer met een verzilverd metalen bestek. Compleet voor twaalf personen met serveerbestekken.
Ménagère contenant un couvert en métal argenté. Complet pour douze personnes avec couverts de service.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#217Een beeld van een Franse kerkvoogd van gepolychromeerd hout. XVIIe eeuw.
Sculpture représentant un prêtre en bois polychrome. Travail français du XVIIe siècle.No longer availableEstimate: € 750 / 850

