#229Een beeld van een staande Boeddha.
#231Joseph D’Aste“Zingend korenmeisje”. Een beeld van monochroom wit biscuit. Gesigneerd.
“Fille chantant”. Statuette en biscuit monochrome blanc. Signée.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 220 / 300 -
#263Drie verschillende geestelijken van groengepatineerd plaaster.
Trois religieux en plâtre à patine verte.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#100Een parelsnoer met grijze parels met een 18 karaats geel gouden slot.
#571Een cachepot van Imariporselein met hexagonale vlakken.
#222Een zevendelig tuinstel van gietijzer.
Un set de jardin en fonte, 7 pièces.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#324Gabby De Pauw“Winters hoevelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme en hiver”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 60 / 100 -
#798Harry EliottPeriod: 1882 - 1959“De uit de hand gelopen vossenjacht”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“ La chasse aux renards”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 31 x 65 cmEstimate: € 20 / 30 -
#500Een sierezel van gesculpteerd hout in barokke inspiratie.
Chevalet en bois sculpté de style baroque.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 100 / 120 -
#439“Badende naakten”. Olieverf op paneel.
“Baigneuses”. Huile sur panneau.No longer availableDim. 37 x 30 cmEstimate: € 100 / 150