Other lots in this auction
-
#162Hilaire Bals
“Eenden aan de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Canards sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 60 x 55 cmEstimate: € 500/700 -
#435
Een lot van drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
Lot de trois tapis orientaux en laine différents noués à la main.No longer availableDim. 147 x 94; 170 x 104 & 167 x 80 cmEstimate: € 40/60 -
#34Constant De Swerts
“Knikkerende jongen”. Een naaktstudie in grafiet. Gesigneerd.
"Garçon jouant aux marbres". Une étude de nu au graphite. Signée.No longer availableDim. 15 x 41 cmEstimate: € 45/55 -
#519
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. In de stijl van de XVIe eeuw.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Dans le goût du XVIe siècle.No longer availableDim. 48 x 39 cmEstimate: € 100/150 -
#477
Een grote flesvaas van blauw en wit chinees porselein met een draak in het decor.
Un grand vase bouteille en porcelaine de Chine bleu et blanc avec un dragon dans le décor.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 260/280 -
#165
Een driedelig klokstel van meerkleurig geglazuurd aardewerk en verguld messing, bestaande uit een pendule en twee kandelaars.
Garniture de trois pièces en faïence émaillée multicolore et laiton doré, composée d'une pendule de cheminée et de deux bougeoirs.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100/150 -
#266
Een eikenhouten tweedeurskastje in Lodewijk XV-stijl.
Cabinet à deux portes en chêne de style Louis XV.No longer availableDim. 80 x 85 x 44 cmEstimate: € 50/80 -
#167Mignon
Een porseleinen klokstel ‘Dècorè Limoges’. Kandelaars met 5 lichtpunten.
Une pendule en porcelaine 'Dècorè Limoges'. Bougeoirs à 5 points lumineux.No longer availableDim. h 50 cmEstimate: € 200/240 -
#156
Een tweeledige eikenhouten jachtkast met gebeeldhouwde versieringen van vruchten, bloemen en jachtbuit. Twee laden en twee paneeldeuren onderaan en twee gevitreerde deuren in het opzet.
Coffre de chasse en chêne en deux parties à décors sculptés de fruits, fleurs et butin de chasse. Deux tiroirs et deux portes à panneaux en bas et deux portes vitrées dans le dessus.No longer availableDim. 230 x 135 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#672Holmegaard, Denemarken
Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.
Une coupe design en verre gris fumé et un petit vase. Les deux marqués. Conception par Lutken.No longer availableDim. h: 9,5 & 12,5 cmEstimate: € 35/45 -
#148
Twee vintage designkandelaars van zilver versierd met rode bolletjes.
Deux bougeoirs design vintage en argent décorés de boules rouges.No longer availableDim. bruto: 833,50 gEstimate: € 300/350 -
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120/200