#25
#423Raf VerjansPeriod: °1935
"À travers le mur". Petite figurine en bronze à base cylindrique. Signée au dos.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#122Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Vissersboot bij laag tij”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche à marée basse". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 69 x 48 cmEstimate: € 200 / 300 -
#353
Twee op bamboe geschreven Hindoeistische verhalen met tekeningen.
#587F. Billers(?)
Een smeedijzeren dienblad ingelegd met een collage van vlinders. Versierd met rozen aan de handvaten.
#234H. Verheyen
“Het kaartspel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#203
Napoléon Bonaparte. Une statue en bronze d'après l'oeuvre d'Emile Guillemin. Avec cachet de fondeur et numéro.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 150 / 200 -
#644
"Avancée dans la recherche écologique". Gravure rehaussée. Monogrammée et AP hors planche.No longer availableDim. 10 x 9,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#622
Pastel in de geest van Chagall. Niet gesigneerd.
#158
Een gietijzeren tuinvaas.
#247Val Saint-Lambert
#127
“Tijl Uilenspiegel” Bronzen buste.
“Tijl Ulenspiegel” Buste en bronze.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 50 / 80