#75Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
#91Bauche à GueuxEen stalen brandkist.
#267Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
#152Charles François Daubigny“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#502J. Sorolla“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200 / 250
#516BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#481Een zeshoekige balustervaas van Chinees porselein met een decor van vogels in bloeiende heesters en handvatten, in de vorm van vruchten. Onderaan gemerkt.
Vase balustre hexagonal en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux dans des buissons fleuris et anses en forme de fruits. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 120 -
#524Een reeks van vier gravures met apen naar Jean-Baptiste Audebert.
#343Een massieve messingen kandelaar op driepoot, versierd met engelenkopjes.
#221Delvaux, BruxellesEen zwart lederen handtas, model Cerceau. Groot model. In originele winkeltas.
#670Twee witgepatineerde stoelen in Lodewijk XVI-stijl. Bijgevoegd een laag boudoirstoeltje in dezelfde stijl.
#695Een houten paraplu met twee wandelstokken.
Un parapluie en bois avec deux cannes.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#309De Smet“Vrouwenhoofd”. Een plaasteren masker met goudkleurig patina. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Tête de femme”. Masque en plâtre à patine dorée. Signé et daté 1929.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 32 / 40