Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.

Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.

Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.
SKU: 2408210318.
Category: Uncategorized.
Auction day: 24 August 2021 19:00
Catalogue #318
Estimate: € 45 / 55
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #91
    Bauche à Gueux

    Een stalen brandkist.

    Un coffre-fort en acier.
    No longer available
    Dim. 20 X 37 X 27 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #502
    J. Sorolla

    “Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.

    Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.
    No longer available
    Dim. 36 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #267

    Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.

    Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #152
    Charles François Daubigny

    “De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.

    La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.
    No longer available
    Dim. 19,5 x 31 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #501

    Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.

    Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #75

    Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.

    Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.
    No longer available
    Dim. 3,38 g
    Estimate: € 120 / 150
  • #171

    “Coming thru the Rye”. Vier cowboys te paard. Bronzen groep naar het werk van Frederic Remington. Recente geut. Op marmeren voetstuk.

    “Coming thru the Rye”. Quatre cowboys à cheval. Groupe en bronze d'après l'œuvre de Frederic Remington. Fonte récente. Sur socle en marbre.
    No longer available
    Dim. H. 71 cm
    Estimate: € 1500 / 2000

Other lots in this auction

  • #407

    Een paar vaasjes van cloisonné op messing.

    Une paire de vases cloisonnés sur laiton.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #427

    Een paar kleine dekselvazen van Imariporselein met meerkleurige bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    Une paire de petits vases à couvercle en porcelaine Imari à décors floraux multicolores. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #183
    Samuel Marti, Paris

    Een schouwpendule van grijsgeaderd marmer met bronzen monturen en getooid met een engeltje bovenaan en het werk achter glas. Met slinger en sleutel. In werkende staat.

    Pendule de cheminée en marbre gris veiné avec montures en bronze et décorée d'un ange en haut et de l'oeuvre sous verre. Avec balancier et clé. En état de fonctionnement.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 550 / 650
  • #418

    Een bronzen vaas, Japan tijdperk Meiji.

    Un vase en bronze, Japon époque Meiji.
    No longer available
    Dim. H. 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #284
    J. Jansen

    “Koeien aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd Antwerp ‘88.

    Vaches au bord d'un ruisseau. Huile sur toile. Signée et datée Anvers '88.
    No longer available
    Dim. 31 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #631

    Een paar houten lampenvoeten met ringen.

    Une paire de pieds de lampe en bois avec anneaux.
    No longer available
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #170

    Een 18 K geelgouden herenhorloge met roestvrij stalen armband. Chronographe Suisse.

    Une montre pour homme en or jaune 18 carats avec bracelet en acier inoxydable. Chronographe Suisse.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #167

    Ivoren slagtand. 4,65 kg. 124 cm buitenlengte. Met citescertificaat.

    Défense en ivoire. 4,65 kg. Longueur extérieure 124 cm. Avec certificat cites.
    No longer available
    Estimate: € 800 / 1000
  • #356
    Goum

    Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet van wol, zijde en katoen. Slijtage.

    Un tapis en laine persan noué à la main en laine, soie et coton. Usures.
    No longer available
    Dim. 185 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #665

    Een lage eikenhouten boekenkast in Régencestijl.

    Une bibliothèque basse en chêne de style régence.
    No longer available
    Dim. 100 x 200 x 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #445
    Lip

    Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden polsband.

    Une montre pour femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
    No longer available
    Dim. bruto: 28,60 g
    Estimate: € 450 / 550
  • #206

    Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.

    Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.
    No longer available
    Dim. 214 x 177 x 64 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Augustus 2021

Onze kijkdagen zijn op vrijdag 20 en zaterdag 21 augustus. Nog steeds enkel op Afspraak.Van 10.00 tot 17.00.

24 August 2021 19:00
25 August 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 August 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More