Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.
Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.

Twee doosjes en een asbak van rode Chinese lak op koper.

Deux petites boîtes et un cendrier en laque rouge chinoise sur cuivre .
SKU: 2602190841.
Category: varia.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #841
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #495

    Een lot wit koraal.

    Un lot de corail blanc.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #281

    Een houten humidor met hygrometer.

    Un humidor avec hygromètre.
    No longer available
    Dim. 35 x 19 x 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #760

    Een lot van twee ‘vintage’ reiskoffers.

    Un lot de deux bagages de voyage vintage.
    No longer available
    Dim. l: 52 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #213

    Een modern bronzen beeld van een Kat.

    Une statue en bronze moderne d’un chat.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm l: 88 cm
    Estimate: € 650 / 700
  • #371

    Een houten beeld van een vrouw. Yoruba (Nigeria).

    Une statue en bois d’une femme. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 68,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #768

    Een plat aardewerken vaasje, een houten voorraaddoos, een ebbenhouten olifant en een rechthoekig doosje met deksel. Afrikaans werk.

    Un vase plat en faïence, une boîte à provisions, un éléphant en ébène et une boîte couverte rectangulaire. Travail africain.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #770

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 65 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #470

    Een oud paardenjuk en enkele oude werktuigen.

    Un joug ancien, avec usures, et quelques outils anciens.
    No longer available
    Dim. l: 86 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #221

    Een voorraadpot van geciseleerd brons, op het deksel een luipaard die een geit aanvalt. Verloren was techniek. Benin.

    Un pot à réserves de bronze ciselé, un léopard attaquant une chèvre sur le couvercle. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #11

    Diverse precisie instrumenten in etuis. Drie stuks.

    Divers instruments de précision dans des étuis. Trois pièces.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #751

    Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.

    Une boîte à bijoux orientale en bois, montures en cuivre.
    No longer available
    Dim. 32 x 22 cm
    Estimate: € 85 / 100
  • #831

    Oude rekenmachine “Triumphator”.

    Une ancienne calculatrice “Triumphator”.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #487

    Een Afrikaans mes en schede evenals zes pijlen met ijzeren punten. D.R.C.

    Un couteau africain avec fourreau et six flèches avec pointes en fer. RDC.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #308
    P. Boël, Bruxelles

    Theodoliet.

    Théodolite”.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #337

    Polychroom houten helmmasker. Yoruba (Nigeria).

    Un masque-casque en bois polychrome. Yoruba, Niger.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #18

    Een kazuifel.

    Une chasuble.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #127

    Een polychroom houten masker of buste. Afrikaans werk.

    Un buste ou masque en bois polychrome. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 70 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #397

    Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.

    Une relique en bois et métal. Gabon.
    No longer available
    Dim. H. 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #444

    Gevarieerd lot met asbakken, doosjes enz. van porselein, kristal e.a. O.m. gemerkt van Val Saint-Lambert, Sèvres e.a.

    Un lot comprenant des cendriers, petites boîtes. Porcelaine et cristal, quelques uns de la marque Val St Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #307

    Een bronzen bel in de vorm van een apenkop getooid met een klein aapje. Verloren was techniek. Benin.

    Une sonnette en bronze en forme de tête de singe décorée d’un petit singe. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #417

    Rechthoekige bronzen doos met los deksel. Verloren was techniek. Benin.

    Une boîte rectangulaire avec couvercle détaché. Technique de lavis perdue.
    No longer available
    Dim. 8 x 20 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #301

    Een paar gedreven zilveren schaaltjes met Arabische merken.

    Une paire de plats en argent repoussé, poinçons arabes.
    No longer available
    Dim. Ø 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #177
    Davidoff

    Een ebbenhouten humidor, model Century Macassar.

    Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 350
  • #416

    Twee diverse spinnenwielen.

    Deux anciens rouets.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #485

    Een dekselvaas van Chinees porselein met een decor van personages in een tuin. Onderaan gemerkt.

    Vase couvert en porcelaine polychrome à décor de geishas dans un jardin. Marque sous la base. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #288
    Keralux

    Een achthoekige dekselvaas met ‘Fleur de Saxe’ decor. Onderaan gemerkt.

    Un vase à couvercle, décor ‘Fleur de Saxe’. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #739

    “Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #321

    Een Afrikaans houten beeld voorzien van een ruitje en spijkers en met schelpen als ogen.

    Une statue africaine en bois à carreau et clous, et coquillages en guise d’yeux.
    No longer available
    Dim. H. 37 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #878

    Een karaf en een asbak van kleurloos geslepen kristal. De asbak gemerkt van Val St. Lambert. Met randbeschadiging.

    Une carafe et un cendrier en cristal taillé incolore. Le cendrier porte la marque Val St. Lambert. Dégâts au bords.
    No longer available
    Dim. h: 25 Ø: 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #285

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten briolette shape met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. GH/SI.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants briolette ayant un poids total de ± 0,70 ct. GH/SI.
    No longer available
    Dim. 1,84 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #376

    Een eikenhouten piëdestal in neo-renaissancestijl.

    Un piedéstal en chêne, style Néo- Renaissance.
    No longer available
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #766

    Een handgeknoopte Turkse wollen loper.

    Un couloir turque en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 260 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #510

    Een gefineerd Engels meubeltje met twee deuren en een lade. Bijgevoegd twee bijpassende, maar recentere eendeurskastjes.

    Un petit meuble anglais en bois de placage à deux portes et un tiroir. Nous ajoutons deux petits meubles à une porte plus récents mais assortis.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #614

    “Compositie met zand en diverse verfsoorten”. Rond paneel. Draagt een handtekening.

    ”Composition, sable et peintures”. Un panneau rond. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. Ø 65 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #631

    Een Afrikaans fetisjbeeld van gebeeldhouwd hout met metalen platen en nagels en bovenaan getooid met veren.

    Une statue africaine fétiche en bois, plaques de métal et clous, décoration de plumes au dessus.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #168

    Een Carcano M91 grendelgeweer, gemaakt in de Fabrica d’armi Terni. Gedateerd 1948 op de kolf. Onklaar gemaakt.

    Un fusil Carcano M91 à verrou, produit par la Fabrica d’armi Terni. Daté 1948 sur la crosse. Démilitarisé.
    No longer available
    Dim. 117 cm
    Estimate: € 180 / 240
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More